2L Playarena BB (Ligi amatorskie) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Malbec2054171:781802
2Bielska2048151:391604
3Totamtenham FC2043139:721415
4Warmerr2137149:1211218
5The Shakers2136118:1171209
6Stare Bielsko FC2136120:1251209
7Bon Voyage2028101:999110
8Sportowe Świry1227109:39903
9Golonki Janusza2127126:1179012
104Fun Football Team201981:1076113
11BD Folwark20969:1973017
12Celna Bielsko21658:1872019
13Bolcownicy11010:1040011

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.09The Shakers8:2BD Folwark14:00
10.09Stare Bielsko FC15:1Bolcownicy15:00
10.09Bon Voyage-:-E-sport Gaming16:00
Na boisku 10:2, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
10.09Celna Bielsko4:9Malbec17:00
10.09Bielska4:5Golonki Janusza18:00
11.09Bielsko CF-:-Warmerr14:00
Na boisku 8:12, anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
22.10Totamtenham FC5:15Sportowe Świry14:00
2 kolejka
17.09Malbec5:1Bielska16:00
17.09E-sport Gaming-:-Celna Bielsko17:00
Na boisku 0:3, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
18.09Bolcownicy1:12Bon Voyage14:00
18.09BD Folwark7:19Warmerr15:00
18.09The Shakers3:7Stare Bielsko FC16:00
29.10Sportowe Świry9:34Fun Football Team14:00
29.10Golonki Janusza4:9Totamtenham FC15:00
3 kolejka
24.09Stare Bielsko FC3:0BD Folwark15:00
24.09The Shakers8:4Bon Voyage16:00
24.09Celna Bielsko6:2Bolcownicy17:00
24.09Bielska-:-E-sport Gaming18:00
Na boisku 3:0, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
16.104Fun Football Team5:10Golonki Janusza13:00
08.11Totamtenham FC5:7Malbec14:00
4 kolejka
17.09Golonki Janusza-:-Bielsko CF15:00
Na boisku 16:5, anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
02.10Bolcownicy1:16Bielska12:00
02.10The Shakers15:5Celna Bielsko13:00
02.10Stare Bielsko FC5:10Bon Voyage14:00
w Czechowicach
22.10Malbec10:14Fun Football Team15:00
05.11Sportowe Świry12:3Warmerr15:00
5 kolejka
25.09Bielsko CF-:-Malbec13:00
Anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
08.10Bon Voyage12:4BD Folwark14:00
08.10Bielska7:2The Shakers16:00
18.10Celna Bielsko4:5Stare Bielsko FC20:00
05.114Fun Football Team-:-E-sport Gaming16:00
Na boisku 8:2, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
12.11Warmerr8:5Golonki Janusza15:00
13.11Totamtenham FC-:-Bolcownicy15:00
6 kolejka
01.10Malbec14:7Warmerr15:00
01.10E-sport Gaming-:-Bielsko CF16:00
Anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
15.10BD Folwark6:20Sportowe Świry14:00
15.10Bolcownicy1:54Fun Football Team15:00
15.10Stare Bielsko FC2:5Bielska16:00
15.10Bon Voyage11:1Celna Bielsko17:00
16.10Totamtenham FC11:7The Shakers14:00
7 kolejka
08.10Bielsko CF-:-Bolcownicy17:00
Anulowany - zespół Bielsko CF został wycofany z rozgrywek za trzykrotne nie przystąpienie do zawodów.
08.10Warmerr-:-E-sport Gaming18:00
Na boisku 17:1, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
22.10Celna Bielsko4:5BD Folwark19:00
23.10Sportowe Świry12:4Golonki Janusza11:00
23.104Fun Football Team2:6The Shakers12:00
23.10Totamtenham FC3:0Stare Bielsko FC13:00
23.10Bielska10:1Bon Voyage14:00
8 kolejka
01.10BD Folwark3:11Golonki Janusza14:00
29.10Celna Bielsko2:11Bielska16:00
30.10Bolcownicy2:7Warmerr12:00
30.10Stare Bielsko FC2:54Fun Football Team14:00
30.10Bon Voyage3:7Totamtenham FC15:00
20.11Malbec0:9Sportowe Świry10:00
W pierwotnym terminie (30.10), spotkanie odwołane w związku z wyjazdem gospodarzy.
9 kolejka
09.10Golonki Janusza3:9Malbec14:00
22.10Warmerr9:8The Shakers16:00
06.11Bielska10:1BD Folwark10:00
06.114Fun Football Team3:3Bon Voyage13:00
06.11Totamtenham FC3:0Celna Bielsko14:00
06.11Sportowe Świry-:-E-sport Gaming15:00
Na boisku 17:0, spotkanie anulowane w związku z wycofaniem zespołu E-Sport Gaming z rozgrywek.
10 kolejka
12.11BD Folwark1:8Malbec16:00
12.11Bolcownicy0:13Sportowe Świry17:00
12.11Celna Bielsko0:94Fun Football Team18:00
13.11Warmerr5:9Stare Bielsko FC11:00
13.11Bielska2:3Totamtenham FC13:00
11 kolejka
19.114Fun Football Team2:5Bielska15:00
20.11Totamtenham FC12:2BD Folwark11:00
20.11Warmerr9:4Bon Voyage13:00
20.11Sportowe Świry0:3The Shakers14:00
Walkower,drużyna Sportowe Świry niepojawienie się na meczu
20.11Golonki Janusza10:0Bolcownicy15:00
12 kolejka
26.11Bolcownicy1:9Malbec15:00
27.11The Shakers6:4Golonki Janusza12:00
27.11Totamtenham FC3:04Fun Football Team13:00
27.11Stare Bielsko FC10:1Sportowe Świry14:00
27.11Celna Bielsko5:9Warmerr15:00
13 kolejka
03.12Warmerr1:4Bielska14:00
03.12Sportowe Świry3:0Bon Voyage15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach
03.12Golonki Janusza5:6Stare Bielsko FC16:00
03.124Fun Football Team9:3BD Folwark20:00
04.12Malbec9:6The Shakers14:00
14 kolejka
10.12BD Folwark8:1Bolcownicy14:00
11.12Totamtenham FC5:5Warmerr13:00
11.12Celna Bielsko1:12Sportowe Świry14:00
11.12Bon Voyage8:4Golonki Janusza15:00
19.03Stare Bielsko FC4:10Malbec10:00
Orlik Słowackiego 27B
15 kolejka
17.12Warmerr6:34Fun Football Team14:00
17.12Sportowe Świry3:4Bielska15:00
17.12Golonki Janusza7:3Celna Bielsko16:00
18.12Bolcownicy0:3The Shakers13:00
18.12Malbec9:3Bon Voyage15:00
16 kolejka
04.064Fun Football Team-The Shakers12:00
04.06Bolcownicy-Golonki Janusza13:00
04.06Bon Voyage-Malbec14:00
04.06Bielska-BD Folwark15:00
04.06Stare Bielsko FC-Celna Bielsko16:00
17 kolejka
28.05Golonki Janusza-Bielska13:00
28.05Totamtenham FC-BD Folwark14:00
28.05Warmerr-Bon Voyage15:00
28.05Malbec-4Fun Football Team16:00
18 kolejka
05.03BD Folwark3:12Golonki Janusza10:00
Orlik Słowackiego 27B
05.034Fun Football Team2:8Warmerr11:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Bon Voyage4:1Celna Bielsko12:00
Orlik Słowackiego 27B
05.03Stare Bielsko FC2:13Totamtenham FC14:00
05.03Bielska11:4The Shakers15:00
Orlik Słowackiego 27B
19 kolejka
12.03Bon Voyage1:7Golonki Janusza11:00
Orlik Słowackiego 27B
12.034Fun Football Team7:0BD Folwark12:00
Orlik Słowackiego 27B
12.03Totamtenham FC15:1Celna Bielsko13:00
12.03Stare Bielsko FC4:7Malbec14:00
20 kolejka
19.03BD Folwark2:9Bon Voyage10:00
19.03The Shakers5:12Stare Bielsko FC12:00
19.03Warmerr17:2Celna Bielsko14:00
19.03Bielska8:14Fun Football Team15:00
21 kolejka
26.03Stare Bielsko FC8:54Fun Football Team11:00
26.03Totamtenham FC12:1The Shakers13:00
26.03Warmerr11:2BD Folwark14:00
26.03Malbec6:1Golonki Janusza20:00
28.03Celna Bielsko0:14Bielska18:00
22 kolejka
02.04Golonki Janusza7:9Warmerr12:00
02.04The Shakers8:6Malbec13:00
02.04BD Folwark2:6Celna Bielsko14:00
02.04Bon Voyage3:9Totamtenham FC15:00
23 kolejka
08.04Totamtenham FC4:7Warmerr14:00
08.04Celna Bielsko3:9Malbec15:00
08.04Stare Bielsko FC8:6Golonki Janusza16:00
08.04Bon Voyage0:3Bielska17:00
24 kolejka
02.04BD Folwark8:6Stare Bielsko FC14:00
23.044Fun Football Team1:7Totamtenham FC12:00
23.04The Shakers6:2Celna Bielsko14:00
23.04Malbec8:1Warmerr15:00
25 kolejka
30.04Bon Voyage4:24Fun Football Team12:00
30.04Celna Bielsko2:10Golonki Janusza13:00
30.04Totamtenham FC5:7Malbec14:00
30.04Stare Bielsko FC0:24Bielska15:00
30.04Warmerr4:6The Shakers16:00
26 kolejka
06.05Golonki Janusza0:3The Shakers14:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05BD Folwark7:24Malbec15:00
Orlik Słowackiego 27B
06.05Bon Voyage2:6Stare Bielsko FC16:00
06.05Bielska6:1Warmerr17:00
Orlik Słowackiego 27B
27 kolejka
13.05The Shakers5:3BD Folwark14:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Celna Bielsko6:124Fun Football Team15:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Totamtenham FC8:3Golonki Janusza16:00
Orlik Słowackiego 27B
13.05Bielska4:5Malbec17:00
Orlik Słowackiego 27B
28 kolejka
21.05Golonki Janusza8:44Fun Football Team13:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05The Shakers5:7Bon Voyage14:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Warmerr3:6Stare Bielsko FC15:00
Orlik Słowackiego 27B
21.05Bielska2:0Totamtenham FC16:00
Orlik Słowackiego 27B
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145