Jedna w Chybiu wystarczyła

Faworytem spotkania w Chybiu byli bezsprzecznie gospodarze, goście jednak wykazali się większą skutecznością pod bramką rywali i dość nieoczekiwanie wywieźli oni z obiektu Cukrownika komplet oczek.

Spotkanie, jak się ostatecznie okazało, zostało rozstrzygnięte już w pierwszej połowie. W 34 minucie Nalepę pokonał Robert Mrózek. W końcówce spotkania drugą żółtą kartkę otrzymał Andrzej Stokłosa, a co za tym idzie, gospodarze kończyli mecz w osłabieniu.

Pomimo porażki zespół z Chybia pozostał na miejscu ósmym, Orzeł wciąż jest dwunasty.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 31.03.2018 17:37
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 31.03.2018 21:54
RKS Cukrownik ChybieLKS Orzeł Łękawica
0:1
(0:1)
Trenerzy:
Krzysztof Dybczyński Seweryn Kosiec (do 11.11.2017 r. Krzysztof Pielesz)
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marcin Jakowenko
    • Sędzia liniowy Paweł Susek
    • Sędzia liniowy Przemysław Pilarz
    Ilość widzów: 170
    Ocena poziomu meczu: 2.78 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.67 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2039
    2Czaniec2035
    3Bełk1934
    4Wodzisław2134
    5Radziechowy2031
    6Goczałkowice2029
    7Wilcza2029
    8Tychy II2028
    9TSP II2128
    10Landek2126
    11Gaszowice2025
    12Ustroń2124
    13Racibórz2023
    14Jasienica2023
    15Skoczów2022
    16Lędziny2116
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1948
    2Bestwina1943
    3Drogomyśl1938
    4Wisła1936
    5Koszarawa Ż.1932
    6Góral1931
    7Dankowice1830
    8Puńców1929
    9Jaworze1927
    10Chybie1926
    11Pruchna2021
    12Łękawica1920
    13Zebrzydowice1919
    14Żabnica1915
    15Leśna199
    16Wilkowice196
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II1640
    2Pisarzowice1639
    3Bestwinka1539
    4Hecznarowice1524
    5Międzyrzecze1623
    6Kobiernice1523
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Wapienica1518
    10Buczkowice1618
    11Bystra (k. Bielska)1412
    12Godziszka1611
    13Mazańcowice150
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1636
    2Goleszów1634
    31909 Piast1631
    4Kończyce M.1527
    5Pogwizdów1527
    6Skoczów II1525
    7Brenna1622
    8Bąków1621
    9Kończyce W.1620
    10Strumień1619
    11Kaczyce1618
    12Pielgrzymowice1517
    13Dębowiec1616
    14Ochaby160
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1645
    2Milówka1743
    3Rajcza1642
    4Babia Góra1734
    5Pietrzykowice1732
    6Radziechowy II1628
    7Czernichów1620
    8Gilowice1618
    9Lipowa1616
    10Sopotnia1616
    11Cisiec1712
    12Pewel M.1710
    13Soła Ż.1710
    14Ujsoły169
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1439
    2Międzybrodzie1435
    3Ligota1329
    4Jaworze II1429
    5Kozy1423
    6Wilamowice1420
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1419
    9Zabrzeg1412
    10Bujaków148
    11Kalna 147
    12Łodygowice140
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1025
    2Istebna920
    3Górki W.1120
    4Nierodzim1016
    5Wielkie II1016
    6Hażlach1014
    7Iskrzyczyn1114
    8Pierściec1112
    9Rudnik106
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1331
    2Trzebinia1324
    3Zarzecze1223
    4Jeleśnia1123
    5Korbielów1321
    6Pewel Śl.1220
    7Słotwina1319
    8Łękawica II1314
    9Bystra (k. Żywca)1313
    10Kocierz1310
    11Przyborów121