1L Playarena BB (Ligi amatorskie) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Piekarnia Brzuchański2985217:612810
2Young Power2971181:712324
3Banda Świrów2762177:952025
4Lej mi Pół2758162:921845
5Wilki Południa2853137:921657
6Black Game Team2751168:1091638
7Wizjanet Team2950151:12116211
8FC Olewers2847156:12515211
9Pokemony2846190:14914410
10Leśny Klub Sportowy2942141:10812611
11Czechowice Team2837156:18312115
12Wpn Squad2934129:14011117
13FC Wapienica2730116:1459315
14MegaSport2623101:1587217
15Body-Maxx.pl292294:1837121
16FC Tury2919119:2586122
17HuSaRiA WuPe181654:955112
1818BPD291578:1725024
19BeskidzkaPilka.pl284102:2721126

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.08Banda Świrów10:1HuSaRiA WuPe17:00
10.08Young Power6:5Black Game Team18:00
10.08MegaSport1:4Piekarnia Brzuchański19:00
11.08Pokemony7:3Czechowice Team17:00
11.08Wilki Południa6:2Wpn Squad19:00
11.08BeskidzkaPilka.pl6:9Body-Maxx.pl20:00
14.08Lej mi Pół4:4Wizjanet Team17:00
14.0818BPD5:4FC Wapienica18:00
18.08FC Tury1:22FC Olewers19:00
2 kolejka
13.08Banda Świrów11:7MegaSport19:00
16.08FC Olewers10:2BeskidzkaPilka.pl20:00
16.08Piekarnia Brzuchański8:1Young Power21:00
17.08FC Wapienica4:10Pokemony17:00
17.08Wizjanet Team3:1Leśny Klub Sportowy18:00
17.08Czechowice Team4:4Lej mi Pół19:00
18.08Black Game Team5:5Wilki Południa20:00
21.08Wpn Squad8:2FC Tury16:00
30.08Body-Maxx.pl5:318BPD20:00
3 kolejka
20.08Pokemony4:6Body-Maxx.pl18:00
20.08FC Tury1:14Black Game Team19:00
20.08MegaSport5:4HuSaRiA WuPe20:00
21.08Leśny Klub Sportowy3:7Czechowice Team17:00
21.08Lej mi Pół10:2FC Wapienica18:00
23.08BeskidzkaPilka.pl2:11Wpn Squad20:00
23.08Wilki Południa0:4Piekarnia Brzuchański21:00
24.08Young Power2:5Banda Świrów19:00
30.0818BPD3:11FC Olewers21:00
4 kolejka
24.08FC Olewers5:6Pokemony18:00
24.08Piekarnia Brzuchański3:0FC Tury19:00
Drużyna Turów oddała walkowera
25.08FC Wapienica3:8Leśny Klub Sportowy18:00
25.08Black Game Team3:0BeskidzkaPilka.pl20:00
walkower do potwierdzenia na PA
27.08HuSaRiA WuPe0:3Wizjanet Team20:00
walkower do potwierdzenia na PA
28.08Body-Maxx.pl2:4Lej mi Pół16:00
28.08Wpn Squad6:518BPD17:00
28.08MegaSport2:10Young Power18:00
12.09Banda Świrów4:3Wilki Południa20:00
5 kolejka
10.09FC Tury3:14Banda Świrów19:00
11.09Lej mi Pół5:6FC Olewers15:00
11.09Wilki Południa3:0MegaSport16:00
11.09Young Power17:3HuSaRiA WuPe18:00
11.09Wizjanet Team3:5Czechowice Team19:00
11.09Leśny Klub Sportowy6:1Body-Maxx.pl20:00
11.09Pokemony5:4Wpn Squad21:00
11.0918BPD4:20Black Game Team21:00
22.12BeskidzkaPilka.pl3:18Piekarnia Brzuchański19:00
6 kolejka
17.09HuSaRiA WuPe5:4Czechowice Team19:00
17.09Wpn Squad6:11Lej mi Pół20:00
18.09FC Wapienica3:5Wizjanet Team17:00
18.09Young Power4:4Wilki Południa18:00
18.09Black Game Team3:4Pokemony19:00
18.09FC Olewers4:3Leśny Klub Sportowy20:00
26.11Banda Świrów8:6BeskidzkaPilka.pl16:00
21.01MegaSport8:6FC Tury19:00
22.01Piekarnia Brzuchański3:018BPD20:00
7 kolejka
25.0918BPD2:9Banda Świrów14:00
25.09Wilki Południa2:2HuSaRiA WuPe15:00
25.09Czechowice Team3:11FC Wapienica16:00
25.09Wizjanet Team5:3Body-Maxx.pl17:00
25.09Lej mi Pół8:6Black Game Team18:00
25.09Leśny Klub Sportowy5:7Wpn Squad19:00
25.09Pokemony7:8Piekarnia Brzuchański20:00
01.10FC Tury1:7Young Power20:00
29.01BeskidzkaPilka.pl-:-MegaSport18:00
8 kolejka
01.10Body-Maxx.pl10:9Czechowice Team17:00
01.10HuSaRiA WuPe3:5FC Wapienica18:00
01.10Wilki Południa9:3FC Tury19:00
02.10FC Olewers8:7Wizjanet Team15:00
02.10Banda Świrów3:2Pokemony16:00
02.10Black Game Team7:6Leśny Klub Sportowy17:00
02.10MegaSport3:018BPD18:00
02.10Piekarnia Brzuchański5:1Lej mi Pół19:00
02.10Young Power13:2BeskidzkaPilka.pl20:00
9 kolejka
08.10FC Tury3:7HuSaRiA WuPe19:00
08.10Pokemony8:5MegaSport20:00
09.1018BPD0:3Young Power15:00
09.10Lej mi Pół3:3Banda Świrów16:00
09.10FC Wapienica6:3Body-Maxx.pl17:00
09.10Czechowice Team6:11FC Olewers18:00
09.10Leśny Klub Sportowy6:7Piekarnia Brzuchański19:00
09.10Wizjanet Team6:3Wpn Squad20:00
01.12BeskidzkaPilka.pl1:8Wilki Południa19:00
w Mazańcowicach
10 kolejka
15.10FC Olewers3:3FC Wapienica18:00
15.10MegaSport2:11Lej mi Pół19:00
15.10FC Tury3:0BeskidzkaPilka.pl20:00
Drużyna gości nie zebrała się.
16.10HuSaRiA WuPe5:2Body-Maxx.pl15:00
16.10Banda Świrów5:5Leśny Klub Sportowy16:00
16.10Wpn Squad8:3Czechowice Team17:00
16.10Young Power3:0Pokemony18:00
16.10Wilki Południa11:618BPD19:00
16.10Black Game Team9:5Wizjanet Team20:00
11 kolejka
22.10Leśny Klub Sportowy3:0MegaSport17:00
22.1018BPD11:3FC Tury17:00
w Mazańcowicach
22.10Pokemony4:7Wilki Południa18:00
22.10BeskidzkaPilka.pl1:9HuSaRiA WuPe20:00
23.10Czechowice Team7:10Black Game Team16:00
23.10Body-Maxx.pl0:3FC Olewers17:00
23.10Lej mi Pół4:3Young Power18:00
23.10Wizjanet Team2:8Piekarnia Brzuchański19:00
23.10FC Wapienica2:9Wpn Squad20:00
12 kolejka
28.10BeskidzkaPilka.pl3:918BPD18:00
w Mazańcowicach
29.10FC Tury9:17Pokemony17:00
29.10Wilki Południa3:6Lej mi Pół18:00
29.10HuSaRiA WuPe0:3FC Olewers19:00
30.10Black Game Team7:4FC Wapienica17:00
30.10Banda Świrów1:2Wizjanet Team18:00
30.10Piekarnia Brzuchański14:2Czechowice Team19:00
30.10Wpn Squad11:3Body-Maxx.pl20:00
31.10Young Power5:2Leśny Klub Sportowy21:00
13 kolejka
05.1118BPD5:4HuSaRiA WuPe17:00
05.11Czechowice Team3:6Banda Świrów18:00
05.11Lej mi Pół8:2FC Tury19:00
05.11Pokemony12:4BeskidzkaPilka.pl20:00
06.11Body-Maxx.pl4:9Black Game Team16:00
06.11Wizjanet Team10:6MegaSport17:00
06.11Leśny Klub Sportowy2:3Wilki Południa18:00
06.11FC Wapienica2:5Piekarnia Brzuchański19:00
06.11FC Olewers6:3Wpn Squad20:00
14 kolejka
11.1118BPD7:19Pokemony20:00
12.11BeskidzkaPilka.pl3:10Lej mi Pół19:00
12.11HuSaRiA WuPe0:3Wpn Squad20:00
13.11Black Game Team2:4FC Olewers14:00
13.11Banda Świrów2:6FC Wapienica15:00
11.12FC Tury5:12Leśny Klub Sportowy12:00
29.12Young Power7:7Wizjanet Team20:00
28.01MegaSport-:-Czechowice Team19:00
W pierwotnym terminie (13.11), spotkanie nie odbyło się ze względu na warunki atmosferyczne.
30.04Piekarnia Brzuchański3:0Body-Maxx.pl19:00
Piastowska
15 kolejka
19.11Wpn Squad3:8Black Game Team14:00
19.11Leśny Klub Sportowy10:3BeskidzkaPilka.pl17:00
19.11Body-Maxx.pl0:3Banda Świrów18:00
19.11Pokemony6:9HuSaRiA WuPe19:00
20.11Czechowice Team1:8Young Power16:00
20.11Lej mi Pół8:218BPD17:00
20.11Wizjanet Team1:8Wilki Południa18:00
20.11FC Olewers0:4Piekarnia Brzuchański19:00
20.11FC Wapienica3:5MegaSport20:00
16 kolejka
26.11HuSaRiA WuPe0:3Black Game Team17:00
26.1118BPD2:7Leśny Klub Sportowy18:00
26.11MegaSport8:5Body-Maxx.pl19:00
26.11Pokemony6:6Lej mi Pół20:00
27.11Wilki Południa6:5Czechowice Team16:00
27.11FC Tury2:15Wizjanet Team17:00
27.11Banda Świrów13:2FC Olewers18:00
27.11Young Power7:3FC Wapienica19:00
27.11Piekarnia Brzuchański9:5Wpn Squad20:00
17 kolejka
03.12Czechowice Team7:5FC Tury17:00
03.12Leśny Klub Sportowy8:8Pokemony18:00
Boisko Orlik Kompleks Sportowy Orlik - Mazańcowice city
03.12Lej mi Pół3:0HuSaRiA WuPe19:00
04.12Wpn Squad2:5Banda Świrów15:00
04.12Wizjanet Team15:8BeskidzkaPilka.pl16:00
04.12FC Wapienica3:4Wilki Południa17:00
04.12FC Olewers6:9MegaSport18:00
04.12Black Game Team2:3Piekarnia Brzuchański19:00
04.12Body-Maxx.pl2:8Young Power20:00
18 kolejka
10.12MegaSport5:5Wpn Squad15:00
10.12Wilki Południa0:0Body-Maxx.pl17:00
10.12FC Tury2:4FC Wapienica18:00
10.12Lej mi Pół5:4Leśny Klub Sportowy19:00
11.12BeskidzkaPilka.pl5:19Czechowice Team16:00
11.1218BPD0:3Wizjanet Team17:00
11.12Young Power5:0FC Olewers18:00
11.12HuSaRiA WuPe2:17Piekarnia Brzuchański19:00
11.12Banda Świrów6:5Black Game Team20:00
19 kolejka
17.12Leśny Klub Sportowy3:0HuSaRiA WuPe18:00
walkower drużyna Husarii nie pojawiła się na meczu .
17.12Body-Maxx.pl7:3FC Tury19:00
17.12Czechowice Team3:018BPD20:00
walkower drużyna 18BPd nie pojawiła się na meczu .
18.12FC Wapienica14:9BeskidzkaPilka.pl16:00
18.12Wizjanet Team0:3Pokemony17:00
18.12FC Olewers1:4Wilki Południa18:00
18.12Piekarnia Brzuchański7:6Banda Świrów19:00
22.12Wpn Squad1:13Young Power21:00
W pierwotnym terminie (17.12), spotkanie odwołane w związku z udziałem gości w turnieju halowym
22.01Black Game Team-:-MegaSport18:00
20 kolejka
03.06FC Wapienica-18BPD17:00
03.06Czechowice Team-Pokemony18:00
03.06FC Olewers-FC Tury19:00
03.06Wpn Squad-Wilki Południa20:00
04.06Wizjanet Team-Lej mi Pół17:00
04.06Leśny Klub Sportowy-Banda Świrów18:00
04.06Black Game Team-Young Power19:00
04.06Piekarnia Brzuchański-MegaSport20:00
06.06Body-Maxx.pl-BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
21 kolejka
10.0618BPD-FC Olewers18:00
10.06Pokemony-Wpn Squad18:00
10.06Lej mi Pół-FC Wapienica19:00
10.06Wilki Południa-Body-Maxx.pl20:00
11.06MegaSport-Czechowice Team16:00
11.06FC Tury-Leśny Klub Sportowy17:00
11.06Young Power-Banda Świrów18:00
11.06Black Game Team-Piekarnia Brzuchański19:00
13.06BeskidzkaPilka.pl-Wizjanet Team20:00
w Mazańcowicach
22 kolejka
24.06Leśny Klub Sportowy-18BPD17:00
24.06Banda Świrów-FC Tury18:00
24.06FC Olewers-Lej mi Pół19:00
24.06Body-Maxx.pl-Pokemony20:00
25.06Wizjanet Team-Wilki Południa17:00
25.06Wpn Squad-MegaSport18:00
25.06Czechowice Team-Black Game Team19:00
25.06Young Power-Piekarnia Brzuchański20:00
27.06FC Wapienica-BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
23 kolejka
17.0618BPD-Banda Świrów18:00
17.06Wilki Południa-FC Wapienica19:00
17.06Lej mi Pół-Leśny Klub Sportowy20:00
18.06MegaSport-Body-Maxx.pl16:00
18.06Pokemony-Wizjanet Team17:00
18.06Young Power-FC Tury18:00
18.06Black Game Team-Wpn Squad19:00
18.06Piekarnia Brzuchański-Czechowice Team20:00
20.06BeskidzkaPilka.pl-FC Olewers20:00
w Mazańcowicach
24 kolejka
04.03FC Tury11:518BPD20:00
Mazańcowice
05.03Leśny Klub Sportowy9:4BeskidzkaPilka.pl16:00
05.03Czechowice Team2:9Young Power17:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Wizjanet Team7:2MegaSport18:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Body-Maxx.plWOBlack Game Team19:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
05.03Wpn Squad2:4Piekarnia Brzuchański20:00
Orlik Słowackiego 27B
30.06FC Wapienica-Pokemony17:00
30.06FC Olewers-Wilki Południa18:00
30.06Banda Świrów-Lej mi Pół19:00
25 kolejka
11.03Pokemony8:11FC Olewers17:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03Wilki Południa3:0Leśny Klub Sportowy18:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03Lej mi Pół9:1FC Tury19:00
Orlik Słowackiego 27B
11.03MegaSport0:3FC Wapienica20:00
Orlik Słowackiego 27B
12.03Young Power3:018BPD17:00
Orlik Słowackiego 27B
12.03Czechowice Team5:2Wpn Squad18:00
12.03Black Game Team6:5Wizjanet Team19:00
12.03Body-Maxx.pl1:11Piekarnia Brzuchański20:00
15.03BeskidzkaPilka.pl1:7Banda Świrów19:00
26 kolejka
18.03Body-Maxx.pl5:14Czechowice Team16:00
18.03FC Olewers9:3MegaSport17:00
18.03Leśny Klub Sportowy3:5Pokemony18:00
18.03Banda Świrów2:3Wilki Południa19:00
18.0318BPD2:5Lej mi Pół20:00
19.03Wpn Squad0:3Young Power17:00
19.03FC Wapienica3:5Black Game Team18:00
19.03Wizjanet Team2:8Piekarnia Brzuchański19:00
19.03FC Tury5:4BeskidzkaPilka.pl20:00
27 kolejka
25.03MegaSport4:4Leśny Klub Sportowy14:00
25.03Pokemony5:13Banda Świrów17:00
25.03Wilki Południa20:8FC Tury19:00
26.03Young Power4:3Lej mi Pół15:00
26.03Wpn Squad6:2Body-Maxx.pl16:00
26.03Czechowice Team5:9Wizjanet Team17:00
26.03Black Game Team4:3FC Olewers18:00
26.03Piekarnia Brzuchański13:4FC Wapienica19:00
29.03BeskidzkaPilka.pl4:618BPD20:00
w Mazańcowicach
28 kolejka
01.0418BPD1:6Wilki Południa18:00
01.04FC Wapienica5:6Czechowice Team19:00
01.04FC Tury7:7Pokemony20:00
02.04Banda Świrów6:4MegaSport16:00
02.04Wizjanet Team4:2Wpn Squad17:00
02.04Body-Maxx.pl2:8Young Power18:00
02.04Leśny Klub Sportowy6:6Black Game Team19:00
02.04FC Olewers0:4Piekarnia Brzuchański20:00
04.04Lej mi Pół7:3BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
29 kolejka
08.04Pokemony3:018BPD18:00
08.04Wilki Południa4:5Lej mi Pół19:00
08.04Czechowice Team9:5FC Olewers20:00
09.04MegaSport5:6FC Tury16:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Body-Maxx.pl4:11Wizjanet Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Wpn Squad8:4FC Wapienica18:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Black Game Team4:6Banda Świrów19:00
Orlik Słowackiego 27B
09.04Piekarnia Brzuchański4:4Leśny Klub Sportowy20:00
Orlik Słowackiego 27B
11.04Young Power10:2BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
30 kolejka
15.0418BPD-:-MegaSport13:00
15.04Leśny Klub Sportowy-:-Czechowice Team14:00
15.04FC Wapienica-:-Body-Maxx.pl15:00
15.04Lej mi Pół-:-Pokemony16:00
15.04FC Olewers-:-Wpn Squad17:00
15.04Wizjanet Team-:-Young Power18:00
15.04FC Tury-:-Black Game Team19:00
15.04Banda Świrów-:-Piekarnia Brzuchański20:00
18.04BeskidzkaPilka.pl-:-Wilki Południa20:00
w Mazańcowicach
31 kolejka
22.04Wpn Squad0:4Leśny Klub Sportowy18:00
22.04Body-Maxx.pl2:10FC Olewers19:00
22.04Czechowice Team4:10Banda Świrów20:00
23.04MegaSport7:3Lej mi Pół16:00
23.04Wizjanet Team1:2FC Wapienica17:00
23.04Young Power4:2Wilki Południa18:00
23.04Black Game Team3:018BPD19:00
23.04FC Tury5:18Piekarnia Brzuchański20:00
25.04Pokemony6:6BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
32 kolejka
29.04FC Tury5:6Czechowice Team17:00
29.04Wilki Południa2:7Pokemony18:00
29.04Leśny Klub Sportowy8:2Body-Maxx.pl19:00
29.04Banda Świrów7:3Wpn Squad20:00
30.04FC Olewers5:3Wizjanet Team17:00
30.04FC Wapienica4:3Young Power18:00
30.0418BPDWOPiekarnia Brzuchański19:00
Drużyna 18BPD wycofała się z rozgrywek po 31 kolejce
02.05BeskidzkaPilka.pl8:5MegaSport20:00
w Mazańcowicach
30.06Lej mi Pół-Black Game Team19:00
33 kolejka
06.05Czechowice Team3:018BPD18:00
06.05Body-Maxx.pl4:10Banda Świrów19:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05FC Wapienica6:6FC Olewers20:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05MegaSport2:7Wilki Południa16:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05Wizjanet Team2:3Leśny Klub Sportowy17:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05Wpn Squad2:5FC Tury18:00
Orlik Słowackiego 27B
07.05Young Power5:4Pokemony19:00
07.05Piekarnia Brzuchański3:0Lej mi Pół20:00
Orlik Słowackiego 27B
09.05Black Game Team13:5BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
34 kolejka
13.05FC Tury9:4Body-Maxx.pl18:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Lej mi Pół13:1Czechowice Team19:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Leśny Klub Sportowy3:3FC Wapienica20:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05Pokemony13:3MegaSport16:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05Banda Świrów2:6Wizjanet Team17:00
Orlik Słowackiego 27B
14.0518BPD0:3Wpn Squad18:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05FC Olewers2:7Young Power19:00
Orlik Słowackiego 27B
14.05Wilki Południa4:4Black Game Team20:00
Orlik Słowackiego 27B
16.05BeskidzkaPilka.pl3:13Piekarnia Brzuchański20:00
w Mazańcowicach
35 kolejka
20.05Body-Maxx.pl3:018BPD17:00
Orlik Słowackiego 27B
20.05FC Olewers0:3Leśny Klub Sportowy18:00
Orlik Słowackiego 27B
20.05FC Wapienica-:-Banda Świrów19:00
Przełożony
20.05Wpn Squad4:6Lej mi Pół20:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Young Power3:0MegaSport17:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Black Game Team5:4Pokemony18:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Wizjanet Team5:3FC Tury19:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Piekarnia Brzuchański6:0Wilki Południa20:00
Orlik Słowackiego 27B
23.05Czechowice Team10:4BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
36 kolejka
27.05Wilki Południa-Czechowice Team17:00
27.05Lej mi Pół-Body-Maxx.pl18:00
27.05FC Tury-FC Wapienica19:00
27.05Banda Świrów-FC Olewers20:00
28.0518BPD-Wizjanet Team17:00
28.05Leśny Klub Sportowy-Young Power18:00
28.05MegaSport-Black Game Team19:00
28.05Pokemony-Piekarnia Brzuchański20:00
30.05BeskidzkaPilka.pl-Wpn Squad20:00
w Mazańcowicach
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145