Bielsko: IV Liga JS (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Groń Bujaków U19154279:71401
2KS Bystra U19143050:29932
3LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19142862:22914
4LKS Pionier Pisarzowice U19142745:21833
5KS Międzyrzecze U19142149:57707
6LKS Słowian Łodygowice U19141635:73518
7GLKS Sokół Buczkowice U19141435:54428
8KS Iskra Rybarzowice U19151231:494011
9LZS Beskid Godziszka U19141228:544010
10KS Rudzica U1914636:842012

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
03.09LKS Groń Bujaków U196:0KS Międzyrzecze U1911:00
03.09KS Iskra Rybarzowice U191:2LKS Pionier Pisarzowice U1911:00
03.09GLKS Sokół Buczkowice U190:1LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
03.09KS Rudzica U190:5LZS Beskid Godziszka U1912:00
04.09LKS Słowian Łodygowice U191:9KS Bystra U1912:00
2 kolejka
10.09LKS Groń Bujaków U195:0KS Iskra Rybarzowice U1912:00
11.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U193:0KS Międzyrzecze U1912:00
11.09LKS Słowian Łodygowice U195:11KS Rudzica U1912:00
11.09LZS Beskid Godziszka U191:2GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
11.09KS Bystra U192:2LKS Pionier Pisarzowice U1916:00
3 kolejka
17.09KS Iskra Rybarzowice U192:5LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1911:00
17.09KS Międzyrzecze U196:1LZS Beskid Godziszka U1911:00
17.09KS Rudzica U194:9KS Bystra U1912:00
17.09LKS Pionier Pisarzowice U191:2LKS Groń Bujaków U1912:00
17.09GLKS Sokół Buczkowice U193:2LKS Słowian Łodygowice U1917:00
4 kolejka
24.09KS Rudzica U192:12GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
25.09LZS Beskid Godziszka U192:1KS Iskra Rybarzowice U1910:00
25.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U191:1LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
25.09LKS Słowian Łodygowice U191:5KS Międzyrzecze U1912:00
25.09KS Bystra U192:1LKS Groń Bujaków U1916:00
5 kolejka
30.09LKS Groń Bujaków U195:2LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1916:30
01.10KS Międzyrzecze U192:1KS Rudzica U1911:00
01.10KS Iskra Rybarzowice U197:0LKS Słowian Łodygowice U1911:00
01.10GLKS Sokół Buczkowice U191:4KS Bystra U1912:00
01.10LKS Pionier Pisarzowice U193:2LZS Beskid Godziszka U1912:00
6 kolejka
08.10KS Rudzica U194:1KS Iskra Rybarzowice U1912:00
08.10GLKS Sokół Buczkowice U193:4KS Międzyrzecze U1912:00
08.10LZS Beskid Godziszka U190:3LKS Groń Bujaków U1912:00
09.10LKS Słowian Łodygowice U190:6LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
09.10KS Bystra U193:2LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1916:00
7 kolejka
15.10KS Międzyrzecze U192:5KS Bystra U1911:00
15.10KS Iskra Rybarzowice U194:1GLKS Sokół Buczkowice U1911:00
15.10LKS Pionier Pisarzowice U194:0KS Rudzica U1912:00
15.10LKS Groń Bujaków U199:0LKS Słowian Łodygowice U1912:00
15.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1911:0LZS Beskid Godziszka U1912:30
8 kolejka
22.10KS Międzyrzecze U196:3KS Iskra Rybarzowice U1911:00
22.10KS Rudzica U190:13LKS Groń Bujaków U1912:00
22.10GLKS Sokół Buczkowice U191:1LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
23.10LKS Słowian Łodygowice U191:13LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
23.10KS Bystra U196:1LZS Beskid Godziszka U1916:00
9 kolejka
29.10KS Iskra Rybarzowice U190:2KS Bystra U1911:00
29.10LKS Pionier Pisarzowice U1912:0KS Międzyrzecze U1912:00
29.10LKS Groń Bujaków U196:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
30.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice U197:0KS Rudzica U1912:00
30.10LZS Beskid Godziszka U192:4LKS Słowian Łodygowice U1912:00
10 kolejka
08.04KS Międzyrzecze U191:8LKS Groń Bujaków U1912:00
08.04LKS Pionier Pisarzowice U194:0KS Iskra Rybarzowice U1912:00
09.04LZS Beskid Godziszka U196:2KS Rudzica U1912:00
09.04LKS Wilamowiczanka Wilamowice U197:2GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
09.04KS Bystra U192:2LKS Słowian Łodygowice U1916:00
11 kolejka
03.05KS Iskra Rybarzowice U190:7LKS Groń Bujaków U1912:00
18.06LKS Pionier Pisarzowice U19-KS Bystra U1912:00
18.06KS Międzyrzecze U19-LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
18.06GLKS Sokół Buczkowice U19-LZS Beskid Godziszka U1912:00
18.06KS Rudzica U19-LKS Słowian Łodygowice U1912:00
12 kolejka
30.04LKS Słowian Łodygowice U195:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
30.04LZS Beskid Godziszka U193:2KS Międzyrzecze U1912:00
10.05LKS Wilamowiczanka Wilamowice U194:1KS Iskra Rybarzowice U1917:30
17.05KS Bystra U192:1KS Rudzica U1917:30
17.05LKS Groń Bujaków U193:0LKS Pionier Pisarzowice U1917:30
13 kolejka
06.05LKS Groń Bujaków U194:0KS Bystra U1912:00
06.05LKS Pionier Pisarzowice U193:1LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
06.05KS Iskra Rybarzowice U196:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
06.05KS Międzyrzecze U194:7LKS Słowian Łodygowice U1912:00
06.05GLKS Sokół Buczkowice U197:3KS Rudzica U1912:00
14 kolejka
13.05LKS Wilamowiczanka Wilamowice U190:3LKS Groń Bujaków U1912:00
14.05KS Rudzica U194:6KS Międzyrzecze U1911:00
14.05LKS Słowian Łodygowice U192:0KS Iskra Rybarzowice U1912:00
14.05LZS Beskid Godziszka U193:4LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
14.05KS Bystra U193:3GLKS Sokół Buczkowice U1916:00
15 kolejka
20.05LKS Wilamowiczanka Wilamowice U195:1KS Bystra U1912:00
20.05LKS Groń Bujaków U194:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
20.05KS Iskra Rybarzowice U195:4KS Rudzica U1912:00
20.05KS Międzyrzecze U1911:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
20.05LKS Pionier Pisarzowice U192:5LKS Słowian Łodygowice U1913:30
16 kolejka
27.05GLKS Sokół Buczkowice U19-KS Iskra Rybarzowice U1912:00
27.05KS Rudzica U19-LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
28.05LKS Słowian Łodygowice U19-LKS Groń Bujaków U1912:00
28.05LZS Beskid Godziszka U19-LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
28.05KS Bystra U19-KS Międzyrzecze U1916:00
17 kolejka
04.06LZS Beskid Godziszka U19-KS Bystra U1912:00
04.06LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19-LKS Słowian Łodygowice U1912:00
04.06LKS Groń Bujaków U19-KS Rudzica U1912:00
04.06LKS Pionier Pisarzowice U19-GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
04.06KS Iskra Rybarzowice U19-KS Międzyrzecze U1912:00
18 kolejka
10.06KS Bystra U19-KS Iskra Rybarzowice U1912:00
10.06KS Międzyrzecze U19-LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
10.06GLKS Sokół Buczkowice U19-LKS Groń Bujaków U1912:00
10.06KS Rudzica U19-LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
10.06LKS Słowian Łodygowice U19-LZS Beskid Godziszka U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145