Koszarawa gromi w drugiej

W meczu Koszarawy Żywiec z Pasjonatem Dankowice ciężko było wskazać faworyta meczu. Póki obie drużyny występowały w pełnych składach, wynik oscylował w okolicach bezbramkowego remisu.

Sytuacja w szeregach gości skomplikowała się w 41 minucie gry, z boiska za zagranie piłki ręką poza polem karnym wyrzucony został bramkarz Dankowic - Kraus Dominik i od tej pory coraz większą przewagę posiadali gospodarze, którą to udokumentowali w drugiej odsłonie, aplikując przyjezdnym trzy bramki.

Wynik otworzył w 60 minucie, pewnie egzekwując rzut karny, Bartłomiej Jakubiec. W końcówce spotkania na listę strzelców wpisali się jeszcze Mariusz Kosibor i Maciej Rozmus. Wygrana przesunęła Koszarawę na pozycję piątą, Dankowice spadły na miejsce szóste.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.04.2018 19:58
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.04.2018 22:03
TS Koszarawa ŻywiecLKS Pasjonat Dankowice
3:0
(0:0)
Trenerzy:
Sławomir BiałekArtur Bieroński
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Szymon Duda
      • Sędzia liniowy Rafał Międzybrodzki
      • Sędzia liniowy Wacław Bąk
      Ilość widzów: 200
      Ocena poziomu meczu: 3.58 (ilość oddanych głosów: 12)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 3.46 (ilość oddanych głosów: 13)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      Coś pasjonat słabo.. ???? co z Wojtkiem Małyszem też widac jego brak..
      Kibic
      Dodany: 07.04.2018 20:54
      Zatwierdzony: 07.04.2018 21:12
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom2039
      2Czaniec2035
      3Bełk1934
      4Wodzisław2134
      5Radziechowy2031
      6Goczałkowice2029
      7Wilcza2029
      8Tychy II2028
      9TSP II2128
      10Landek2126
      11Gaszowice2025
      12Ustroń2124
      13Racibórz2023
      14Jasienica2023
      15Skoczów2022
      16Lędziny2116
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1948
      2Bestwina1943
      3Drogomyśl1938
      4Wisła1936
      5Koszarawa Ż.1932
      6Góral1931
      7Dankowice1830
      8Puńców1929
      9Jaworze1927
      10Chybie1926
      11Pruchna2021
      12Łękawica1920
      13Zebrzydowice1919
      14Żabnica1915
      15Leśna199
      16Wilkowice196
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II1640
      2Pisarzowice1639
      3Bestwinka1539
      4Hecznarowice1524
      5Międzyrzecze1623
      6Kobiernice1523
      7Kaniów1522
      8Czechowice-Dz. II1621
      9Wapienica1518
      10Buczkowice1618
      11Bystra (k. Bielska)1412
      12Godziszka1611
      13Mazańcowice150
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1636
      2Goleszów1634
      31909 Piast1631
      4Kończyce M.1527
      5Pogwizdów1527
      6Skoczów II1525
      7Brenna1622
      8Bąków1621
      9Kończyce W.1620
      10Strumień1619
      11Kaczyce1618
      12Pielgrzymowice1517
      13Dębowiec1616
      14Ochaby160
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1645
      2Milówka1743
      3Rajcza1642
      4Babia Góra1734
      5Pietrzykowice1732
      6Radziechowy II1628
      7Czernichów1620
      8Gilowice1618
      9Lipowa1616
      10Sopotnia1616
      11Cisiec1712
      12Pewel M.1710
      13Soła Ż.1710
      14Ujsoły169
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1439
      2Międzybrodzie1435
      3Ligota1329
      4Jaworze II1429
      5Kozy1423
      6Wilamowice1420
      7Grodziec1319
      8Rybarzowice1419
      9Zabrzeg1412
      10Bujaków148
      11Kalna 147
      12Łodygowice140
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1025
      2Istebna920
      3Górki W.1120
      4Nierodzim1016
      5Wielkie II1016
      6Hażlach1014
      7Iskrzyczyn1114
      8Pierściec1112
      9Rudnik106
      10Golasowice101
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1331
      2Trzebinia1324
      3Zarzecze1223
      4Jeleśnia1123
      5Korbielów1321
      6Pewel Śl.1220
      7Słotwina1319
      8Łękawica II1314
      9Bystra (k. Żywca)1313
      10Kocierz1310
      11Przyborów121