Skoczów: III Liga JS (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Kuźnia Ustroń U19184495:271422
2WSS Wisła U19183983:141233
3RKS Cukrownik Chybie U19183852:221224
4LKS Beskid Brenna U19183453:531116
5KP Trójwieś Istebna U19183158:281017
6LKS Wisła Strumień U19182745:34837
7LKS Pogórze U19182536:45819
8LKS Olza Pogwizdów U19182043:50558
9LKS Goleszów U19181952:586111
10LKS Kończyce Małe U19181955:89549
11LKS Strażak Pielgrzymowice U19181036:853114
12LKS 99 Pruchna U1918623:1262016

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
20.08WSS Wisła U190:0RKS Cukrownik Chybie U1912:00
20.08LKS Wisła Strumień U193:2LKS Olza Pogwizdów U1912:00
20.08LKS 99 Pruchna U191:15KS Kuźnia Ustroń U1912:00
20.08LKS Pogórze U19WOLKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
Na boisku 0:5, w drużynie goście wystąpił zawodnik pod obcym nazwiskiem.
20.08LKS Beskid Brenna U194:3LKS Kończyce Małe U1917:00
21.08KP Trójwieś Istebna U197:1LKS Goleszów U1912:00
2 kolejka
27.08LKS Kończyce Małe U191:1LKS Wisła Strumień U1912:00
27.08LKS Goleszów U190:4RKS Cukrownik Chybie U1912:00
27.08LKS Olza Pogwizdów U190:3WSS Wisła U1912:00
27.08LKS Strażak Pielgrzymowice U197:2LKS 99 Pruchna U1917:00
28.08KP Trójwieś Istebna U192:0LKS Pogórze U1912:00
28.08KS Kuźnia Ustroń U198:2LKS Beskid Brenna U1912:00
3 kolejka
03.09RKS Cukrownik Chybie U193:0LKS Olza Pogwizdów U1911:30
03.09WSS Wisła U1914:1LKS Kończyce Małe U1912:00
03.09LKS Wisła Strumień U191:3KS Kuźnia Ustroń U1912:00
03.09LKS Pogórze U195:2LKS Goleszów U1912:00
03.09LKS 99 Pruchna U190:11KP Trójwieś Istebna U1912:00
03.09LKS Beskid Brenna U193:1LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
4 kolejka
10.09LKS Kończyce Małe U191:6RKS Cukrownik Chybie U1912:00
10.09LKS Goleszów U192:0LKS Olza Pogwizdów U1912:00
10.09LKS Pogórze U193:0LKS 99 Pruchna U1912:00
11.09KS Kuźnia Ustroń U192:2WSS Wisła U1912:00
11.09KP Trójwieś Istebna U198:2LKS Beskid Brenna U1912:00
11.09LKS Strażak Pielgrzymowice U192:3LKS Wisła Strumień U1916:00
5 kolejka
17.09WSS Wisła U196:2LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
17.09LKS Wisła Strumień U190:6KP Trójwieś Istebna U1912:00
17.09LKS 99 Pruchna U191:8LKS Goleszów U1912:00
17.09LKS Olza Pogwizdów U193:3LKS Kończyce Małe U1912:00
17.09LKS Beskid Brenna U194:1LKS Pogórze U1916:00
18.09RKS Cukrownik Chybie U192:1KS Kuźnia Ustroń U1916:00
6 kolejka
24.09LKS Pogórze U190:2LKS Wisła Strumień U1912:00
24.09LKS Goleszów U193:2LKS Kończyce Małe U1912:00
24.09LKS 99 Pruchna U192:3LKS Beskid Brenna U1912:00
25.09KP Trójwieś Istebna U191:0WSS Wisła U1912:00
25.09KS Kuźnia Ustroń U1910:2LKS Olza Pogwizdów U1912:00
25.09LKS Strażak Pielgrzymowice U196:3RKS Cukrownik Chybie U1916:00
7 kolejka
01.10LKS Kończyce Małe U194:4KS Kuźnia Ustroń U1912:00
01.10WSS Wisła U192:0LKS Pogórze U1912:00
01.10LKS Wisła Strumień U1910:1LKS 99 Pruchna U1912:00
01.10LKS Olza Pogwizdów U192:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1915:00
01.10LKS Beskid Brenna U195:1LKS Goleszów U1916:00
02.10RKS Cukrownik Chybie U190:1KP Trójwieś Istebna U1916:00
8 kolejka
08.10LKS Pogórze U191:3RKS Cukrownik Chybie U1912:00
08.10LKS 99 Pruchna U190:3WSS Wisła U1912:00
08.10LKS Strażak Pielgrzymowice U196:3LKS Kończyce Małe U1915:00
08.10LKS Beskid Brenna U192:1LKS Wisła Strumień U1915:00
09.10KP Trójwieś Istebna U193:3LKS Olza Pogwizdów U1912:00
04.11KS Kuźnia Ustroń U197:1LKS Goleszów U1916:00
9 kolejka
15.10LKS Olza Pogwizdów U196:1LKS Pogórze U1911:00
15.10RKS Cukrownik Chybie U193:0LKS 99 Pruchna U1911:30
15.10LKS Kończyce Małe U190:7KP Trójwieś Istebna U1912:00
15.10LKS Wisła Strumień U193:0LKS Goleszów U1912:00
15.10WSS Wisła U193:1LKS Beskid Brenna U1912:00
16.10KS Kuźnia Ustroń U196:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
10 kolejka
22.10LKS Goleszów U195:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
22.10LKS Wisła Strumień U192:2WSS Wisła U1912:00
22.10LKS 99 Pruchna U190:7LKS Olza Pogwizdów U1912:00
22.10LKS Pogórze U194:5LKS Kończyce Małe U1912:00
22.10LKS Beskid Brenna U192:1RKS Cukrownik Chybie U1915:00
23.10KP Trójwieś Istebna U194:0KS Kuźnia Ustroń U1912:00
11 kolejka
29.10RKS Cukrownik Chybie U191:1LKS Wisła Strumień U1911:30
29.10LKS Kończyce Małe U1910:0LKS 99 Pruchna U1912:00
29.10LKS Olza Pogwizdów U195:1LKS Beskid Brenna U1912:00
29.10WSS Wisła U195:0LKS Goleszów U1912:00
29.10LKS Strażak Pielgrzymowice U191:8KP Trójwieś Istebna U1915:00
30.10KS Kuźnia Ustroń U196:1LKS Pogórze U1912:00
12 kolejka
08.04LKS Goleszów U193:0KP Trójwieś Istebna U1912:00
Trójwieś Istebna wycofała się z rozgrywek przed rundą wiosenną
08.04LKS Kończyce Małe U196:2LKS Beskid Brenna U1912:00
08.04LKS Olza Pogwizdów U194:1LKS Wisła Strumień U1912:00
08.04LKS Strażak Pielgrzymowice U191:2LKS Pogórze U1916:00
09.04KS Kuźnia Ustroń U1910:0LKS 99 Pruchna U1912:00
09.04RKS Cukrownik Chybie U191:0WSS Wisła U1916:00
13 kolejka
18.04WSS Wisła U196:1LKS Olza Pogwizdów U1916:00
18.04RKS Cukrownik Chybie U196:3LKS Goleszów U1916:00
18.04LKS Wisła Strumień U192:3LKS Kończyce Małe U1916:00
18.04LKS Beskid Brenna U190:7KS Kuźnia Ustroń U1916:00
18.04LKS 99 Pruchna U1912:3LKS Strażak Pielgrzymowice U1916:00
18.04LKS Pogórze U19WOKP Trójwieś Istebna U1916:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
14 kolejka
22.04LKS Kończyce Małe U190:13WSS Wisła U1912:00
23.04KP Trójwieś Istebna U19WOLKS 99 Pruchna U1912:00
Trójwieś Istebna wycofała się z rozgrywek przed rundą wiosenną
23.04KS Kuźnia Ustroń U194:1LKS Wisła Strumień U1912:00
03.05LKS Olza Pogwizdów U190:4RKS Cukrownik Chybie U1914:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05LKS Strażak Pielgrzymowice U192:4LKS Beskid Brenna U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
09.05LKS Goleszów U191:2LKS Pogórze U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
15 kolejka
29.04LKS Beskid Brenna U19WOKP Trójwieś Istebna U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
30.04WSS Wisła U191:2KS Kuźnia Ustroń U1912:00
w Usroniu, na szucznej nawierzchni, KS Kuźnia gospodarzem
16.05RKS Cukrownik Chybie U196:1LKS Kończyce Małe U1917:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS Wisła Strumień U194:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS 99 Pruchna U191:4LKS Pogórze U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16.05LKS Olza Pogwizdów U191:1LKS Goleszów U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
16 kolejka
06.05KP Trójwieś Istebna U190:3LKS Wisła Strumień U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
06.05LKS Kończyce Małe U195:5LKS Olza Pogwizdów U1912:00
06.05LKS Goleszów U1913:0LKS 99 Pruchna U1912:00
06.05LKS Pogórze U192:2LKS Beskid Brenna U1912:00
06.05LKS Strażak Pielgrzymowice U190:13WSS Wisła U1917:00
07.05KS Kuźnia Ustroń U195:2RKS Cukrownik Chybie U1912:00
17 kolejka
13.05LKS Kończyce Małe U197:6LKS Goleszów U1912:00
13.05WSS Wisła U193:0KP Trójwieś Istebna U1912:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
13.05LKS Wisła Strumień U191:3LKS Pogórze U1912:00
13.05LKS Olza Pogwizdów U190:2KS Kuźnia Ustroń U1913:30
Spotkanie zakończone w 3 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy.
13.05LKS Beskid Brenna U1910:0LKS 99 Pruchna U1917:00
14.05RKS Cukrownik Chybie U194:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1917:00
18 kolejka
20.05KP Trójwieś Istebna U19WORKS Cukrownik Chybie U1910:00
Drużyna Trójwsi Istebna wycofała się przed rundą wiosenną
20.05LKS Goleszów U192:3LKS Beskid Brenna U1912:00
20.05LKS 99 Pruchna U190:6LKS Wisła Strumień U1912:00
20.05LKS Pogórze U191:7WSS Wisła U1912:00
20.05LKS Strażak Pielgrzymowice U192:2LKS Olza Pogwizdów U1917:00
21.05KS Kuźnia Ustroń U193:0LKS Kończyce Małe U1912:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
19 kolejka
27.05LKS Wisła Strumień U19-LKS Beskid Brenna U1912:00
27.05WSS Wisła U19-LKS 99 Pruchna U1912:00
27.05LKS Olza Pogwizdów U19-KP Trójwieś Istebna U1912:00
27.05LKS Kończyce Małe U19-LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
27.05KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Goleszów U1912:00
28.05RKS Cukrownik Chybie U19-LKS Pogórze U1917:00
20 kolejka
03.06LKS Goleszów U19-LKS Wisła Strumień U1912:00
03.06LKS 99 Pruchna U19-RKS Cukrownik Chybie U1912:00
03.06LKS Pogórze U19-LKS Olza Pogwizdów U1912:00
03.06LKS Beskid Brenna U19-WSS Wisła U1917:00
03.06LKS Strażak Pielgrzymowice U19-KS Kuźnia Ustroń U1917:00
04.06KP Trójwieś Istebna U19-LKS Kończyce Małe U1912:00
21 kolejka
10.06LKS Kończyce Małe U19-LKS Pogórze U1912:00
10.06LKS Olza Pogwizdów U19-LKS 99 Pruchna U1912:00
10.06RKS Cukrownik Chybie U19-LKS Beskid Brenna U1912:00
10.06WSS Wisła U19-LKS Wisła Strumień U1912:00
10.06LKS Strażak Pielgrzymowice U19-LKS Goleszów U1912:00
10.06KS Kuźnia Ustroń U19-KP Trójwieś Istebna U1912:00
22 kolejka
17.06LKS Goleszów U19-WSS Wisła U1912:00
17.06LKS Wisła Strumień U19-RKS Cukrownik Chybie U1912:00
17.06LKS Beskid Brenna U19-LKS Olza Pogwizdów U1912:00
17.06LKS 99 Pruchna U19-LKS Kończyce Małe U1912:00
17.06LKS Pogórze U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
17.06KP Trójwieś Istebna U19-LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145