Piotr Jachowicz


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 19.05.1993
Obecny zespół: LKS Soła Rajcza
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.04.2017 11:00KBWęgierska G.-Zarzecze60'
15.04.2017 16:00KBWęgierska G.-Trzebinia92'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1075 min.
Czas gry ogółem: 1255 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2016 18:00PPWęgierska G.-Rychwałd90 min.
17.08.2016 18:00PPWęgierska G.-Leśna90 min.
28.08.2016 11:00KBTrzebinia-Węgierska G.90 min.
04.09.2016 11:00KBWęgierska G.-Kocierz90 min.
18.09.2016 11:00KBWęgierska G.-Słotwina60 min.
25.09.2016 16:00KBPewel M.-Węgierska G.90 min.
09.10.2016 15:00KBBabia Góra-Węgierska G.15 min.
16.10.2016 11:00KBWęgierska G.-Juszczyna90 min.
29.10.2016 15:00KBZarzecze-Węgierska G.90 min.
09.04.2017 11:00KBWęgierska G.-Zarzecze90 min.
15.04.2017 16:00KBWęgierska G.-Trzebinia78 min.
07.05.2017 15:00KBSłotwina-Węgierska G.90 min.
14.05.2017 11:00KBWęgierska G.-Pewel M.90 min.
04.06.2017 14:00KBJuszczyna-Węgierska G.90 min.
11.06.2017 14:00KBKocierz-Węgierska G.90 min.
15.06.2017 16:00KBWęgierska G.-Korbielów22 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189