Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Tempo Puńców2671113:162321
2KP Beskid Skoczów II265961:211925
3LKS Ochaby 96264870:391538
4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie264363:391277
5LKS Kończyce Małe264258:5613310
6LKS Olza Pogwizdów264144:421259
7LKS Zryw Bąków263739:4611411
8LKS Goleszów263654:5010610
9LKS Strażak Pielgrzymowice263653:6010610
10LKS Wisła Strumień262940:518513
11LKS Beskid Brenna262337:807217
12GKS Morcinek Kaczyce262040:686218
13LKS Pogórze261729:734517
14LKS Strażak Dębowiec261735:955219

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
06.08LKS Strażak Dębowiec1:5
(0:4)
KP Beskid Skoczów II17:00
06.08LKS Tempo Puńców4:1
(3:0)
LKS Ochaby 9617:00
07.08LKS Beskid Brenna1:2
(1:1)
LKS Wisła Strumień11:00
07.08LKS Pogórze1:2
(0:1)
LKS Goleszów11:00
07.08LKS Olza Pogwizdów3:2
(1:0)
GKS Morcinek Kaczyce17:00
07.08LKS Strażak Pielgrzymowice0:0
(0:0)
LKS Zryw Bąków17:00
07.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1
(0:0)
LKS Kończyce Małe17:00
2 kolejka
13.08LKS Goleszów1:2
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
13.08LKS Zryw Bąków1:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców17:00
13.08LKS Pogórze2:2
(0:2)
GKS Morcinek Kaczyce17:00
13.08LKS Strażak Dębowiec2:4
(1:3)
LKS Beskid Brenna17:00
14.08LKS Kończyce Małe0:4
(0:2)
KP Beskid Skoczów II11:00
14.08LKS Ochaby 962:2
(2:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
14.08LKS Wisła Strumień1:1
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów17:00
3 kolejka
20.08LKS Tempo Puńców6:1
(3:1)
LKS Goleszów17:00
21.08LKS Beskid Brenna2:1
(1:1)
KP Beskid Skoczów II11:00
21.08LKS Pogórze2:1
(1:0)
LKS Wisła Strumień11:00
21.08LKS Olza Pogwizdów1:1
(0:1)
LKS Strażak Dębowiec17:00
21.08LKS Strażak Pielgrzymowice4:1
(3:1)
GKS Morcinek Kaczyce17:00
21.08LKS Kończyce Małe2:0
(1:0)
LKS Ochaby 9617:00
14.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:1
(0:1)
LKS Zryw Bąków16:30
W pierwotnym terminie (21.08) spotkanie odwołane ze względu na zalanie boiska.
4 kolejka
27.08LKS Goleszów2:5
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
27.08LKS Strażak Dębowiec3:1
(1:0)
LKS Pogórze17:00
27.08LKS Wisła Strumień0:1
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
27.08GKS Morcinek Kaczyce0:4
(0:1)
LKS Tempo Puńców17:00
27.08LKS Zryw Bąków2:0
(0:0)
LKS Kończyce Małe17:00
28.08LKS Beskid Brenna0:3
(0:3)
LKS Olza Pogwizdów11:00
28.08KP Beskid Skoczów II2:1
(1:0)
LKS Ochaby 9617:00
5 kolejka
03.09LKS Tempo Puńców6:0
(4:0)
LKS Wisła Strumień16:00
04.09LKS Pogórze1:2
(1:0)
LKS Beskid Brenna11:00
04.09LKS Strażak Pielgrzymowice4:1
(1:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
04.09LKS Olza Pogwizdów1:2
(1:1)
KP Beskid Skoczów II16:00
04.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:1
(2:0)
GKS Morcinek Kaczyce16:00
04.09LKS Kończyce Małe3:2
(2:1)
LKS Goleszów16:00
04.09LKS Ochaby 965:2
(1:0)
LKS Zryw Bąków16:00
6 kolejka
10.09LKS Strażak Dębowiec1:2
(0:2)
LKS Tempo Puńców16:00
10.09LKS Wisła Strumień1:2
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
10.09LKS Goleszów1:5
(0:3)
LKS Ochaby 9616:00
11.09LKS Beskid Brenna2:2
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
Spotkanie opóźnione o 40 minut w związku z awarią samochodu sędziów.
11.09LKS Olza Pogwizdów2:0
(1:0)
LKS Pogórze16:00
11.09GKS Morcinek Kaczyce1:3
(0:2)
LKS Kończyce Małe16:00
11.09KP Beskid Skoczów II2:0
(2:0)
LKS Zryw Bąków16:00
7 kolejka
17.09LKS Tempo Puńców7:1
(3:0)
LKS Beskid Brenna16:00
17.09LKS Zryw Bąków1:3
(1:1)
LKS Goleszów16:00
18.09LKS Pogórze1:4
(0:1)
KP Beskid Skoczów II11:00
18.09LKS Strażak Pielgrzymowice2:4
(1:1)
LKS Olza Pogwizdów16:00
18.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:2
(2:1)
LKS Strażak Dębowiec16:00
18.09LKS Kończyce Małe3:6
(2:2)
LKS Wisła Strumień16:00
18.09LKS Ochaby 965:0
(2:0)
GKS Morcinek Kaczyce16:00
8 kolejka
24.09LKS Strażak Dębowiec1:3
(0:1)
LKS Kończyce Małe16:00
24.09LKS Wisła Strumień1:3
(0:2)
LKS Ochaby 9616:00
24.09GKS Morcinek Kaczyce0:1
(0:0)
LKS Zryw Bąków16:00
25.09LKS Pogórze3:2
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
25.09LKS Beskid Brenna1:4
(0:4)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
25.09LKS Olza Pogwizdów1:1
(1:0)
LKS Tempo Puńców16:00
25.09KP Beskid Skoczów II4:1
(1:0)
LKS Goleszów16:00
9 kolejka
01.10LKS Tempo Puńców4:1
(2:0)
LKS Pogórze15:00
01.10LKS Kończyce MałeWOLKS Beskid Brenna15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
01.10LKS Strażak Pielgrzymowice0:4
(0:2)
KP Beskid Skoczów II15:00
01.10LKS Zryw Bąków1:1
(0:0)
LKS Wisła Strumień15:00
01.10LKS Goleszów6:2
(3:1)
GKS Morcinek Kaczyce15:00
02.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
02.10LKS Ochaby 967:0
(0:0)
LKS Strażak Dębowiec15:00
10 kolejka
08.10LKS Strażak Dębowiec3:3
(2:1)
LKS Zryw Bąków15:00
08.10LKS Wisła Strumień2:2
(1:2)
LKS Goleszów15:00
09.10LKS Beskid Brenna0:7
(0:4)
LKS Ochaby 9611:00
09.10LKS Pogórze3:2
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
09.10LKS Olza Pogwizdów0:3
(0:1)
LKS Kończyce Małe15:00
09.10KP Beskid Skoczów II3:0
(3:0)
GKS Morcinek Kaczyce15:00
06.11LKS Strażak Pielgrzymowice2:7
(1:2)
LKS Tempo Puńców14:00
11 kolejka
15.10LKS Zryw Bąków3:1
(1:0)
LKS Beskid Brenna15:00
15.10LKS Goleszów5:1
(3:1)
LKS Strażak Dębowiec15:00
15.10GKS Morcinek Kaczyce1:2
(1:1)
LKS Wisła Strumień15:00
15.10LKS Tempo Puńców3:0
(1:0)
KP Beskid Skoczów II15:00
16.10LKS Ochaby 964:1
(3:1)
LKS Olza Pogwizdów15:00
16.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:0
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
16.10LKS Kończyce Małe2:3
(1:0)
LKS Pogórze15:00
12 kolejka
22.10LKS Strażak Dębowiec2:0
(1:0)
GKS Morcinek Kaczyce15:00
22.10LKS Tempo Puńców4:1
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
23.10LKS Beskid Brenna3:2
(2:1)
LKS Goleszów11:00
23.10LKS Pogórze1:3
(1:0)
LKS Ochaby 9611:00
23.10KP Beskid Skoczów II1:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień15:00
23.10LKS Olza Pogwizdów5:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków15:00
23.10LKS Strażak Pielgrzymowice2:0
(1:0)
LKS Kończyce Małe15:00
13 kolejka
29.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:2
(0:0)
KP Beskid Skoczów II14:00
29.10LKS Wisła Strumień3:1
(2:1)
LKS Strażak Dębowiec15:00
29.10GKS Morcinek Kaczyce6:3
(3:1)
LKS Beskid Brenna15:00
29.10LKS Goleszów3:3
(1:2)
LKS Olza Pogwizdów15:00
29.10LKS Zryw Bąków1:0
(0:0)
LKS Pogórze15:00
29.10LKS Ochaby 965:2
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
30.10LKS Kończyce Małe1:4
(1:4)
LKS Tempo Puńców14:00
14 kolejka
01.04LKS Wisła Strumień3:1
(2:1)
LKS Beskid Brenna15:00
01.04GKS Morcinek Kaczyce0:3
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
01.04LKS Goleszów3:0
(2:0)
LKS Pogórze15:00
01.04LKS Zryw Bąków2:0
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
02.04KP Beskid Skoczów II3:0
(0:0)
LKS Strażak Dębowiec15:00
02.04LKS Ochaby 960:1
(0:1)
LKS Tempo Puńców15:00
02.04LKS Kończyce Małe1:5
(1:3)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
15 kolejka
08.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:1
(1:1)
LKS Ochaby 9615:00
08.04GKS Morcinek Kaczyce7:2
(2:1)
LKS Pogórze15:00
08.04KP Beskid Skoczów II4:2
(2:0)
LKS Kończyce Małe15:00
09.04LKS Beskid BrennaWOLKS Strażak Dębowiec11:00
W drużynie gospodarzy przez 8 minut nie grał żaden młodzieżowiec (na boisku wynik 3:0)
09.04LKS Strażak Pielgrzymowice1:0
(0:0)
LKS Goleszów15:00
09.04LKS Olza Pogwizdów2:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień15:00
09.04LKS Tempo Puńców4:1
(2:0)
LKS Zryw Bąków17:00
w Cieszynie, boisko przy al.Łyska
16 kolejka
15.04LKS Strażak Dębowiec2:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
15.04LKS Wisła Strumień4:0
(2:0)
LKS Pogórze15:00
15.04GKS Morcinek Kaczyce0:1
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
15.04LKS Goleszów1:1
(0:0)
LKS Tempo Puńców15:00
15.04LKS Zryw Bąków3:0
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
15.04LKS Ochaby 964:0
(2:0)
LKS Kończyce Małe15:00
17.04KP Beskid Skoczów II7:2
(5:1)
LKS Beskid Brenna15:00
17 kolejka
23.04LKS Pogórze1:2
(0:1)
LKS Strażak Dębowiec11:00
23.04LKS Olza Pogwizdów1:3
(0:1)
LKS Beskid Brenna15:00
23.04LKS Strażak Pielgrzymowice3:3
(3:0)
LKS Wisła Strumień15:00
23.04LKS Kończyce Małe3:0
(2:0)
LKS Zryw Bąków15:00
10.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:1
(0:0)
LKS Goleszów17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
17.05LKS Tempo Puńców8:0
(6:0)
GKS Morcinek Kaczyce18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05LKS Ochaby 962:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów II17:30
W pierwotnym terminie (22.04) mecz odwołany ze względu na warunki atmosferyczne.
18 kolejka
10.05LKS Beskid Brenna1:1
(1:0)
LKS Pogórze17:30
w Simoradzu, W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
10.05LKS Strażak Dębowiec2:5
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
10.05KP Beskid Skoczów II2:0
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów17:30
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
10.05LKS Zryw Bąków1:0
(0:0)
LKS Ochaby 9617:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
17.05LKS Goleszów2:2
(1:2)
LKS Kończyce Małe17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie spotkanie opóźnione o 10 minut w związku ze spóźnieniem się sędziów.
24.05GKS Morcinek Kaczyce1:4
(0:4)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:30
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
24.05LKS Wisła Strumień0:3
(0:1)
LKS Tempo Puńców18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
19 kolejka
03.05LKS Pogórze1:1
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
03.05LKS Strażak Pielgrzymowice2:3
(1:2)
LKS Beskid Brenna16:00
03.05LKS Tempo Puńców9:0
(7:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
03.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:2
(3:0)
LKS Wisła Strumień16:00
03.05LKS Kończyce Małe3:1
(1:1)
GKS Morcinek Kaczyce16:00
03.05LKS Ochaby 96WOLKS Goleszów16:00
Mecz zweryfikowano 0:3 w.o. na korzyść LKS Goleszów (wynik na boisku 2:3), w drużynie LKS Ochaby wystąpił nieuprawniony zawodnik Szymon Stekla
03.05LKS Zryw Bąków0:4
(0:2)
KP Beskid Skoczów II16:00
20 kolejka
06.05LKS Strażak Dębowiec2:5
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie13:00
06.05LKS Wisła Strumień1:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe16:00
06.05GKS Morcinek Kaczyce1:1
(0:0)
LKS Ochaby 9616:00
06.05LKS Goleszów5:3
(1:1)
LKS Zryw Bąków16:00
07.05LKS Olza Pogwizdów2:1
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
07.05LKS Beskid Brenna0:4
(0:0)
LKS Tempo Puńców11:00
07.05KP Beskid Skoczów II2:0
(1:0)
LKS Pogórze16:00
21 kolejka
13.05LKS Tempo Puńców3:0
(2:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
13.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie5:0
(2:0)
LKS Beskid Brenna16:00
13.05LKS Zryw Bąków2:1
(2:1)
GKS Morcinek Kaczyce16:00
13.05LKS Goleszów0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów II16:00
14.05LKS Strażak Pielgrzymowice3:3
(1:1)
LKS Pogórze16:00
14.05LKS Kończyce Małe8:0
(4:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
14.05LKS Ochaby 963:2
(1:1)
LKS Wisła Strumień16:00
22 kolejka
20.05LKS Strażak Dębowiec1:6
(0:3)
LKS Ochaby 9616:00
20.05LKS Wisła Strumień1:0
(0:0)
LKS Zryw Bąków16:00
20.05GKS Morcinek Kaczyce2:0
(1:0)
LKS Goleszów16:00
21.05LKS Beskid Brenna1:3
(1:1)
LKS Kończyce Małe11:00
21.05LKS Pogórze0:11
(0:7)
LKS Tempo Puńców16:00
21.05LKS Olza Pogwizdów1:6
(0:4)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
21.05KP Beskid Skoczów II0:2
(0:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
23 kolejka
27.05LKS Goleszów2:0
(2:0)
LKS Wisła Strumień16:00
27.05LKS Zryw Bąków3:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec17:00
27.05LKS Ochaby 962:1
(0:0)
LKS Beskid Brenna17:00
27.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:0
(0:0)
LKS Pogórze17:00
27.05LKS Tempo Puńców5:1
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
27.05GKS Morcinek Kaczyce0:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów II18:00
28.05LKS Kończyce Małe2:1
(2:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
24 kolejka
03.06LKS Wisła Strumień0:3
(0:1)
GKS Morcinek Kaczyce17:00
04.06LKS Beskid Brenna4:1
(1:1)
LKS Zryw Bąków11:00
04.06LKS Pogórze0:3
(0:2)
LKS Kończyce Małe11:00
04.06LKS Olza Pogwizdów4:0
(3:0)
LKS Ochaby 9617:00
Spotkanie opóźnione o 20 minut z powodu ulewy.
04.06KP Beskid Skoczów II0:2
(0:0)
LKS Tempo Puńców17:00
04.06LKS Strażak Pielgrzymowice2:2
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
06.06LKS Strażak Dębowiec1:5
(0:3)
LKS Goleszów18:00
25 kolejka
11.06LKS Wisła Strumień0:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów II17:00
11.06GKS Morcinek Kaczyce4:0
(3:0)
LKS Strażak Dębowiec17:00
11.06LKS Goleszów1:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna17:00
11.06LKS Zryw Bąków1:2
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
11.06LKS Ochaby 962:1
(1:1)
LKS Pogórze17:00
11.06LKS Kończyce Małe5:5
(2:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
11.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:3
(1:0)
LKS Tempo Puńców17:00
26 kolejka
18.06LKS Strażak Dębowiec3:4
(2:1)
LKS Wisła Strumień14:00
18.06LKS Beskid Brenna1:4
(0:4)
GKS Morcinek Kaczyce14:00
18.06LKS Olza Pogwizdów1:0
(1:0)
LKS Goleszów14:00
18.06LKS Pogórze1:4
(0:2)
LKS Zryw Bąków14:00
18.06LKS Strażak Pielgrzymowice4:1
(1:1)
LKS Ochaby 9614:00
18.06LKS Tempo Puńców7:1
(5:1)
LKS Kończyce Małe14:00
18.06KP Beskid Skoczów II1:1
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189