Terminarz spotkań:

1 kolejka
27.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1913:0LKS Jeleśnianka Jeleśnia U1911:00
27.08LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U192:4LKS Podhalanka Milówka U1912:00
30.08LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U192:4LKS Bory Pietrzykowice U1918:00
06.09UKS Maksymilian Cisiec U19-:-LKS Świt Cięcina U1917:30
29.10LKS Beskid Kocierz U191:5LKS Orzeł Łękawica U1911:00
2 kolejka
03.09LKS Podhalanka Milówka U192:2LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U1911:00
03.09UKS Maksymilian Cisiec U191:5LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U1911:00
03.09LKS Bory Pietrzykowice U194:0LKS Beskid Kocierz U1912:00
04.09LKS Świt Cięcina U191:0LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
05.11LKS Jeleśnianka Jeleśnia U192:3LKS Orzeł Łękawica U1911:00
3 kolejka
10.09LKS Orzeł Łękawica U194:2LKS Świt Cięcina U1911:00
10.09LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U193:1UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
10.09LKS Bory Pietrzykowice U192:0LKS Podhalanka Milówka U1912:00
10.09LKS Beskid Kocierz U191:3LKS Jeleśnianka Jeleśnia U1914:00
11.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica U191:1LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U1911:00
4 kolejka
17.09LKS Świt Cięcina U195:4LKS Jeleśnianka Jeleśnia U1911:00
17.09UKS Maksymilian Cisiec U190:2LKS Bory Pietrzykowice U1911:00
17.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U197:3LKS Orzeł Łękawica U1911:00
17.09LKS Podhalanka Milówka U195:0LKS Beskid Kocierz U1912:00
18.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica U195:2LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U1911:00
5 kolejka
24.09LKS Podhalanka Milówka U197:2UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
24.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia U199:2LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U1911:00
24.09LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U190:4LKS Orzeł Łękawica U1911:00
24.09LKS Beskid Kocierz U190:0LKS Świt Cięcina U1912:00
24.09LKS Bory Pietrzykowice U191:0LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1912:00
6 kolejka
01.10UKS Maksymilian Cisiec U192:3LKS Beskid Kocierz U1911:00
01.10LKS Orzeł Łękawica U191:10LKS Bory Pietrzykowice U1911:00
01.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U190:6LKS Świt Cięcina U1911:00
01.10LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U190:4LKS Jeleśnianka Jeleśnia U1911:00
01.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica U193:1LKS Podhalanka Milówka U1912:00
7 kolejka
08.10UKS Maksymilian Cisiec U190:4LKS Metal WG - Skałka Żabnica U1911:00
08.10LKS Podhalanka Milówka U197:3LKS Orzeł Łękawica U1911:00
08.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia U192:4LKS Bory Pietrzykowice U1911:00
08.10LKS Beskid Kocierz U195:3LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U1911:00
08.10LKS Świt Cięcina U193:0LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U1912:00
8 kolejka
15.10LKS Orzeł Łękawica U19-:-UKS Maksymilian Cisiec U1911:00
15.10LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U199:0LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U1911:00
15.10LKS Bory Pietrzykowice U195:0LKS Świt Cięcina U1912:00
15.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia U19-:-LKS Podhalanka Milówka U1912:00
16.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica U193:1LKS Beskid Kocierz U1911:00
9 kolejka
22.10UKS Maksymilian Cisiec U192:2LKS Jeleśnianka Jeleśnia U1911:00
22.10LKS Beskid Kocierz U192:3LKS Beskid Gilowice-Rychwałd U1911:00
22.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U190:12LKS Bory Pietrzykowice U1911:00
22.10LKS Świt Cięcina U191:2LKS Podhalanka Milówka U1912:00
23.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica U194:2LKS Orzeł Łękawica U1911:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145