Klasa B (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS 1909 Piast Cieszyn185488:151800
2LKS Orzeł Zabłocie184051:261314
3KP Trójwieś Istebna183759:291215
4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II183753:391215
5LKS Błękitni Pierściec183354:451107
6KS Nierodzim Ustroń182736:39909
7LKS Iskra Iskrzyczyn182547:34747
8LKS Spójnia Górki Wielkie182257:497110
9LKS Victoria Hażlach181831:495310
10LKS Rudnik181617:525112
11MKS Promyk Golasowice18914:553015
12KS Brzezówka18012:870018

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
20.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:1
(2:0)
KS Brzezówka11:00
20.08TS 1909 Piast Cieszyn7:0
(5:0)
LKS Rudnik16:00
20.08KS Nierodzim Ustroń4:1
(2:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:30
21.08LKS Spójnia Górki Wielkie0:4
(0:3)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
21.08KP Trójwieś Istebna3:1
(1:1)
LKS Victoria Hażlach16:00
21.08MKS Promyk Golasowice0:2
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec17:00
2 kolejka
27.08LKS Orzeł Zabłocie2:0
(1:0)
MKS Promyk Golasowice17:00
28.08LKS Błękitni Pierściec0:6
(0:4)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
28.08LKS Rudnik1:2
(0:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie14:00
28.08KP Trójwieś Istebna3:0
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń16:00
28.08LKS Iskra Iskrzyczyn0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
28.08LKS Victoria Hażlach3:1
(1:1)
KS Brzezówka17:00
3 kolejka
03.09TS 1909 Piast Cieszyn7:2
(5:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
03.09MKS Promyk Golasowice3:2
(0:2)
KP Trójwieś Istebna16:00
03.09KS Nierodzim Ustroń3:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
04.09LKS Spójnia Górki Wielkie1:3
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec11:30
04.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:1
(1:1)
LKS Rudnik14:00
w Rudniku
04.09KS Brzezówka0:5
(0:2)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
4 kolejka
10.09KS Nierodzim Ustroń1:0
(1:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
10.09LKS Orzeł Zabłocie3:2
(1:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
11.09LKS Błękitni Pierściec0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:00
11.09KP Trójwieś Istebna2:5
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
11.09LKS Rudnik3:0
(0:0)
KS Brzezówka16:00
11.09LKS Victoria Hażlach1:1
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
5 kolejka
17.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
17.09TS 1909 Piast Cieszyn6:2
(3:2)
KS Nierodzim Ustroń16:00
18.09LKS Spójnia Górki Wielkie1:4
(0:3)
KP Trójwieś Istebna11:30
18.09LKS Iskra Iskrzyczyn1:2
(1:1)
LKS Rudnik16:00
18.09KS Brzezówka1:4
(0:2)
LKS Błękitni Pierściec16:00
18.09MKS Promyk Golasowice1:2
(1:1)
LKS Victoria Hażlach16:00
6 kolejka
24.09KS Nierodzim Ustroń3:0
(0:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
24.09LKS Orzeł ZabłocieWOKS Brzezówka16:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
25.09LKS Błękitni Pierściec1:5
(0:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
25.09MKS Promyk Golasowice1:2
(1:0)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
25.09KP Trójwieś Istebna3:2
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
25.09LKS Victoria Hażlach1:1
(0:0)
LKS Rudnik16:00
7 kolejka
01.10LKS Rudnik1:5
(1:4)
LKS Błękitni Pierściec14:00
01.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II3:1
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
01.10TS 1909 Piast Cieszyn5:0
(2:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
01.10KS BrzezówkaWOKP Trójwieś Istebna15:30
Drużyna gospodarzy nie przystąpiła do meczu.
02.10LKS Spójnia Górki Wielkie5:1
(1:0)
MKS Promyk Golasowice11:30
02.10LKS Iskra Iskrzyczyn0:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
8 kolejka
08.10TS 1909 Piast Cieszyn8:2
(4:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
08.10KS Nierodzim Ustroń4:0
(4:0)
KS Brzezówka15:00
08.10LKS Orzeł Zabłocie4:0
(1:0)
LKS Rudnik15:00
09.10MKS Promyk Golasowice0:4
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
09.10KP Trójwieś Istebna1:4
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
09.10LKS Victoria Hażlach0:4
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec15:00
9 kolejka
15.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:6
(0:3)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
15.10LKS Spójnia Górki Wielkie5:2
(3:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
16.10LKS Błękitni Pierściec3:6
(1:3)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
16.10LKS Rudnik1:4
(1:1)
KP Trójwieś Istebna15:00
16.10LKS Iskra Iskrzyczyn2:5
(2:3)
KS Nierodzim Ustroń15:00
16.10KS Brzezówka1:2
(0:1)
MKS Promyk Golasowice15:00
10 kolejka
22.10TS 1909 Piast CieszynWOKS Brzezówka15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
22.10KS Nierodzim Ustroń3:0
(2:0)
LKS Rudnik15:00
23.10LKS Spójnia Górki Wielkie3:4
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:30
23.10KP Trójwieś Istebna4:1
(4:0)
LKS Błękitni Pierściec11:30
23.10MKS Promyk Golasowice1:3
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
23.10LKS Victoria Hażlach1:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
11 kolejka
29.10LKS Orzeł Zabłocie2:0
(1:0)
KP Trójwieś Istebna15:00
29.10LKS Błękitni Pierściec3:1
(1:1)
KS Nierodzim Ustroń15:00
29.10LKS Rudnik0:2
(0:1)
MKS Promyk Golasowice15:00
30.10LKS Iskra Iskrzyczyn1:6
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn14:00
30.10KS Brzezówka2:12
(2:10)
LKS Spójnia Górki Wielkie14:00
30.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II6:4
(3:2)
LKS Victoria Hażlach14:00
Spotkanie rozpoczęło się z 20 minutowym opóźnieniem związanym ze spóźnieniem się trójki sędziowskiej.
12 kolejka
09.04KS Brzezówka2:5
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
09.04LKS Iskra Iskrzyczyn1:1
(1:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
09.04LKS Błękitni Pierściec4:0
(1:0)
MKS Promyk Golasowice15:00
09.04LKS Orzeł Zabłocie2:1
(1:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
09.04LKS Victoria Hażlach3:3
(2:1)
KP Trójwieś Istebna15:00
09.04LKS Rudnik0:4
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
13 kolejka
15.04KS Nierodzim Ustroń0:8
(0:3)
KP Trójwieś Istebna15:00
15.04TS 1909 Piast Cieszyn7:0
(1:0)
LKS Błękitni Pierściec15:00
17.04LKS Spójnia Górki Wielkie6:0
(3:0)
LKS Rudnik14:00
17.04MKS Promyk Golasowice0:2
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
17.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:4
(2:3)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
17.04KS Brzezówka1:6
(0:2)
LKS Victoria Hażlach15:00
14 kolejka
23.04LKS Błękitni Pierściec4:2
(3:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie11:00
23.04LKS Iskra Iskrzyczyn5:0
(2:0)
KS Brzezówka15:00
23.04LKS Rudnik0:2
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
23.04LKS Orzeł Zabłocie2:4
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
23.04LKS Victoria Hażlach0:2
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
03.05KP Trójwieś Istebna8:0
(5:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
W pierwotnym terminie (23.04) spotkanie odwołane ze względu na atak zimy.
15 kolejka
10.05TS 1909 Piast Cieszyn3:0
(1:0)
KP Trójwieś Istebna17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05MKS Promyk Golasowice0:1
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05LKS Spójnia Górki Wielkie1:2
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05KS Brzezówka2:3
(0:2)
LKS Rudnik17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
11.05LKS Iskra Iskrzyczyn7:1
(2:1)
LKS Victoria Hażlach17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
17.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:0
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec17:30
W Rudniku. W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16 kolejka
07.05LKS Błękitni Pierściec9:1
(2:1)
KS Brzezówka11:00
07.05KS Nierodzim Ustroń0:2
(0:0)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
07.05LKS Rudnik1:0
(0:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
07.05LKS Orzeł Zabłocie5:0
(2:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
07.05KP Trójwieś Istebna2:1
(0:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
07.05LKS Victoria Hażlach4:1
(1:1)
MKS Promyk Golasowice16:00
17 kolejka
13.05TS 1909 Piast Cieszyn5:0
(3:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
14.05LKS Spójnia Górki Wielkie6:3
(2:2)
KS Nierodzim Ustroń11:30
14.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:4
(0:1)
KP Trójwieś Istebna16:00
14.05KS Brzezówka0:8
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
14.05LKS Iskra Iskrzyczyn3:5
(2:4)
LKS Błękitni Pierściec16:00
14.05LKS Rudnik3:1
(0:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
18 kolejka
20.05KS Nierodzim Ustroń2:3
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
20.05LKS Victoria Hażlach1:2
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
21.05LKS Błękitni Pierściec6:0
(2:0)
LKS Rudnik11:00
21.05LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
21.05KP Trójwieś Istebna5:0
(2:0)
KS Brzezówka16:00
21.05MKS Promyk Golasowice2:7
(1:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
19 kolejka
27.05LKS Spójnia Górki Wielkie-TS 1909 Piast Cieszyn17:00
28.05LKS Błękitni Pierściec-LKS Victoria Hażlach11:00
28.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-MKS Promyk Golasowice17:00
28.05KS Brzezówka-KS Nierodzim Ustroń17:00
28.05LKS Iskra Iskrzyczyn-KP Trójwieś Istebna17:00
28.05LKS Rudnik-LKS Orzeł Zabłocie17:00
20 kolejka
03.06KS Nierodzim Ustroń-LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
03.06TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
04.06KP Trójwieś Istebna-LKS Rudnik16:00
04.06LKS Orzeł Zabłocie-LKS Błękitni Pierściec17:00
04.06MKS Promyk Golasowice-KS Brzezówka17:00
04.06LKS Victoria Hażlach-LKS Spójnia Górki Wielkie17:00
21 kolejka
11.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-LKS Spójnia Górki Wielkie14:00
11.06KS Brzezówka-TS 1909 Piast Cieszyn14:00
11.06LKS Iskra Iskrzyczyn-MKS Promyk Golasowice14:00
11.06LKS Rudnik-KS Nierodzim Ustroń14:00
11.06LKS Błękitni Pierściec-KP Trójwieś Istebna14:00
11.06LKS Orzeł Zabłocie-LKS Victoria Hażlach14:00
22 kolejka
18.06KP Trójwieś Istebna-LKS Orzeł Zabłocie17:00
18.06KS Nierodzim Ustroń-LKS Błękitni Pierściec17:00
18.06MKS Promyk Golasowice-LKS Rudnik17:00
18.06TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
18.06LKS Spójnia Górki Wielkie-KS Brzezówka17:00
18.06LKS Victoria Hażlach-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145