Terminarz spotkań:

1 kolejka
12.08LKS Korbielów-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
13.08LKS Juszczyna-LKS Sokół Słotwina11:00
13.08LKS Orzeł Łękawica II-LKS Magura Bystra11:00
13.08LKS Pewel Ślemieńska-LKS Beskid Kocierz15:00
13.08LKS Halny Przyborów-LKS Grapa Trzebinia15:00
2 kolejka
19.08LKS Magura Bystra-LKS Juszczyna16:00
19.08LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Pewel Ślemieńska16:00
19.08LKS Grapa Trzebinia-LKS Orzeł Łękawica II16:00
20.08LKS Beskid Kocierz-LKS Halny Przyborów11:00
20.08LKS Sokół Słotwina-LKS Korbielów15:00
3 kolejka
26.08LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Sokół Słotwina15:00
26.08LKS Korbielów-LKS Magura Bystra16:00
27.08LKS Juszczyna-LKS Grapa Trzebinia11:00
27.08LKS Orzeł Łękawica II-LKS Beskid Kocierz11:00
27.08LKS Halny Przyborów-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
4 kolejka
02.09LKS Magura Bystra-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
02.09LKS Grapa Trzebinia-LKS Korbielów16:00
02.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Orzeł Łękawica II16:00
03.09LKS Beskid Kocierz-LKS Juszczyna11:00
03.09LKS Pewel Ślemieńska-LKS Halny Przyborów15:00
5 kolejka
09.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Grapa Trzebinia15:00
09.09LKS Korbielów-LKS Beskid Kocierz16:00
10.09LKS Juszczyna-LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
10.09LKS Orzeł Łękawica II-LKS Pewel Ślemieńska11:00
10.09LKS Sokół Słotwina-LKS Magura Bystra15:00
6 kolejka
16.09LKS Grapa Trzebinia-LKS Sokół Słotwina16:00
16.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Korbielów16:00
17.09LKS Beskid Kocierz-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
17.09LKS Pewel Ślemieńska-LKS Juszczyna15:00
17.09LKS Halny Przyborów-LKS Orzeł Łękawica II15:00
7 kolejka
23.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
23.09LKS Korbielów-LKS Pewel Ślemieńska16:00
23.09LKS Magura Bystra-LKS Grapa Trzebinia16:00
24.09LKS Juszczyna-LKS Halny Przyborów11:00
24.09LKS Sokół Słotwina-LKS Beskid Kocierz15:00
8 kolejka
30.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Sokół Słotwina16:00
01.10LKS Orzeł Łękawica II-LKS Juszczyna11:00
01.10LKS Beskid Kocierz-LKS Magura Bystra14:00
01.10LKS Pewel Ślemieńska-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
01.10LKS Halny Przyborów-LKS Korbielów15:00
9 kolejka
07.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Halny Przyborów15:00
07.10LKS Magura Bystra-LKS Jeleśnianka Jeleśnia16:00
07.10LKS Grapa Trzebinia-LKS Beskid Kocierz16:00
07.10LKS Korbielów-LKS Orzeł Łękawica II16:00
08.10LKS Sokół Słotwina-LKS Pewel Ślemieńska15:00
10 kolejka
14.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia-LKS Grapa Trzebinia16:00
15.10LKS Juszczyna-LKS Korbielów11:00
15.10LKS Orzeł Łękawica II-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
15.10LKS Pewel Ślemieńska-LKS Magura Bystra15:00
15.10LKS Halny Przyborów-LKS Sokół Słotwina15:00
11 kolejka
21.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Juszczyna15:00
21.10LKS Magura Bystra-LKS Halny Przyborów16:00
21.10LKS Grapa Trzebinia-LKS Pewel Ślemieńska16:00
22.10LKS Beskid Kocierz-LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
22.10LKS Sokół Słotwina-LKS Orzeł Łękawica II15:00
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00