IV Liga gr. 2 (ŚlZPN) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Decor Bełk306783:302145
2TS Podbeskidzie II 305955:331857
3LKS Czaniec305845:261776
4GKS Radziechowy-Wieprz295770:281694
5MKS Lędziny305551:291677
6LKS Drzewiarz Jasienica305158:411569
7KP Beskid Skoczów304543:4613611
8KP Unia Racibórz304447:5613512
9KS Polonia Łaziska Górne304360:4412711
10GKS Gwarek Ornontowice304248:4913314
11KS Concordia Knurów304158:5712513
12JSP Szczakowianka Jaworzno304143:4311811
13LKS Wilki Wilcza293941:4012314
14KS Spójnia Landek303837:4110812
15MKS Iskra Pszczyna302933:457815
16LKS Granica Ruptawa302330:636519
17LKS Orzeł Mokre301625:603720
18GKS Krupiński Suszec30720:1162127

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08KS Concordia Knurów1:2
(1:1)
KP Unia Racibórz11:00
13.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(1:0)
TS Podbeskidzie II 17:00
13.08LKS Wilki Wilcza0:2
(0:1)
LKS Czaniec17:00
13.08LKS Granica Ruptawa5:0
(4:0)
KS Decor Bełk17:00
13.08KS Polonia Łaziska Górne2:3
(2:2)
KS Spójnia Landek17:00
13.08GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(2:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
13.08MKS Lędziny5:1
(2:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
14.08KP Beskid Skoczów5:3
(3:1)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
14.08LKS Orzeł Mokre2:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
2 kolejka
17.08TS Podbeskidzie II 0:1
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
17.08KS Spójnia Landek2:0
(0:0)
LKS Orzeł Mokre18:00
17.08MKS Iskra Pszczyna3:6
(3:4)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
17.08KS Decor Bełk0:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
17.08KP Unia Racibórz2:2
(2:1)
LKS Granica Ruptawa18:00
17.08GKS Krupiński Suszec0:4
(0:3)
KS Concordia Knurów18:00
17.08GKS Gwarek Ornontowice1:2
(0:1)
MKS Lędziny18:00
17.08LKS Czaniec3:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów18:00
17.08LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza18:00
3 kolejka
20.08KS Concordia Knurów1:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice11:00
20.08LKS Wilki Wilcza4:1
(1:1)
TS Podbeskidzie II 17:00
20.08MKS Lędziny0:1
(0:1)
LKS Czaniec17:00
20.08LKS Granica Ruptawa2:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
20.08GKS Radziechowy-Wieprz6:1
(2:0)
KP Unia Racibórz17:00
20.08KS Polonia Łaziska Górne0:1
(0:1)
KS Decor Bełk17:00
20.08LKS Orzeł Mokre0:2
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
20.08JSP Szczakowianka Jaworzno0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek17:00
21.08KP Beskid Skoczów0:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
4 kolejka
27.08KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
TS Podbeskidzie II 11:00
27.08LKS Wilki Wilcza5:0
(4:0)
KP Beskid Skoczów17:00
27.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(1:0)
MKS Lędziny17:00
27.08LKS Czaniec2:1
(1:0)
KS Concordia Knurów17:00
27.08GKS Gwarek Ornontowice4:0
(2:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
27.08GKS Krupiński Suszec1:7
(1:4)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
27.08KS Polonia Łaziska Górne0:0
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
27.08KS Decor Bełk3:0
(1:0)
LKS Orzeł Mokre17:00
27.08MKS Iskra Pszczyna1:2
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
5 kolejka
31.08KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:30
31.08JSP Szczakowianka Jaworzno1:3
(0:1)
KS Decor Bełk17:30
31.08LKS Orzeł Mokre0:3
(0:1)
KP Unia Racibórz17:30
31.08KS Polonia Łaziska Górne3:1
(2:1)
GKS Krupiński Suszec17:30
31.08GKS Radziechowy-Wieprz0:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:30
31.08LKS Granica Ruptawa1:3
(0:2)
LKS Czaniec17:30
31.08KS Concordia Knurów0:3
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:30
31.08MKS Lędziny3:1
(2:1)
LKS Wilki Wilcza17:30
31.08KP Beskid Skoczów1:0
(0:0)
TS Podbeskidzie II 17:30
6 kolejka
03.09KP Beskid Skoczów0:0
(0:0)
MKS Lędziny16:00
03.09LKS Wilki Wilcza1:3
(1:0)
KS Concordia Knurów16:00
03.09LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(2:0)
LKS Granica Ruptawa16:00
03.09LKS Czaniec0:3
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
03.09GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
LKS Orzeł Mokre16:00
03.09KP Unia Racibórz1:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
03.09KS Decor Bełk2:0
(1:0)
KS Spójnia Landek16:00
03.09MKS Iskra Pszczyna0:2
(0:0)
TS Podbeskidzie II 16:00
03.09GKS Gwarek Ornontowice1:3
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
7 kolejka
10.09KS Concordia Knurów1:3
(1:1)
KP Beskid Skoczów11:00
10.09TS Podbeskidzie II 1:0
(0:0)
MKS Lędziny15:00
10.09MKS Iskra Pszczyna2:2
(0:1)
KS Decor Bełk16:00
10.09JSP Szczakowianka Jaworzno7:0
(2:0)
GKS Krupiński Suszec16:00
10.09LKS Orzeł Mokre0:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
10.09GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
10.09LKS Granica Ruptawa1:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza16:00
10.09KS Polonia Łaziska Górne3:0
(1:0)
LKS Czaniec16:00
10.09KS Spójnia Landek1:0
(0:0)
KP Unia Racibórz16:00
8 kolejka
17.09MKS Lędziny6:2
(4:0)
KS Concordia Knurów16:00
17.09KP Beskid Skoczów3:1
(2:1)
LKS Granica Ruptawa16:00
17.09LKS Wilki Wilcza1:1
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
17.09LKS Drzewiarz Jasienica1:2
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
17.09LKS Czaniec1:1
(0:0)
LKS Orzeł Mokre16:00
17.09GKS Krupiński Suszec1:2
(0:1)
KS Spójnia Landek16:00
17.09KP Unia Racibórz3:2
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna16:00
17.09GKS Gwarek Ornontowice3:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
18.09TS Podbeskidzie II 1:1
(0:0)
KS Decor Bełk15:00
9 kolejka
24.09KS Concordia Knurów2:2
(1:1)
TS Podbeskidzie II 11:00
24.09KS Decor Bełk3:0
(0:0)
KP Unia Racibórz16:00
24.09MKS Iskra Pszczyna0:2
(0:2)
GKS Krupiński Suszec16:00
24.09KS Spójnia Landek1:2
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
24.09JSP Szczakowianka Jaworzno0:1
(0:0)
LKS Czaniec16:00
24.09LKS Orzeł Mokre0:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
24.09KS Polonia Łaziska Górne1:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza16:00
24.09GKS Radziechowy-Wieprz5:1
(3:0)
KP Beskid Skoczów16:00
24.09LKS Granica Ruptawa0:2
(0:0)
MKS Lędziny16:00
10 kolejka
01.10KS Concordia Knurów1:1
(0:0)
LKS Granica Ruptawa11:00
01.10KP Unia Racibórz1:3
(1:1)
TS Podbeskidzie II 15:00
01.10GKS Krupiński Suszec1:3
(1:0)
KS Decor Bełk15:00
01.10GKS Gwarek Ornontowice3:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
01.10LKS Czaniec1:0
(0:0)
KS Spójnia Landek15:00
01.10LKS Drzewiarz Jasienica5:0
(2:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
01.10LKS Wilki Wilcza1:0
(0:0)
LKS Orzeł Mokre15:00
01.10KP Beskid Skoczów1:1
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
01.10MKS Lędziny1:2
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11 kolejka
08.10LKS Granica Ruptawa0:2
(0:2)
TS Podbeskidzie II 15:00
08.10GKS Radziechowy-Wieprz3:0
(1:0)
KS Concordia Knurów15:00
08.10KS Polonia Łaziska Górne1:2
(1:0)
MKS Lędziny15:00
08.10LKS Orzeł Mokre1:2
(1:2)
KP Beskid Skoczów15:00
08.10JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
08.10MKS Iskra Pszczyna0:0
(0:0)
LKS Czaniec15:00
08.10KS Decor Bełk1:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
08.10KP Unia Racibórz4:3
(3:1)
GKS Krupiński Suszec15:00
09.10KS Spójnia Landek2:2
(2:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
12 kolejka
15.10KS Concordia Knurów4:1
(2:0)
KS Polonia Łaziska Górne11:00
15.10GKS Gwarek Ornontowice1:5
(0:3)
KP Unia Racibórz15:00
15.10LKS Czaniec0:5
(0:2)
KS Decor Bełk15:00
15.10LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna15:00
15.10LKS Wilki Wilcza3:1
(1:1)
KS Spójnia Landek15:00
15.10KP Beskid Skoczów1:1
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
15.10MKS Lędziny3:2
(0:0)
LKS Orzeł Mokre15:00
15.10LKS Granica Ruptawa1:3
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
16.10TS Podbeskidzie II 4:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
Spotkanie zakończone w 10 minucie, drużyna gości zrezygnowała z gry.
13 kolejka
22.10GKS Radziechowy-Wieprz1:5
(0:2)
TS Podbeskidzie II 13:00
22.10KS Polonia Łaziska Górne0:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa15:00
22.10LKS Orzeł Mokre0:1
(0:1)
KS Concordia Knurów15:00
22.10JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:0)
MKS Lędziny15:00
22.10KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
22.10MKS Iskra Pszczyna0:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
22.10KS Decor Bełk5:1
(2:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
22.10KP Unia Racibórz2:1
(1:0)
LKS Czaniec15:00
22.10GKS Krupiński Suszec0:3
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
14 kolejka
29.10KS Concordia Knurów0:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno11:00
29.10LKS Czaniec1:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec14:00
29.10LKS Drzewiarz Jasienica5:1
(3:0)
KP Unia Racibórz14:00
29.10LKS Wilki Wilcza1:2
(0:2)
KS Decor Bełk14:00
29.10KP Beskid Skoczów1:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna14:00
29.10MKS Lędziny0:0
(0:0)
KS Spójnia Landek14:00
29.10LKS Granica Ruptawa2:1
(1:0)
LKS Orzeł Mokre14:00
29.10GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne14:00
30.10TS Podbeskidzie II 2:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice14:00
Na sztucznej nawierzchni, ul. Młyńska.
15 kolejka
05.11KS Polonia Łaziska Górne2:4
(1:2)
TS Podbeskidzie II 13:00
05.11LKS Orzeł Mokre2:2
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
05.11JSP Szczakowianka Jaworzno2:1
(0:0)
LKS Granica Ruptawa13:00
05.11KS Spójnia Landek0:3
(0:0)
KS Concordia Knurów13:00
05.11MKS Iskra Pszczyna1:3
(0:2)
MKS Lędziny13:00
05.11KS Decor Bełk4:1
(2:1)
KP Beskid Skoczów13:00
05.11KP Unia Racibórz1:3
(1:2)
LKS Wilki Wilcza13:00
05.11GKS Krupiński Suszec2:4
(1:3)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
05.11GKS Gwarek Ornontowice0:4
(0:1)
LKS Czaniec13:00
16 kolejka
12.11KS Concordia Knurów2:2
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna11:00
Spotkanie opóźnione o 12 minut w związku ze strajkiem zawodników gospodarzy.
12.11LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
12.11LKS Wilki Wilcza2:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec13:00
12.11KP Beskid Skoczów4:0
(3:0)
KP Unia Racibórz13:00
12.11MKS Lędziny3:1
(0:1)
KS Decor Bełk13:00
12.11LKS Granica Ruptawa0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek13:00
12.11GKS Radziechowy-Wieprz7:1
(4:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno13:00
Spotkanie opóźnione o 20 minut w związku ze spóźnieniem się zespołu gości.
12.11KS Polonia Łaziska Górne1:2
(1:2)
LKS Orzeł Mokre13:00
13.11TS Podbeskidzie II 2:5
(2:1)
LKS Czaniec13:00
17 kolejka
19.11LKS Orzeł Mokre1:2
(0:1)
TS Podbeskidzie II 13:00
19.11JSP Szczakowianka Jaworzno3:0
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne13:00
19.11KS Spójnia Landek2:2
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
19.11MKS Iskra Pszczyna0:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa13:00
19.11KS Decor Bełk5:0
(3:0)
KS Concordia Knurów13:00
19.11KP Unia Racibórz1:1
(0:1)
MKS Lędziny13:00
19.11GKS Krupiński Suszec1:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów13:00
19.11GKS Gwarek Ornontowice0:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza13:00
19.11LKS Czaniec3:1
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
18 kolejka
11.03LKS Czaniec0:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
11.03GKS Gwarek Ornontowice0:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
11.03GKS Krupiński Suszec1:0
(1:0)
MKS Lędziny15:00
11.03KP Unia Racibórz2:0
(1:0)
KS Concordia Knurów15:00
11.03KS Decor Bełk3:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa15:00
11.03MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11.03KS Spójnia Landek0:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
11.03JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(0:1)
LKS Orzeł Mokre15:00
12.03TS Podbeskidzie II 4:0
(3:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
Na sztucznej nawierzchni
19 kolejka
18.03JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
(0:0)
TS Podbeskidzie II 15:30
18.03LKS Orzeł Mokre1:1
(1:0)
KS Spójnia Landek15:30
18.03KS Polonia Łaziska Górne4:2
(3:0)
MKS Iskra Pszczyna15:30
18.03LKS Granica Ruptawa1:2
(0:0)
KP Unia Racibórz15:30
18.03KS Concordia Knurów8:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec15:30
18.03MKS Lędziny2:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:30
18.03KP Beskid Skoczów0:3
(0:0)
LKS Czaniec15:30
18.03LKS Wilki Wilcza3:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:30
03.05GKS Radziechowy-Wieprz2:1
(2:0)
KS Decor Bełk17:00
W pierwotnym terminie (18.03), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy, w drugim terminie (13.04) odwołane na prośbę gospodarzy.
20 kolejka
25.03LKS Drzewiarz Jasienica0:2
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:30
25.03LKS Czaniec2:2
(0:0)
MKS Lędziny15:30
25.03GKS Gwarek Ornontowice4:1
(1:0)
KS Concordia Knurów15:30
25.03GKS Krupiński Suszec2:5
(2:3)
LKS Granica Ruptawa15:30
25.03KP Unia Racibórz1:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz15:30
25.03KS Decor Bełk2:0
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:30
25.03MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:0)
LKS Orzeł Mokre15:30
25.03KS Spójnia Landek0:3
(0:3)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:30
26.03TS Podbeskidzie II 3:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza15:30
21 kolejka
01.04TS Podbeskidzie II 3:0
(1:0)
KS Spójnia Landek17:00
01.04JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
01.04LKS Orzeł Mokre0:5
(0:4)
KS Decor Bełk17:00
01.04KP Unia Racibórz3:2
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
01.04GKS Radziechowy-Wieprz3:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
01.04LKS Granica Ruptawa2:3
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
01.04KS Concordia Knurów0:1
(0:0)
LKS Czaniec17:00
01.04MKS Lędziny1:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
01.04KP Beskid Skoczów3:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
22 kolejka
08.04LKS Wilki Wilcza0:2
(0:1)
MKS Lędziny17:00
08.04LKS Drzewiarz Jasienica5:0
(1:0)
KS Concordia Knurów17:00
08.04LKS Czaniec3:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
08.04GKS Gwarek Ornontowice1:3
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
08.04GKS Krupiński Suszec0:8
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
08.04KP Unia Racibórz4:1
(2:0)
LKS Orzeł Mokre17:00
08.04KS Decor Bełk1:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
08.04MKS Iskra Pszczyna1:0
(1:0)
KS Spójnia Landek17:00
09.04TS Podbeskidzie II 2:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów16:00
23 kolejka
15.04TS Podbeskidzie II 2:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna13:00
15.04KS Spójnia Landek2:5
(1:4)
KS Decor Bełk13:00
15.04JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(0:0)
KP Unia Racibórz13:00
15.04LKS Orzeł Mokre3:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec13:00
15.04KS Polonia Łaziska Górne1:1
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
15.04GKS Radziechowy-Wieprz0:0
(0:0)
LKS Czaniec13:00
15.04LKS Granica Ruptawa1:2
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
15.04KS Concordia Knurów4:2
(0:1)
LKS Wilki Wilcza13:00
15.04MKS Lędziny2:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów13:00
24 kolejka
12.04LKS Wilki Wilcza1:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
17.05MKS Lędziny1:1
(0:0)
TS Podbeskidzie II 18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05KP Beskid Skoczów5:2
(4:1)
KS Concordia Knurów18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku z atakiem zimy.
17.05LKS Drzewiarz Jasienica0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku ze złym stanem murawy. ]
17.05LKS Czaniec0:0
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku ze złym stanem murawy.
17.05GKS Gwarek Ornontowice2:1
(1:1)
LKS Orzeł Mokre18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05GKS Krupiński Suszec0:4
(0:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05KP Unia Racibórz2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05KS Decor Bełk2:1
(1:1)
MKS Iskra Pszczyna18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
25 kolejka
22.04KS Decor Bełk3:0
(1:0)
TS Podbeskidzie II 17:00
22.04MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
22.04KS Spójnia Landek8:0
(2:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
22.04JSP Szczakowianka Jaworzno1:2
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
22.04LKS Orzeł Mokre0:1
(0:1)
LKS Czaniec17:00
22.04KS Polonia Łaziska Górne0:2
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
22.04LKS Granica Ruptawa1:0
(1:0)
KP Beskid Skoczów17:00
22.04KS Concordia Knurów1:0
(1:0)
MKS Lędziny17:00
07.06GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Wilki Wilcza18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
26 kolejka
24.05TS Podbeskidzie II 0:3
(0:2)
KS Concordia Knurów18:00
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05MKS Lędziny2:1
(1:0)
LKS Granica Ruptawa18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05KP Beskid Skoczów2:2
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05LKS Wilki Wilcza1:5
(1:3)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(1:1)
LKS Orzeł Mokre18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05LKS Czaniec3:0
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05GKS Gwarek Ornontowice0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05GKS Krupiński Suszec1:3
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05KP Unia Racibórz0:5
(0:4)
KS Decor Bełk18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
27 kolejka
06.05TS Podbeskidzie II 2:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
06.05KS Decor Bełk9:1
(7:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
06.05MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
06.05KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
LKS Czaniec17:00
06.05JSP Szczakowianka Jaworzno3:3
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
06.05LKS Orzeł Mokre1:4
(0:3)
LKS Wilki Wilcza17:00
06.05KS Polonia Łaziska Górne3:0
(2:0)
KP Beskid Skoczów17:00
06.05GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(0:0)
MKS Lędziny17:00
07.05LKS Granica Ruptawa1:1
(0:0)
KS Concordia Knurów17:00
28 kolejka
10.05TS Podbeskidzie II 2:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa17:30
10.05KS Concordia Knurów2:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:30
10.05MKS Lędziny1:1
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:30
10.05LKS Wilki Wilcza1:2
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:30
10.05LKS Drzewiarz Jasienica4:1
(1:1)
KS Spójnia Landek17:30
10.05LKS Czaniec1:2
(1:1)
MKS Iskra Pszczyna17:30
10.05GKS Gwarek Ornontowice1:3
(1:0)
KS Decor Bełk17:30
10.05GKS Krupiński Suszec1:3
(1:1)
KP Unia Racibórz17:30
10.05KP Beskid Skoczów3:1
(2:1)
LKS Orzeł Mokre18:00
29 kolejka
13.05LKS Orzeł Mokre1:2
(1:1)
MKS Lędziny13:00
13.05GKS Krupiński Suszec0:3
(0:1)
TS Podbeskidzie II 17:00
13.05KP Unia Racibórz0:2
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
13.05KS Decor Bełk1:2
(0:0)
LKS Czaniec17:00
13.05MKS Iskra Pszczyna4:0
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
13.05KS Spójnia Landek2:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
13.05JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
13.05KS Polonia Łaziska Górne2:4
(1:2)
KS Concordia Knurów17:00
13.05GKS Radziechowy-Wieprz6:0
(5:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
30 kolejka
20.05LKS Granica Ruptawa1:6
(1:2)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
20.05KS Concordia Knurów6:1
(3:1)
LKS Orzeł Mokre17:00
20.05MKS Lędziny3:1
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
20.05KP Beskid Skoczów0:1
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
20.05LKS Wilki Wilcza1:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
20.05LKS Drzewiarz Jasienica2:2
(1:0)
KS Decor Bełk17:00
20.05LKS Czaniec0:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
20.05GKS Gwarek Ornontowice6:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
21.05TS Podbeskidzie II 1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
31 kolejka
27.05GKS Gwarek Ornontowice-TS Podbeskidzie II 17:00
27.05GKS Krupiński Suszec-LKS Czaniec17:00
27.05KP Unia Racibórz-LKS Drzewiarz Jasienica17:00
27.05KS Decor Bełk-LKS Wilki Wilcza17:00
27.05MKS Iskra Pszczyna-KP Beskid Skoczów17:00
27.05KS Spójnia Landek-MKS Lędziny17:00
27.05JSP Szczakowianka Jaworzno-KS Concordia Knurów17:00
27.05LKS Orzeł Mokre-LKS Granica Ruptawa17:00
27.05KS Polonia Łaziska Górne-GKS Radziechowy-Wieprz17:00
32 kolejka
31.05TS Podbeskidzie II -KS Polonia Łaziska Górne18:00
31.05GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Orzeł Mokre18:00
31.05LKS Granica Ruptawa-JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
31.05KS Concordia Knurów-KS Spójnia Landek18:00
31.05MKS Lędziny-MKS Iskra Pszczyna18:00
31.05KP Beskid Skoczów-KS Decor Bełk18:00
31.05LKS Wilki Wilcza-KP Unia Racibórz18:00
31.05LKS Drzewiarz Jasienica-GKS Krupiński Suszec18:00
31.05LKS Czaniec-GKS Gwarek Ornontowice18:00
33 kolejka
03.06LKS Czaniec-TS Podbeskidzie II 17:00
03.06GKS Gwarek Ornontowice-LKS Drzewiarz Jasienica17:00
03.06GKS Krupiński Suszec-LKS Wilki Wilcza17:00
03.06KP Unia Racibórz-KP Beskid Skoczów17:00
03.06KS Decor Bełk-MKS Lędziny17:00
03.06MKS Iskra Pszczyna-KS Concordia Knurów17:00
03.06KS Spójnia Landek-LKS Granica Ruptawa17:00
03.06JSP Szczakowianka Jaworzno-GKS Radziechowy-Wieprz17:00
03.06LKS Orzeł Mokre-KS Polonia Łaziska Górne17:00
34 kolejka
10.06TS Podbeskidzie II -LKS Orzeł Mokre17:00
10.06KS Polonia Łaziska Górne-JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
10.06GKS Radziechowy-Wieprz-KS Spójnia Landek17:00
10.06LKS Granica Ruptawa-MKS Iskra Pszczyna17:00
10.06KS Concordia Knurów-KS Decor Bełk17:00
10.06MKS Lędziny-KP Unia Racibórz17:00
10.06KP Beskid Skoczów-GKS Krupiński Suszec17:00
10.06LKS Wilki Wilcza-GKS Gwarek Ornontowice17:00
10.06LKS Drzewiarz Jasienica-LKS Czaniec17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145