Skoczów: IV Liga JS (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Ochaby 96 U19205388:221721
2LKS Wyzwolenie Simoradz U19205285:161712
3LKS Tempo Puńców U19204466:271424
4LKS Iskra Iskrzyczyn U19203453:591118
5LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19192973:60928
6LKS Victoria Hażlach U19212848:589111
7TS 1909 Piast Cieszyn U19202770:509011
8LKS Orzeł Zabłocie U19212647:568211
9LKS Błękitni Pierściec U19202366:63659
10LKS Spójnia Górki Wielkie U19202232:707112
11GKS Morcinek Kaczyce U19202043:616212
12KS Nierodzim Ustroń U19211334:1054116
13LKS Zryw Bąków U19201127:853215

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08LKS Spójnia Górki Wielkie U192:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
13.08LKS Ochaby 96 U190:1LKS Tempo Puńców U1912:00
13.08LKS Orzeł Zabłocie U192:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
13.08KS Nierodzim Ustroń U193:3LKS Zryw Bąków U1912:30
13.08LKS Błękitni Pierściec U193:11TS 1909 Piast Cieszyn U1917:00
24.08LKS Victoria Hażlach U193:2GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
2 kolejka
20.08GKS Morcinek Kaczyce U192:10LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
20.08TS 1909 Piast Cieszyn U198:3LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
20.08LKS Tempo Puńców U194:1LKS Błękitni Pierściec U1912:00
w Cieszynie
20.08LKS Spójnia Górki Wielkie U19WOLKS Ochaby 96 U1912:00
Na boisku 6:2, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Dawid Waliczek.
20.08LKS Iskra Iskrzyczyn U193:0KS Nierodzim Ustroń U1917:00
21.08LKS Zryw Bąków U190:6LKS Victoria Hażlach U1912:00
3 kolejka
27.08LKS Orzeł Zabłocie U193:1LKS Tempo Puńców U1912:00
27.08LKS Victoria Hażlach U191:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
27.08LKS Wyzwolenie Simoradz U198:0LKS Zryw Bąków U1912:00
27.08LKS Ochaby 96 U193:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
27.08KS Nierodzim Ustroń U192:8TS 1909 Piast Cieszyn U1912:30
27.08LKS Błękitni Pierściec U196:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
4 kolejka
30.08LKS Spójnia Górki Wielkie U194:2LKS Orzeł Zabłocie U1917:00
30.08LKS Ochaby 96 U192:0LKS Błękitni Pierściec U1917:00
30.08LKS Iskra Iskrzyczyn U190:4LKS Wyzwolenie Simoradz U1917:00
30.08TS 1909 Piast Cieszyn U1918:0LKS Victoria Hażlach U1917:00
30.08LKS Tempo Puńców U196:1KS Nierodzim Ustroń U1917:00
w Cieszynie
30.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1910:0GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
5 kolejka
03.09GKS Morcinek Kaczyce U193:2LKS Zryw Bąków U1912:00
03.09LKS Victoria Hażlach U191:4LKS Tempo Puńców U1912:00
03.09LKS Wyzwolenie Simoradz U192:0TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.09LKS Błękitni Pierściec U195:5LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
04.09KS Nierodzim Ustroń U191:3LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:30
05.09LKS Orzeł Zabłocie U191:5LKS Ochaby 96 U1917:30
6 kolejka
10.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:1LKS Zryw Bąków U1912:00
10.09LKS Tempo Puńców U190:1LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
w Cieszynie
10.09LKS Spójnia Górki Wielkie U192:1LKS Victoria Hażlach U1912:00
10.09LKS Ochaby 96 U198:2KS Nierodzim Ustroń U1912:00
10.09LKS Błękitni Pierściec U19WOLKS Orzeł Zabłocie U1916:00
Na boisku 2:3, w drużynie Błękitnych Pierściec wystąpił nieuprawniony zawodnik - Ireneusz Kopiec.
10.09LKS Iskra Iskrzyczyn U193:2GKS Morcinek Kaczyce U1916:00
7 kolejka
17.09LKS Orzeł Zabłocie U192:5LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
17.09LKS Victoria Hażlach U192:3LKS Ochaby 96 U1912:00
17.09LKS Wyzwolenie Simoradz U193:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
17.09GKS Morcinek Kaczyce U191:2TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
17.09KS Nierodzim Ustroń U193:10LKS Błękitni Pierściec U1912:30
18.09LKS Zryw Bąków U193:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
8 kolejka
24.09TS 1909 Piast Cieszyn U193:2LKS Zryw Bąków U1912:00
24.09LKS Orzeł Zabłocie U193:2KS Nierodzim Ustroń U1912:00
24.09LKS Tempo Puńców U191:0GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
w Cieszynie
24.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1914:00
24.09LKS Błękitni Pierściec U195:1LKS Victoria Hażlach U1916:00
25.09LKS Ochaby 96 U192:2LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
9 kolejka
01.10GKS Morcinek Kaczyce U194:1LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
01.10LKS Wyzwolenie Simoradz U196:0LKS Błękitni Pierściec U1912:00
01.10LKS Victoria Hażlach U191:2LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
01.10KS Nierodzim Ustroń U191:2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:30
01.10LKS Iskra Iskrzyczyn U191:4TS 1909 Piast Cieszyn U1916:00
02.10LKS Zryw Bąków U191:3LKS Tempo Puńców U1912:00
10 kolejka
08.10LKS Tempo Puńców U197:0LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
w Cieszynie
08.10LKS Spójnia Górki Wielkie U195:0LKS Zryw Bąków U1912:00
08.10LKS Orzeł Zabłocie U192:4LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
08.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:8TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
08.10LKS Ochaby 96 U196:0GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
08.10KS Nierodzim Ustroń U190:1LKS Victoria Hażlach U1912:30
11 kolejka
15.10GKS Morcinek Kaczyce U193:3LKS Błękitni Pierściec U1912:00
15.10TS 1909 Piast Cieszyn U193:7LKS Tempo Puńców U1912:00
15.10LKS Victoria Hażlach U192:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
15.10LKS Wyzwolenie Simoradz U199:1KS Nierodzim Ustroń U1912:00
15.10LKS Iskra Iskrzyczyn U192:3LKS Spójnia Górki Wielkie U1915:00
16.10LKS Zryw Bąków U190:7LKS Ochaby 96 U1912:00
12 kolejka
22.10LKS Spójnia Górki Wielkie U191:3TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
22.10LKS Ochaby 96 U196:0LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
22.10LKS Victoria Hażlach U192:1LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
22.10LKS Orzeł Zabłocie U194:3GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
22.10LKS Błękitni Pierściec U194:1LKS Zryw Bąków U1915:00
05.11LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U192:4LKS Tempo Puńców U1912:00
13 kolejka
29.10LKS Tempo Puńców U194:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
w Cieszynie
29.10TS 1909 Piast Cieszyn U192:3LKS Ochaby 96 U1912:00
29.10LKS Wyzwolenie Simoradz U199:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
29.10GKS Morcinek Kaczyce U191:2KS Nierodzim Ustroń U1912:00
29.10LKS Iskra Iskrzyczyn U195:2LKS Błękitni Pierściec U1915:00
30.10LKS Zryw Bąków U193:0LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
14 kolejka
01.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U192:4LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
01.04LKS Tempo Puńców U192:2LKS Ochaby 96 U1912:00
01.04TS 1909 Piast Cieszyn U19WOLKS Błękitni Pierściec U1912:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
01.04GKS Morcinek Kaczyce U190:2LKS Victoria Hażlach U1912:00
01.04LKS Iskra Iskrzyczyn U195:3LKS Orzeł Zabłocie U1916:00
02.04LKS Zryw Bąków U193:4KS Nierodzim Ustroń U1911:00
15 kolejka
08.04KS Nierodzim Ustroń U191:6LKS Iskra Iskrzyczyn U1910:00
08.04LKS Wyzwolenie Simoradz U194:1GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
08.04LKS Victoria Hażlach U198:2LKS Zryw Bąków U1912:00
08.04LKS Orzeł Zabłocie U19WOTS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
08.04LKS Ochaby 96 U1911:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
08.04LKS Błękitni Pierściec U191:4LKS Tempo Puńców U1916:00
16 kolejka
18.04LKS Tempo Puńców U190:0LKS Orzeł Zabłocie U1916:00
18.04TS 1909 Piast Cieszyn U19WOKS Nierodzim Ustroń U1916:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
18.04LKS Iskra Iskrzyczyn U194:1LKS Victoria Hażlach U1916:00
18.04LKS Zryw Bąków U190:5LKS Wyzwolenie Simoradz U1916:00
18.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:6LKS Ochaby 96 U1916:00
18.04LKS Spójnia Górki Wielkie U193:3LKS Błękitni Pierściec U1916:00
17 kolejka
22.04KS Nierodzim Ustroń U192:4LKS Tempo Puńców U1910:00
22.04GKS Morcinek Kaczyce U190:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
22.04LKS Wyzwolenie Simoradz U192:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
22.04LKS Victoria Hażlach U19WOTS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
09.05LKS Błękitni Pierściec U192:3LKS Ochaby 96 U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
10.05LKS Orzeł Zabłocie U194:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
18 kolejka
29.04TS 1909 Piast Cieszyn U19WOLKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
09.05LKS Zryw Bąków U190:4GKS Morcinek Kaczyce U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS Spójnia Górki Wielkie U193:5KS Nierodzim Ustroń U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
17.05LKS Ochaby 96 U194:3LKS Orzeł Zabłocie U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
18.05LKS Tempo Puńców U192:0LKS Victoria Hażlach U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
27.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS Błękitni Pierściec U1912:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
19 kolejka
01.05LKS Wyzwolenie Simoradz U193:0LKS Tempo Puńców U1917:00
02.05LKS Orzeł Zabłocie U193:3LKS Błękitni Pierściec U1917:00
02.05LKS Zryw Bąków U193:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
02.05GKS Morcinek Kaczyce U193:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1917:00
02.05LKS Victoria Hażlach U197:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
02.05KS Nierodzim Ustroń U190:8LKS Ochaby 96 U1917:00
20 kolejka
06.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:2LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
06.05LKS Ochaby 96 U193:2LKS Victoria Hażlach U1912:00
06.05LKS Spójnia Górki Wielkie U190:3LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
06.05TS 1909 Piast Cieszyn U19WOGKS Morcinek Kaczyce U1912:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
06.05LKS Błękitni Pierściec U1911:0KS Nierodzim Ustroń U1917:00
06.05LKS Iskra Iskrzyczyn U192:0LKS Zryw Bąków U1917:00
21 kolejka
06.05LKS Zryw Bąków U19WOTS 1909 Piast Cieszyn U1910:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
06.05GKS Morcinek Kaczyce U196:0LKS Tempo Puńców U1912:00
13.05KS Nierodzim Ustroń U190:1LKS Orzeł Zabłocie U1910:00
13.05LKS Victoria Hażlach U192:2LKS Błękitni Pierściec U1912:00
13.05LKS Wyzwolenie Simoradz U192:3LKS Ochaby 96 U1912:00
13.05LKS Iskra Iskrzyczyn U195:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
22 kolejka
20.05LKS Tempo Puńców U1912:0LKS Zryw Bąków U1912:00
20.05LKS Spójnia Górki Wielkie U191:5GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
20.05LKS Orzeł Zabłocie U191:2LKS Victoria Hażlach U1912:00
20.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:1KS Nierodzim Ustroń U1912:00
20.05TS 1909 Piast Cieszyn U19WOLKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
Drużyna Piasta Cieszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
20.05LKS Błękitni Pierściec U192:4LKS Wyzwolenie Simoradz U1917:00
23 kolejka
27.05GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Ochaby 96 U1912:00
27.05LKS Wyzwolenie Simoradz U19-LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
27.05LKS Victoria Hażlach U19-KS Nierodzim Ustroń U1912:00
27.05TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
27.05LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Tempo Puńców U1917:00
28.05LKS Zryw Bąków U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
24 kolejka
03.06LKS Ochaby 96 U19-LKS Zryw Bąków U1912:00
03.06LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
03.06LKS Tempo Puńców U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS Victoria Hażlach U1912:00
03.06KS Nierodzim Ustroń U19-LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
03.06LKS Błękitni Pierściec U19-GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
25 kolejka
10.06LKS Tempo Puńców U19-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
10.06TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
10.06LKS Iskra Iskrzyczyn U19-LKS Ochaby 96 U1912:00
10.06LKS Zryw Bąków U19-LKS Błękitni Pierściec U1912:00
10.06GKS Morcinek Kaczyce U19-LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
10.06LKS Wyzwolenie Simoradz U19-LKS Victoria Hażlach U1912:00
26 kolejka
17.06LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Tempo Puńców U1912:00
17.06LKS Ochaby 96 U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
17.06LKS Błękitni Pierściec U19-LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
17.06LKS Orzeł Zabłocie U19-LKS Zryw Bąków U1912:00
17.06KS Nierodzim Ustroń U19-GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
17.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-LKS Wyzwolenie Simoradz U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145