Terminarz spotkań:

1 kolejka
19.08LKS Tempo Puńców U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
19.08KS Nierodzim Ustroń U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
19.08LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS 99 Pruchna U1916:00
19.08UKS APN Góral Istebna U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
19.08LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Zryw Bąków U1917:00
19.08LKS Błękitni Pierściec U19-GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
20.08LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS Victoria Hażlach U1915:00
2 kolejka
26.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
26.08LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
26.08LKS 99 Pruchna U19-LKS Błękitni Pierściec U1911:00
26.08LKS Victoria Hażlach U19-LKS Tempo Puńców U1912:00
26.08LKS Zryw Bąków U19-KS Nierodzim Ustroń U1912:00
26.08UKS APN Góral Istebna U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1917:00
27.08TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Sportkontakt Goleszów U19 II11:00
3 kolejka
29.08LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
29.08KS Nierodzim Ustroń U19-UKS APN Góral Istebna U1917:00
29.08LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS Zryw Bąków U1917:00
29.08LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Victoria Hażlach U1917:00
29.08LKS Błękitni Pierściec U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
29.08GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS 99 Pruchna U1917:00
29.08LKS Tempo Puńców U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1917:00
4 kolejka
02.09LKS Spójnia Górki Wielkie U19-GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
02.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS 99 Pruchna U1911:00
02.09LKS Victoria Hażlach U19-LKS Błękitni Pierściec U1912:00
02.09LKS Zryw Bąków U19-LKS Tempo Puńców U1912:00
02.09UKS APN Góral Istebna U19-LKS Sportkontakt Goleszów U19 II17:00
02.09LKS Iskra Iskrzyczyn U19-KS Nierodzim Ustroń U1917:00
03.09TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
5 kolejka
09.09LKS Tempo Puńców U19-UKS APN Góral Istebna U1911:00
09.09GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Victoria Hażlach U1911:00
09.09LKS 99 Pruchna U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
09.09KS Nierodzim Ustroń U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
09.09LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Zryw Bąków U1916:00
09.09LKS Błękitni Pierściec U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1916:00
10.09LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS Iskra Iskrzyczyn U1915:00
6 kolejka
12.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
12.09LKS Zryw Bąków U19-LKS Błękitni Pierściec U1917:00
12.09UKS APN Góral Istebna U19-LKS Orzeł Zabłocie U1917:00
12.09LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Tempo Puńców U1917:00
12.09KS Nierodzim Ustroń U19-LKS Sportkontakt Goleszów U19 II17:00
12.09LKS Victoria Hażlach U19-LKS 99 Pruchna U1917:00
12.09TS 1909 Piast Cieszyn U19-GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
7 kolejka
16.09LKS Tempo Puńców U19-KS Nierodzim Ustroń U1911:00
16.09GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Zryw Bąków U1911:00
16.09LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Victoria Hażlach U1911:00
16.09LKS 99 Pruchna U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1911:00
16.09LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1916:00
16.09LKS Błękitni Pierściec U19-UKS APN Góral Istebna U1916:00
17.09LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1915:00
8 kolejka
23.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS Victoria Hażlach U1911:00
23.09KS Nierodzim Ustroń U19-LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
23.09LKS Zryw Bąków U19-LKS 99 Pruchna U1912:00
23.09UKS APN Góral Istebna U19-GKS Morcinek Kaczyce U1916:00
23.09LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Błękitni Pierściec U1916:00
24.09TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
24.09LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS Tempo Puńców U1915:00
9 kolejka
30.09LKS Tempo Puńców U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
30.09GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
30.09LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Zryw Bąków U1911:00
30.09LKS 99 Pruchna U19-UKS APN Góral Istebna U1911:00
30.09LKS Victoria Hażlach U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
30.09LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Sportkontakt Goleszów U19 II16:00
30.09LKS Błękitni Pierściec U19-KS Nierodzim Ustroń U1916:00
10 kolejka
07.10LKS Tempo Puńców U19-LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
07.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1911:00
07.10LKS Zryw Bąków U19-LKS Victoria Hażlach U1912:00
07.10KS Nierodzim Ustroń U19-GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
07.10UKS APN Góral Istebna U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1915:00
07.10LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS 99 Pruchna U1915:00
08.10LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS Błękitni Pierściec U1915:00
11 kolejka
14.10GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Sportkontakt Goleszów U19 II11:00
14.10LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
14.10LKS 99 Pruchna U19-KS Nierodzim Ustroń U1911:00
14.10LKS Victoria Hażlach U19-UKS APN Góral Istebna U1912:00
14.10LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1915:00
14.10LKS Błękitni Pierściec U19-LKS Tempo Puńców U1915:00
15.10TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Zryw Bąków U1911:00
12 kolejka
21.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS Zryw Bąków U1911:00
21.10LKS Tempo Puńców U19-GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
21.10KS Nierodzim Ustroń U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
21.10LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Victoria Hażlach U1915:00
21.10LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Błękitni Pierściec U1915:00
21.10UKS APN Góral Istebna U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1915:00
22.10LKS Sportkontakt Goleszów U19 II-LKS 99 Pruchna U1915:00
13 kolejka
28.10GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
28.10LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Sportkontakt Goleszów U19 II11:00
28.10LKS 99 Pruchna U19-LKS Tempo Puńców U1911:00
28.10LKS Victoria Hażlach U19-KS Nierodzim Ustroń U1912:00
28.10LKS Zryw Bąków U19-UKS APN Góral Istebna U1912:00
28.10LKS Błękitni Pierściec U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1915:00
29.10TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00