Terminarz spotkań:

1 kolejka
19.08KS Spójnia Landek U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
19.08LKS Bory Pietrzykowice U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
19.08KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Leśna U1912:00
19.08KP Beskid Skoczów U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
19.08TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Bestwina U1912:00
20.08GLKS Wilkowice U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
2 kolejka
26.08LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
26.08LKS Zapora Wapienica U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
26.08LKS Leśna U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
26.08TS 1909 Piast Cieszyn U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
26.08KS Spójnia Landek U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
27.08LKS Bestwina U19-GLKS Wilkowice U1912:00
3 kolejka
02.09LKS Bory Pietrzykowice U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
02.09KS Kuźnia Ustroń U19-KS Spójnia Landek U1912:00
02.09KP Beskid Skoczów U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
02.09TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Leśna U1912:00
02.09LKS Drzewiarz Jasienica U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
03.09GLKS Wilkowice U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
4 kolejka
09.09LKS Pasjonat Dankowice U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
09.09LKS Leśna U19-GLKS Wilkowice U1912:00
09.09TS 1909 Piast Cieszyn U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
09.09KS Spójnia Landek U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
09.09LKS Bory Pietrzykowice U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
10.09LKS Bestwina U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
5 kolejka
16.09KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
16.09KP Beskid Skoczów U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
16.09TS Koszarawa Żywiec U19-KS Spójnia Landek U1912:00
16.09LKS Drzewiarz Jasienica U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
16.09BKS Stal Bielsko-Biała U19-LKS Bestwina U1912:00
17.09GLKS Wilkowice U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
6 kolejka
23.09LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Bestwina U1912:00
23.09LKS Zapora Wapienica U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
23.09LKS Leśna U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
23.09KS Spójnia Landek U19-GLKS Wilkowice U1912:00
23.09LKS Bory Pietrzykowice U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
23.09KS Kuźnia Ustroń U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
7 kolejka
10.01GLKS Wilkowice U19-:-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
10.01LKS Bestwina U19-:-LKS Zapora Wapienica U1912:00
30.09KP Beskid Skoczów U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
30.09TS Koszarawa Żywiec U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
30.09LKS Drzewiarz Jasienica U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
30.09BKS Stal Bielsko-Biała U19-LKS Leśna U1912:00
8 kolejka
07.10LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
07.10LKS Leśna U19-LKS Bestwina U1912:00
07.10TS 1909 Piast Cieszyn U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
07.10KS Spójnia Landek U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
07.10KS Kuźnia Ustroń U19-GLKS Wilkowice U1912:00
07.10KP Beskid Skoczów U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
9 kolejka
14.10TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
14.10LKS Drzewiarz Jasienica U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
14.10BKS Stal Bielsko-Biała U19-KS Spójnia Landek U1912:00
14.10LKS Zapora Wapienica U19-LKS Leśna U1912:00
15.10GLKS Wilkowice U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
15.10LKS Bestwina U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
10 kolejka
21.10LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Leśna U1912:00
21.10TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
21.10KS Spójnia Landek U19-LKS Bestwina U1912:00
21.10LKS Bory Pietrzykowice U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
21.10KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
21.10TS Koszarawa Żywiec U19-GLKS Wilkowice U1912:00
11 kolejka
28.10LKS Drzewiarz Jasienica U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
28.10BKS Stal Bielsko-Biała U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
28.10LKS Zapora Wapienica U19-KS Spójnia Landek U1912:00
28.10LKS Leśna U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
29.10GLKS Wilkowice U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
29.10LKS Bestwina U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
12 kolejka
04.11LKS Pasjonat Dankowice U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
04.11KS Spójnia Landek U19-LKS Leśna U1912:00
04.11LKS Bory Pietrzykowice U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
04.11KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Bestwina U1912:00
04.11KP Beskid Skoczów U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
04.11TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
13 kolejka
11.11LKS Drzewiarz Jasienica U19-GLKS Wilkowice U1912:00
11.11BKS Stal Bielsko-Biała U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
11.11LKS Zapora Wapienica U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
11.11LKS Leśna U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
11.11TS 1909 Piast Cieszyn U19-KS Spójnia Landek U1912:00
12.11LKS Bestwina U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00