Bielsko: III Liga JS (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Spójnia Landek U19143753:181211
2LKS Czaniec U19143659:91202
3LKS Przełom Kaniów U19132439:27805
4LKS Mazańcowice U19132347:33724
5KS Bestwinka U19132039:25625
6LKS Ligota U19122024:14624
7KS Soła Kobiernice U19141428:34428
8LKS Zamek Grodziec U19141322:50419
9LKS Sokół Hecznarowice U1914920:583011
10GKS Czarni Jaworze U1915317:801014

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
03.09KS Spójnia Landek U198:1KS Soła Kobiernice U1911:00
03.09LKS Ligota U194:0LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
03.09LKS Mazańcowice U193:2LKS Przełom Kaniów U1912:00
03.09KS Bestwinka U191:3LKS Czaniec U1912:00
07.09LKS Zamek Grodziec U196:1GKS Czarni Jaworze U1916:30
2 kolejka
10.09GKS Czarni Jaworze U191:3LKS Czaniec U1912:00
10.09LKS Przełom Kaniów U195:1KS Bestwinka U1912:00
10.09KS Soła Kobiernice U190:2LKS Mazańcowice U1912:00
10.09LKS Sokół Hecznarowice U191:5KS Spójnia Landek U1912:00
11.09LKS Zamek Grodziec U191:1LKS Ligota U1912:00
3 kolejka
17.09KS Spójnia Landek U196:1LKS Zamek Grodziec U1911:00
17.09LKS Mazańcowice U196:2LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
17.09KS Bestwinka U192:2KS Soła Kobiernice U1912:00
17.09LKS Ligota U195:0GKS Czarni Jaworze U1916:00
18.09LKS Czaniec U196:0LKS Przełom Kaniów U1911:00
4 kolejka
24.09GKS Czarni Jaworze U192:0LKS Przełom Kaniów U1912:00
24.09KS Soła Kobiernice U190:4LKS Czaniec U1912:00
24.09LKS Sokół Hecznarowice U191:9KS Bestwinka U1912:00
24.09LKS Ligota U190:1KS Spójnia Landek U1916:00
25.09LKS Zamek Grodziec U193:2LKS Mazańcowice U1912:00
5 kolejka
01.10KS Spójnia Landek U198:1GKS Czarni Jaworze U1912:00
01.10LKS Mazańcowice U192:5LKS Ligota U1912:00
01.10KS Bestwinka U196:1LKS Zamek Grodziec U1912:00
01.10LKS Przełom Kaniów U193:0KS Soła Kobiernice U1912:00
02.10LKS Czaniec U193:1LKS Sokół Hecznarowice U1911:00
6 kolejka
08.10GKS Czarni Jaworze U190:3KS Soła Kobiernice U1912:00
08.10LKS Przełom Kaniów U197:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
08.10LKS Ligota U191:0KS Bestwinka U1916:00
09.10LKS Zamek Grodziec U190:3LKS Czaniec U1912:00
09.10KS Spójnia Landek U192:2LKS Mazańcowice U1912:00
7 kolejka
15.10LKS Mazańcowice U198:3GKS Czarni Jaworze U1912:00
15.10KS Bestwinka U192:3KS Spójnia Landek U1912:00
15.10KS Soła Kobiernice U192:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
16.10LKS Czaniec U194:0LKS Ligota U1911:00
19.11LKS Przełom Kaniów U197:3LKS Zamek Grodziec U1912:00
8 kolejka
22.10LKS Ligota U192:1LKS Przełom Kaniów U1916:00
23.10LKS Zamek Grodziec U192:0KS Soła Kobiernice U1912:00
05.11GKS Czarni Jaworze U193:6LKS Sokół Hecznarowice U1911:00
05.11KS Spójnia Landek U191:0LKS Czaniec U1912:00
05.11LKS Mazańcowice U193:3KS Bestwinka U1912:00
9 kolejka
29.10KS Bestwinka U193:0GKS Czarni Jaworze U1912:00
29.10LKS Przełom Kaniów U190:3KS Spójnia Landek U1912:00
29.10KS Soła Kobiernice U191:1LKS Ligota U1912:00
29.10LKS Sokół Hecznarowice U193:0LKS Zamek Grodziec U1912:00
30.10LKS Czaniec U196:2LKS Mazańcowice U1911:00
10 kolejka
08.04LKS Sokół Hecznarowice U191:0LKS Ligota U1912:00
08.04KS Soła Kobiernice U190:3KS Spójnia Landek U1912:00
08.04LKS Przełom Kaniów U194:3LKS Mazańcowice U1912:00
09.04LKS Czaniec U191:2KS Bestwinka U1912:00
09.04GKS Czarni Jaworze U190:2LKS Zamek Grodziec U1916:00
11 kolejka
02.05LKS Czaniec U196:1GKS Czarni Jaworze U1918:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06KS Bestwinka U19-LKS Przełom Kaniów U1912:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06LKS Mazańcowice U19-KS Soła Kobiernice U1912:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06KS Spójnia Landek U19-LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18.06LKS Ligota U19-LKS Zamek Grodziec U1916:00
12 kolejka
29.04KS Soła Kobiernice U193:0KS Bestwinka U1912:00
30.04GKS Czarni Jaworze U191:5LKS Ligota U1916:00
10.05LKS Zamek Grodziec U191:4KS Spójnia Landek U1916:30
10.05LKS Sokół Hecznarowice U191:2LKS Mazańcowice U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
24.05LKS Przełom Kaniów U19-:-LKS Czaniec U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
13 kolejka
06.05LKS Przełom Kaniów U194:1GKS Czarni Jaworze U1912:00
06.05KS Bestwinka U199:2LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
06.05LKS Mazańcowice U196:2LKS Zamek Grodziec U1912:00
06.05KS Spójnia Landek U192:0LKS Ligota U1912:00
07.05LKS Czaniec U195:0KS Soła Kobiernice U1912:00
14 kolejka
13.05LKS Sokół Hecznarowice U190:5LKS Czaniec U1912:00
13.05KS Soła Kobiernice U192:3LKS Przełom Kaniów U1912:00
14.05LKS Zamek Grodziec U190:1KS Bestwinka U1912:00
14.05GKS Czarni Jaworze U193:7KS Spójnia Landek U1916:00
23.05LKS Ligota U19-:-LKS Mazańcowice U1918:00
15 kolejka
20.05KS Soła Kobiernice U1914:0GKS Czarni Jaworze U1912:00
20.05LKS Sokół Hecznarowice U190:3LKS Przełom Kaniów U1912:00
20.05KS Bestwinka U19-:-LKS Ligota U1912:00
20.05LKS Mazańcowice U196:0KS Spójnia Landek U1912:00
21.05LKS Czaniec U1910:0LKS Zamek Grodziec U1912:00
16 kolejka
27.05GKS Czarni Jaworze U19-LKS Mazańcowice U1912:00
27.05LKS Sokół Hecznarowice U19-KS Soła Kobiernice U1912:00
27.05LKS Ligota U19-LKS Czaniec U1916:00
28.05KS Spójnia Landek U19-KS Bestwinka U1912:00
28.05LKS Zamek Grodziec U19-LKS Przełom Kaniów U1912:00
17 kolejka
03.06LKS Sokół Hecznarowice U19-GKS Czarni Jaworze U1912:00
03.06KS Soła Kobiernice U19-LKS Zamek Grodziec U1912:00
03.06LKS Przełom Kaniów U19-LKS Ligota U1912:00
03.06LKS Czaniec U19-KS Spójnia Landek U1912:00
03.06KS Bestwinka U19-LKS Mazańcowice U1912:00
18 kolejka
10.06GKS Czarni Jaworze U19-KS Bestwinka U1912:00
10.06LKS Mazańcowice U19-LKS Czaniec U1912:00
10.06KS Spójnia Landek U19-LKS Przełom Kaniów U1912:00
10.06LKS Ligota U19-KS Soła Kobiernice U1912:00
10.06LKS Zamek Grodziec U19-LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145