2L Playarena BB (Amatorzy) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Malbec2157176:791902
2Bielska2148153:421605
3Totamtenham FC2146150:731515
4Warmerr2240152:1211318
5Stare Bielsko FC2239130:1261309
6The Shakers2136118:1171209
7Golonki Janusza2230129:11910012
8Bon Voyage2128101:1029111
9Sportowe Świry1227109:39903
104Fun Football Team211982:1126114
11BD Folwark21970:2083018
12Celna Bielsko22659:1972020
13Bolcownicy11010:1040011

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.09The Shakers8:2BD Folwark14:00
10.09Stare Bielsko FC15:1Bolcownicy15:00
10.09Bon Voyage-:-E-sport Gaming16:00
Na boisku 10:2, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
10.09Celna Bielsko4:9Malbec17:00
10.09Bielska4:5Golonki Janusza18:00
11.09Bielsko CF-:-Warmerr14:00
Na boisku 8:12, anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
22.10Totamtenham FC5:15Sportowe Świry14:00
2 kolejka
17.09Malbec5:1Bielska16:00
17.09E-sport Gaming-:-Celna Bielsko17:00
Na boisku 0:3, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
18.09Bolcownicy1:12Bon Voyage14:00
18.09BD Folwark7:19Warmerr15:00
18.09The Shakers3:7Stare Bielsko FC16:00
29.10Sportowe Świry9:34Fun Football Team14:00
29.10Golonki Janusza4:9Totamtenham FC15:00
3 kolejka
24.09Stare Bielsko FC3:0BD Folwark15:00
24.09The Shakers8:4Bon Voyage16:00
24.09Celna Bielsko6:2Bolcownicy17:00
24.09Bielska-:-E-sport Gaming18:00
Na boisku 3:0, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
16.104Fun Football Team5:10Golonki Janusza13:00
08.11Totamtenham FC5:7Malbec14:00
4 kolejka
17.09Golonki Janusza-:-Bielsko CF15:00
Na boisku 16:5, anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
02.10Bolcownicy1:16Bielska12:00
02.10The Shakers15:5Celna Bielsko13:00
02.10Stare Bielsko FC5:10Bon Voyage14:00
w Czechowicach
22.10Malbec10:14Fun Football Team15:00
05.11Sportowe Świry12:3Warmerr15:00
5 kolejka
25.09Bielsko CF-:-Malbec13:00
Anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
08.10Bon Voyage12:4BD Folwark14:00
08.10Bielska7:2The Shakers16:00
18.10Celna Bielsko4:5Stare Bielsko FC20:00
05.114Fun Football Team-:-E-sport Gaming16:00
Na boisku 8:2, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
12.11Warmerr8:5Golonki Janusza15:00
13.11Totamtenham FC-:-Bolcownicy15:00
6 kolejka
01.10Malbec14:7Warmerr15:00
01.10E-sport Gaming-:-Bielsko CF16:00
Anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
15.10BD Folwark6:20Sportowe Świry14:00
15.10Bolcownicy1:54Fun Football Team15:00
15.10Stare Bielsko FC2:5Bielska16:00
15.10Bon Voyage11:1Celna Bielsko17:00
16.10Totamtenham FC11:7The Shakers14:00
7 kolejka
08.10Bielsko CF-:-Bolcownicy17:00
Anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
08.10Warmerr-:-E-sport Gaming18:00
Na boisku 17:1, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
22.10Celna Bielsko4:5BD Folwark19:00
23.10Sportowe Świry12:4Golonki Janusza11:00
23.104Fun Football Team2:6The Shakers12:00
23.10Totamtenham FC3:0Stare Bielsko FC13:00
23.10Bielska10:1Bon Voyage14:00
8 kolejka
01.10BD Folwark3:11Golonki Janusza14:00
29.10Celna Bielsko2:11Bielska16:00
30.10Bolcownicy2:7Warmerr12:00
30.10Stare Bielsko FC2:54Fun Football Team14:00
30.10Bon Voyage3:7Totamtenham FC15:00
20.11Malbec0:9Sportowe Świry10:00
W pierwotnym terminie (30.10), spotkanie odwołane w związku z wyjazdem gospodarzy.
9 kolejka
09.10Golonki Janusza3:9Malbec14:00
22.10Warmerr9:8The Shakers16:00
06.11Bielska10:1BD Folwark10:00
06.114Fun Football Team3:3Bon Voyage13:00
06.11Totamtenham FC3:0Celna Bielsko14:00
06.11Sportowe Świry-:-E-sport Gaming15:00
Na boisku 17:0, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
10 kolejka
12.11BD Folwark1:8Malbec16:00
12.11Bolcownicy0:13Sportowe Świry17:00
12.11Celna Bielsko0:94Fun Football Team18:00
13.11Warmerr5:9Stare Bielsko FC11:00
13.11Bielska2:3Totamtenham FC13:00
11 kolejka
19.114Fun Football Team2:5Bielska15:00
20.11Totamtenham FC12:2BD Folwark11:00
20.11Warmerr9:4Bon Voyage13:00
20.11Sportowe Świry0:3The Shakers14:00
Walkower,drużyna Sportowe Świry niepojawienie się na meczu
20.11Golonki Janusza10:0Bolcownicy15:00
12 kolejka
26.11Bolcownicy1:9Malbec15:00
27.11The Shakers6:4Golonki Janusza12:00
27.11Totamtenham FC3:04Fun Football Team13:00
27.11Stare Bielsko FC10:1Sportowe Świry14:00
27.11Celna Bielsko5:9Warmerr15:00
13 kolejka
03.12Warmerr1:4Bielska14:00
03.12Sportowe Świry3:0Bon Voyage15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach
03.12Golonki Janusza5:6Stare Bielsko FC16:00
03.124Fun Football Team9:3BD Folwark20:00
04.12Malbec9:6The Shakers14:00
14 kolejka
10.12BD Folwark8:1Bolcownicy14:00
11.12Totamtenham FC5:5Warmerr13:00
11.12Celna Bielsko1:12Sportowe Świry14:00
11.12Bon Voyage8:4Golonki Janusza15:00
19.03Stare Bielsko FC4:10Malbec10:00
Orlik Słowackiego 27B
15 kolejka
17.12Warmerr6:34Fun Football Team14:00
17.12Sportowe Świry3:4Bielska15:00
17.12Golonki Janusza7:3Celna Bielsko16:00
18.12Bolcownicy0:3The Shakers13:00
18.12Malbec9:3Bon Voyage15:00
16 kolejka
04.06Stare Bielsko FC10:1Celna Bielsko11:00
Orlik Słowackiego 27B
04.064Fun Football Team-:-The Shakers12:00
04.06Bolcownicy-:-Golonki Janusza13:00
04.06Bielska-:-BD Folwark15:00
10.06Bon Voyage-:-Malbec17:00
17 kolejka
28.05Golonki Janusza3:2Bielska13:00
Orlik Słowackiego 27B
28.05Totamtenham FC11:1BD Folwark14:00
Orlik Słowackiego 27B
28.05Warmerr3:0Bon Voyage15:00
Orlik Słowackiego 27B
28.05Malbec5:14Fun Football Team16:00
Orlik Słowackiego 27B
18 kolejka
05.03BD Folwark3:12Golonki Janusza10:00
Orlik Słowackiego 27B
05.034Fun Football Team2:8Warmerr11:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Bon Voyage4:1Celna Bielsko12:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Stare Bielsko FC2:13Totamtenham FC14:00
05.03Bielska11:4The Shakers15:00
Orlik Słowackiego 27B
19 kolejka
12.03Bon Voyage1:7Golonki Janusza11:00
Orlik Słowackiego 27B
12.034Fun Football Team7:0BD Folwark12:00
Orlik Słowackiego 27B
12.03Totamtenham FC15:1Celna Bielsko13:00
12.03Stare Bielsko FC4:7Malbec14:00
20 kolejka
19.03BD Folwark2:9Bon Voyage10:00
19.03The Shakers5:12Stare Bielsko FC12:00
19.03Warmerr17:2Celna Bielsko14:00
19.03Bielska8:14Fun Football Team15:00
21 kolejka
26.03Stare Bielsko FC8:54Fun Football Team11:00
26.03Totamtenham FC12:1The Shakers13:00
26.03Warmerr11:2BD Folwark14:00
26.03Malbec6:1Golonki Janusza20:00
28.03Celna Bielsko0:14Bielska18:00
22 kolejka
02.04Golonki Janusza7:9Warmerr12:00
02.04The Shakers8:6Malbec13:00
02.04BD Folwark2:6Celna Bielsko14:00
02.04Bon Voyage3:9Totamtenham FC15:00
23 kolejka
08.04Totamtenham FC4:7Warmerr14:00
08.04Celna Bielsko3:9Malbec15:00
08.04Stare Bielsko FC8:6Golonki Janusza16:00
08.04Bon Voyage0:3Bielska17:00
24 kolejka
02.04BD Folwark8:6Stare Bielsko FC14:00
23.044Fun Football Team1:7Totamtenham FC12:00
23.04The Shakers6:2Celna Bielsko14:00
23.04Malbec8:1Warmerr15:00
25 kolejka
30.04Bon Voyage4:24Fun Football Team12:00
30.04Celna Bielsko2:10Golonki Janusza13:00
30.04Totamtenham FC5:7Malbec14:00
30.04Stare Bielsko FC0:24Bielska15:00
30.04Warmerr4:6The Shakers16:00
26 kolejka
06.05Golonki Janusza0:3The Shakers14:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05BD Folwark7:24Malbec15:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05Bon Voyage2:6Stare Bielsko FC16:00
06.05Bielska6:1Warmerr17:00
Orlik Słowackiego 27B
27 kolejka
13.05The Shakers5:3BD Folwark14:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Celna Bielsko6:124Fun Football Team15:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Totamtenham FC8:3Golonki Janusza16:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Bielska4:5Malbec17:00
Orlik Słowackiego 27B
28 kolejka
21.05Golonki Janusza8:44Fun Football Team13:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05The Shakers5:7Bon Voyage14:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Warmerr3:6Stare Bielsko FC15:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Bielska2:0Totamtenham FC16:00
Orlik Słowackiego 27B
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189