GLS Goleszów (Ligi amatorskie) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Gold Team Cieszyn1314:1100
24 Korony Cieszyn138:1100
3Ognioodporni Ustroń137:3100
4Timber Cieszyn135:3100
5FC Cisownica133:1100
6Priner Team Cieszyn135:4100
7Trafin Oil Ustroń133:2100
8Nieckarz Team Międzyświeć104:5001
9BeskidzkaPilka.pl Ustroń102:3001
10Diverso Ustroń103:5001
11CDF Cieszyn101:3001
12Chrapiące Chrabąszcze Ustroń103:7001
13Kozakowice101:8001
14FC Kurtis Międzyświeć101:14001

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
23.08Kozakowice-Nieckarz Team Międzyświeć18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
23.08FC Kurtis Międzyświeć-CDF Cieszyn19:30
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
23.08Gold Team Cieszyn-Ognioodporni Ustroń20:30
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
24.08FC Cisownica-4 Korony Cieszyn17:30
W pierwotnym terminie (20.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
24.08Priner Team Cieszyn-Timber Cieszyn18:30
W pierwotnym terminie (20.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
24.08Trafin Oil Ustroń-Chrapiące Chrabąszcze Ustroń19:30
W pierwotnym terminie (20.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
24.08Diverso Ustroń-BeskidzkaPilka.pl Ustroń21:00
W pierwotnym terminie (20.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
2 kolejka
26.04Nieckarz Team Międzyświeć4:5
(0:0)
Priner Team Cieszyn10:00
Krzysztof Felik 2, Mateusz Bralewski, Błażej Chruszcz - Dariusz Stokłosa 2, Dominik Dzida, Maciej Ratajek (sam)
26.04Timber Cieszyn5:3
(0:0)
Diverso Ustroń18:00
Wojciech Kołek 4, Robert Jursza - Tomasz Graczyk 2, Piotr Wardyński
26.04Chrapiące Chrabąszcze Ustroń3:7
(0:0)
Ognioodporni Ustroń20:30
Łukasz Kotarski 2, Przemysław Pilch - Dawid Goryczka 3, Michał Goryczka 2, Mizera, Marek Jaworski
27.04CDF Cieszyn1:3
(0:0)
FC Cisownica10:00
Kamil Plinta - Tomasz Zelek 2, Michał Raszka
27.04BeskidzkaPilka.pl Ustroń2:3
(0:0)
Trafin Oil Ustroń10:00
Kamil Miedziak, Grzegorz Roman - Maciej Wasilewski, Dariusz Czyż, Wojciech Twardzik
27.04Gold Team Cieszyn14:1
(0:0)
FC Kurtis Międzyświeć17:30
Sławomir Kozieł 5, Ireneusz Jeleń 4, Łukasz Wisełka 2, Robert Szeląg 2, Paweł Krzempek - Wojciech Czaja
27.04Kozakowice1:8
(0:0)
4 Korony Cieszyn18:30
Mateusz Brak - Maciej Pieczonka 4, Błażej Żebrok 2, Maciej Węglorz, Bartłomiej Pieczonka
3 kolejka
04.05Kozakowice-CDF Cieszyn17:30
04.05FC Cisownica-Gold Team Cieszyn18:30
04.05Trafin Oil Ustroń-Timber Cieszyn19:45
04.05Chrapiące Chrabąszcze Ustroń-BeskidzkaPilka.pl Ustroń20:45
05.05Priner Team Cieszyn-4 Korony Cieszyn18:00
05.05FC Kurtis Międzyświeć-Ognioodporni Ustroń19:00
05.05Diverso Ustroń-Nieckarz Team Międzyświeć20:30
4 kolejka
10.05CDF Cieszyn-Priner Team Cieszyn18:00
10.05Nieckarz Team Międzyświeć-Trafin Oil Ustroń19:15
10.05FC Kurtis Międzyświeć-FC Cisownica20:30
11.054 Korony Cieszyn-Diverso Ustroń17:30
11.05Ognioodporni Ustroń-BeskidzkaPilka.pl Ustroń18:30
11.05Gold Team Cieszyn-Kozakowice19:45
11.05Timber Cieszyn-Chrapiące Chrabąszcze Ustroń20:45
5 kolejka
17.05FC Cisownica-Ognioodporni Ustroń18:00
17.05Kozakowice-FC Kurtis Międzyświeć19:15
17.05Chrapiące Chrabąszcze Ustroń-Nieckarz Team Międzyświeć20:30
18.05Trafin Oil Ustroń-4 Korony Cieszyn17:30
18.05Priner Team Cieszyn-Gold Team Cieszyn18:30
18.05BeskidzkaPilka.pl Ustroń-Timber Cieszyn19:45
18.05Diverso Ustroń-CDF Cieszyn20:45
6 kolejka
24.05Ognioodporni Ustroń-Timber Cieszyn18:00
24.05CDF Cieszyn-Trafin Oil Ustroń19:15
24.054 Korony Cieszyn-Chrapiące Chrabąszcze Ustroń20:30
25.05Gold Team Cieszyn-Diverso Ustroń17:30
25.05FC Kurtis Międzyświeć-Priner Team Cieszyn18:30
25.05FC Cisownica-Kozakowice19:45
25.05Nieckarz Team Międzyświeć-BeskidzkaPilka.pl Ustroń20:45
7 kolejka
31.05Timber Cieszyn-Nieckarz Team Międzyświeć18:00
31.05Trafin Oil Ustroń-Gold Team Cieszyn19:15
31.05Chrapiące Chrabąszcze Ustroń-CDF Cieszyn20:30
01.06Priner Team Cieszyn-FC Cisownica17:30
01.06BeskidzkaPilka.pl Ustroń-4 Korony Cieszyn18:30
01.06Kozakowice-Ognioodporni Ustroń19:45
01.06Diverso Ustroń-FC Kurtis Międzyświeć20:45
8 kolejka
07.06Gold Team Cieszyn-4 Korony Cieszyn18:00
07.06FC Kurtis Międzyświeć-Nieckarz Team Międzyświeć19:15
07.06Diverso Ustroń-Trafin Oil Ustroń20:30
08.06FC Cisownica-Timber Cieszyn17:30
08.06Ognioodporni Ustroń-CDF Cieszyn18:30
08.06Kozakowice-BeskidzkaPilka.pl Ustroń19:45
08.06Priner Team Cieszyn-Chrapiące Chrabąszcze Ustroń20:45
9 kolejka
30.084 Korony Cieszyn-FC Kurtis Międzyświeć18:00
30.08Trafin Oil Ustroń-Ognioodporni Ustroń19:15
30.08Nieckarz Team Międzyświeć-FC Cisownica20:30
31.08Timber Cieszyn-Kozakowice17:30
31.08CDF Cieszyn-Gold Team Cieszyn18:30
31.08Chrapiące Chrabąszcze Ustroń-Diverso Ustroń19:45
31.08BeskidzkaPilka.pl Ustroń-Priner Team Cieszyn20:45
10 kolejka
06.09CDF Cieszyn-Nieckarz Team Międzyświeć18:00
06.09Gold Team Cieszyn-Timber Cieszyn19:15
06.09Kozakowice-Trafin Oil Ustroń20:30
07.09Ognioodporni Ustroń-4 Korony Cieszyn17:30
07.09FC Kurtis Międzyświeć-BeskidzkaPilka.pl Ustroń18:30
07.09FC Cisownica-Chrapiące Chrabąszcze Ustroń19:45
07.09Priner Team Cieszyn-Diverso Ustroń20:45
11 kolejka
13.09Timber Cieszyn-FC Kurtis Międzyświeć18:00
13.09Chrapiące Chrabąszcze Ustroń-Kozakowice19:15
13.09Nieckarz Team Międzyświeć-Gold Team Cieszyn20:30
14.09Diverso Ustroń-Ognioodporni Ustroń17:30
14.094 Korony Cieszyn-CDF Cieszyn18:30
14.09BeskidzkaPilka.pl Ustroń-FC Cisownica19:45
14.09Trafin Oil Ustroń-Priner Team Cieszyn20:45
12 kolejka
20.09Ognioodporni Ustroń-Nieckarz Team Międzyświeć18:00
20.09FC Kurtis Międzyświeć-Trafin Oil Ustroń19:15
20.09FC Cisownica-Diverso Ustroń20:30
21.094 Korony Cieszyn-Timber Cieszyn17:30
21.09Kozakowice-Priner Team Cieszyn18:30
21.09Gold Team Cieszyn-Chrapiące Chrabąszcze Ustroń19:45
21.09CDF Cieszyn-BeskidzkaPilka.pl Ustroń20:45
13 kolejka
27.09Diverso Ustroń-Kozakowice18:00
27.09Chrapiące Chrabąszcze Ustroń-FC Kurtis Międzyświeć19:15
27.09Nieckarz Team Międzyświeć-4 Korony Cieszyn20:00
28.09Priner Team Cieszyn-Ognioodporni Ustroń17:30
28.09Timber Cieszyn-CDF Cieszyn18:30
28.09Trafin Oil Ustroń-FC Cisownica19:45
28.09BeskidzkaPilka.pl Ustroń-Gold Team Cieszyn20:45
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk2354
2Czaniec2450
3Radziechowy2246
4TSP II2446
5Lędziny2444
6Jasienica2442
7Skoczów2437
8Racibórz2435
9Wilcza2433
10Jaworzno2433
11Ornontowice2433
12Łaziska Grn.2432
13Landek2428
14Concordia2428
15Ruptawa2522
16Pszczyna2417
17Mokre2416
18Suszec247
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2052
2Wisła1950
3Góral1938
4Czechowice-Dz.2036
5Bestwina2033
6Dankowice2033
7Żabnica1930
8Drogomyśl1928
9Chybie2027
10Koszarawa Ż.2023
11Wilkowice2023
12Zebrzydowice1918
13Pruchna1916
14Pietrzykowice2014
15Leśna2013
16Cisiec207
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze1646
2Pisarzowice1733
3Bestwinka1631
4Buczkowice1629
5Porąbka1727
6Międzyrzecze1726
7Wapienica1624
8Czechowice-Dz. II1720
9Kobiernice1717
10Mazańcowice1716
11Godziszka1715
12Kaniów1614
13Rybarzowice1713
14Bystra (k. Bielska)1612
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Skoczów II1642
2Puńców1641
3Ochaby1632
4Pogwizdów1728
5Bąków1725
6Kończyce W.1624
7Kończyce M.1724
8Pielgrzymowice1724
9Strumień1722
10Goleszów1618
11Dębowiec1717
12Brenna1716
13Pogórze1713
14Kaczyce167
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1637
2Milówka1636
3Gilowice1632
4Rajcza1631
5Sopotnia1727
6Radziechowy II1727
7Czernichów1626
8Soła Ż.1621
9Lipowa1619
10Ujsoły1618
11Rychwałd1718
12Pewel Śl.1618
13Jeleśnia1614
14Przyborów170
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Hecznarowice1637
2Rekord II1436
3Bronów1635
4Bujaków1628
5Międzybrodzie1627
6Grodziec1525
7Jaworze II1525
8Kozy1624
9Ligota1619
10Kalna 1613
11Zabrzeg1611
12Łodygowice167
13Wilkowice II166
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1442
2Wielkie II1431
3Zabłocie1531
4Istebna1325
5Nierodzim1424
6Pierściec1424
7Iskrzyczyn1421
8Górki W.1517
9Hażlach1415
10Golasowice139
11Rudnik147
12Brzezówka140
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1131
2Babia Góra1123
3Zarzecze1121
4Pewel M.1121
5Trzebinia1116
6Korbielów1114
7Juszczyna1111
8Słotwina118
9Kocierz118
10Bystra (k. Żywca)114