Mecz na żywo: LKS Bestwina - MRKS Czechowice-Dziedzice

W dniu dzisiejszym postaramy się przeprowadzić transmisję na żywo z hitu Beskidzkiej Ligi Okręgowej, w którym wicelider (LKS Bestwina), podejmować będzie lidera z Czechowic. Faworytem są goście, gospodarze postarają się o niespodziankę.

Transmisja dojdzie do skutku w przypadku zasięgu LTE w Bestwinie - w innym wypadku niestety zmuszeni będziemy umieścić wieczorem tylko skrót meczu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00 - nasza transmisja powinna ruszyć ok. godz. 15:50.

Transmisja ma charakter niekomercyjny - jeżeli jesteś zainteresowany publicznym odtwarzaniem spotkania, skontaktuj się z nami drogą mailową: kontakt@beskidzkapilka.pl

OkręgówkaLIVE WIDEOWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.04.2018 13:23
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.04.2018 13:39
LKS BestwinaMRKS Czechowice-Dziedzice
0:0
(0:0)
Trenerzy:
Sławomir SzymalaMarcin Biskup
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Tomasz Kuźniarz
  • Sędzia liniowy Ireneusz Golda
  • Sędzia liniowy Rafał Kalinowski
Ilość widzów: 400
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4.67 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5

Filmy

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2134
5Radziechowy2031
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1611
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1631
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1622
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Milówka1743
3Rajcza1642
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121