BOZPN II Liga JS (BOZPN) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Podbeskidzie II U192356136:211823
2KP Beskid Skoczów U19234963:231472
3TS 1909 Piast Cieszyn U19224776:371453
4LKS Pasjonat Dankowice U19234475:381355
5LKS Zapora Wapienica U19234379:381346
6LKS Drzewiarz Jasienica U19234360:361346
7BKS Stal Bielsko-Biała U19224159:501327
8GLKS Wilkowice U19223148:58949
9LKS Błyskawica Drogomyśl U19223052:649310
10LKS Bestwina U19232648:588213
11TS Koszarawa Żywiec U19232454:897313
12LKS Soła Rajcza U19231130:1073218
13LKS Leśna U19231038:1093119
14LKS Zapora Porąbka U192305:950023

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08LKS Soła Rajcza U190:14TS Podbeskidzie II U1912:00
15.08LKS Bestwina U192:4LKS Drzewiarz Jasienica U1917:00
24.08TS 1909 Piast Cieszyn U190:0KP Beskid Skoczów U1917:30
31.08LKS Zapora Porąbka U190:4BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
31.08LKS Błyskawica Drogomyśl U199:4LKS Leśna U1917:00
07.09LKS Pasjonat Dankowice U192:2LKS Zapora Wapienica U1917:00
07.09GLKS Wilkowice U190:3TS Koszarawa Żywiec U1917:00
2 kolejka
20.08TS Podbeskidzie II U1911:0LKS Zapora Porąbka U1911:30
20.08LKS Drzewiarz Jasienica U191:1KP Beskid Skoczów U1912:00
20.08TS Koszarawa Żywiec U191:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
21.08LKS Bestwina U198:0LKS Soła Rajcza U1911:00
30.08LKS Zapora Wapienica U192:3GLKS Wilkowice U1917:00
14.09LKS Pasjonat Dankowice U199:1BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
22.09LKS Leśna U190:5TS 1909 Piast Cieszyn U1916:30
3 kolejka
27.08TS 1909 Piast Cieszyn U195:1TS Koszarawa Żywiec U1910:00
27.08LKS Soła Rajcza U193:5LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
27.08LKS Zapora Porąbka U190:2LKS Bestwina U1912:00
27.08LKS Pasjonat Dankowice U191:6TS Podbeskidzie II U1912:00
27.08KP Beskid Skoczów U195:1LKS Leśna U1912:00
28.08GLKS Wilkowice U193:3BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
28.08LKS Błyskawica Drogomyśl U192:2LKS Zapora Wapienica U1912:00
4 kolejka
03.09TS Koszarawa Żywiec U191:4KP Beskid Skoczów U1910:00
03.09TS Podbeskidzie II U196:0GLKS Wilkowice U1910:00
03.09BKS Stal Bielsko-Biała U193:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:30
03.09LKS Zapora Wapienica U197:1TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.09LKS Soła Rajcza U192:0LKS Zapora Porąbka U1912:00
04.09LKS Bestwina U190:0LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
04.09LKS Drzewiarz Jasienica U191:0LKS Leśna U1912:00
5 kolejka
10.09LKS Zapora Porąbka U190:7LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
10.09LKS Pasjonat Dankowice U1911:3LKS Soła Rajcza U1912:00
11.09LKS Leśna U191:3TS Koszarawa Żywiec U1911:00
11.09GLKS Wilkowice U190:1LKS Bestwina U1912:00
11.09KP Beskid Skoczów U190:0LKS Zapora Wapienica U1912:00
11.09LKS Błyskawica Drogomyśl U191:8TS Podbeskidzie II U1912:00
28.09TS 1909 Piast Cieszyn U193:4BKS Stal Bielsko-Biała U1916:30
6 kolejka
17.09TS Podbeskidzie II U197:1TS 1909 Piast Cieszyn U1910:00
17.09LKS Zapora Wapienica U195:2LKS Leśna U1912:00
17.09BKS Stal Bielsko-Biała U191:0KP Beskid Skoczów U1912:00
17.09LKS Soła Rajcza U191:1GLKS Wilkowice U1912:00
17.09LKS Zapora Porąbka U190:6LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
18.09LKS Bestwina U194:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
18.09LKS Drzewiarz Jasienica U191:0TS Koszarawa Żywiec U1912:00
7 kolejka
21.09LKS Pasjonat Dankowice U195:3LKS Drzewiarz Jasienica U1917:00
24.09TS 1909 Piast Cieszyn U192:1LKS Bestwina U1910:00
24.09LKS Leśna U195:1BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
24.09TS Koszarawa Żywiec U191:5LKS Zapora Wapienica U1912:00
25.09KP Beskid Skoczów U190:0TS Podbeskidzie II U1912:00
25.09LKS Błyskawica Drogomyśl U194:2LKS Soła Rajcza U1912:00
12.10GLKS Wilkowice U193:0LKS Zapora Porąbka U1912:00
8 kolejka
01.10TS Podbeskidzie II U1916:0LKS Leśna U1911:30
01.10LKS Zapora Porąbka U191:6LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
01.10LKS Pasjonat Dankowice U194:1GLKS Wilkowice U1912:00
02.10LKS Bestwina U191:5KP Beskid Skoczów U1911:00
02.10LKS Drzewiarz Jasienica U191:0LKS Zapora Wapienica U1912:00
02.10TS Koszarawa Żywiec U192:4BKS Stal Bielsko-Biała U1915:00
12.10LKS Soła Rajcza U191:8TS 1909 Piast Cieszyn U1916:00
9 kolejka
08.10TS 1909 Piast Cieszyn U193:0LKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach
08.10KP Beskid Skoczów U198:2LKS Soła Rajcza U1910:00
08.10LKS Leśna U192:7LKS Bestwina U1911:30
08.10TS Koszarawa Żywiec U191:3TS Podbeskidzie II U1912:00
08.10BKS Stal Bielsko-Biała U191:1LKS Zapora Wapienica U1912:00
09.10GLKS Wilkowice U193:5LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
09.10LKS Błyskawica Drogomyśl U190:2LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
10 kolejka
14.10LKS Zapora Wapienica U196:4TS Podbeskidzie II U1914:30
15.10LKS Zapora Porąbka U191:4KP Beskid Skoczów U1911:00
15.10LKS Pasjonat Dankowice U191:4TS 1909 Piast Cieszyn U1911:30
15.10LKS Soła Rajcza U195:2LKS Leśna U1912:00
16.10LKS Bestwina U192:2TS Koszarawa Żywiec U1911:00
16.10LKS Drzewiarz Jasienica U194:0BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
16.10LKS Błyskawica Drogomyśl U193:0GLKS Wilkowice U1912:00
11 kolejka
22.10TS 1909 Piast Cieszyn U1911:2GLKS Wilkowice U1910:00
22.10LKS Leśna U196:1LKS Zapora Porąbka U1911:30
22.10TS Koszarawa Żywiec U197:1LKS Soła Rajcza U1912:00
22.10BKS Stal Bielsko-Biała U193:1TS Podbeskidzie II U1912:00
23.10KP Beskid Skoczów U191:1LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
23.10LKS Zapora Wapienica U194:0LKS Bestwina U1913:00
11.11LKS Błyskawica Drogomyśl U193:2LKS Drzewiarz Jasienica U1913:00
12 kolejka
29.10LKS Soła Rajcza U192:4LKS Zapora Wapienica U1912:00
29.10LKS Pasjonat Dankowice U193:2LKS Leśna U1912:00
30.10LKS Bestwina U193:5BKS Stal Bielsko-Biała U1911:00
30.10LKS Drzewiarz Jasienica U191:2TS Podbeskidzie II U1912:00
30.10GLKS Wilkowice U190:5KP Beskid Skoczów U1912:00
30.10LKS Błyskawica Drogomyśl U191:3TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
11.11LKS Zapora Porąbka U192:8TS Koszarawa Żywiec U1912:00
13 kolejka
05.11TS 1909 Piast Cieszyn U191:1LKS Drzewiarz Jasienica U1910:00
05.11LKS Leśna U193:3GLKS Wilkowice U1911:30
05.11TS Podbeskidzie II U197:0LKS Bestwina U1911:30
05.11TS Koszarawa Żywiec U191:5LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
05.11LKS Zapora Porąbka U190:3LKS Zapora Wapienica U1912:00
Drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawodach
05.11BKS Stal Bielsko-Biała U197:0LKS Soła Rajcza U1912:00
06.11KP Beskid Skoczów U196:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
14 kolejka
25.03TS Podbeskidzie II U195:0LKS Soła Rajcza U1911:30
25.03BKS Stal Bielsko-Biała U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek.
25.03TS Koszarawa Żywiec U193:3GLKS Wilkowice U1912:00
25.03LKS Leśna U190:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
26.03KP Beskid Skoczów U190:0TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
11.04LKS Pasjonat Dankowice U191:2LKS Zapora Wapienica U1917:30
12.04LKS Drzewiarz Jasienica U193:0LKS Bestwina U1917:00
15 kolejka
01.04KP Beskid Skoczów U192:2LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
01.04TS 1909 Piast Cieszyn U197:2LKS Leśna U1912:00
01.04BKS Stal Bielsko-Biała U191:5LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
01.04LKS Zapora Porąbka U19WOTS Podbeskidzie II U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek.
01.04LKS Soła Rajcza U192:3LKS Bestwina U1912:00
02.04LKS Błyskawica Drogomyśl U192:4TS Koszarawa Żywiec U1912:00
02.04GLKS Wilkowice U194:1LKS Zapora Wapienica U1912:00
16 kolejka
08.04LKS Bestwina U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
08.04TS Podbeskidzie II U193:0LKS Pasjonat Dankowice U1911:30
08.04BKS Stal Bielsko-Biała U194:3GLKS Wilkowice U1912:00
08.04LKS Zapora Wapienica U198:0LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
08.04TS Koszarawa Żywiec U193:8TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
09.04LKS Drzewiarz Jasienica U194:1LKS Soła Rajcza U1912:00
25.04LKS Leśna U190:1KP Beskid Skoczów U1917:00
17 kolejka
13.04KP Beskid Skoczów U197:1TS Koszarawa Żywiec U1912:00
15.04LKS Zapora Porąbka U19WOLKS Soła Rajcza U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
17.04LKS Leśna U192:6LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
17.04TS 1909 Piast Cieszyn U192:1LKS Zapora Wapienica U1912:00
17.04LKS Błyskawica Drogomyśl U191:0BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
17.04LKS Pasjonat Dankowice U193:0LKS Bestwina U1912:00
10.05GLKS Wilkowice U192:0TS Podbeskidzie II U1917:00
18 kolejka
22.04LKS Soła Rajcza U19WOLKS Pasjonat Dankowice U1912:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
23.04LKS Drzewiarz Jasienica U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
16.05LKS Bestwina U191:3GLKS Wilkowice U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
16.05TS Podbeskidzie II U195:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
16.05TS Koszarawa Żywiec U196:0LKS Leśna U1917:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
16.05LKS Zapora Wapienica U192:3KP Beskid Skoczów U1918:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
31.05BKS Stal Bielsko-Biała U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1918:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
19 kolejka
29.04LKS Pasjonat Dankowice U19WOLKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
01.05GLKS Wilkowice U193:1LKS Soła Rajcza U1911:00
09.05LKS Leśna U191:8LKS Zapora Wapienica U1917:00
09.05LKS Błyskawica Drogomyśl U195:1LKS Bestwina U1917:30
09.05KP Beskid Skoczów U192:1BKS Stal Bielsko-Biała U1918:00
10.05TS Koszarawa Żywiec U191:5LKS Drzewiarz Jasienica U1917:30
18.05TS 1909 Piast Cieszyn U192:2TS Podbeskidzie II U1918:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
20 kolejka
03.05LKS Zapora Porąbka U19WOGLKS Wilkowice U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
03.05LKS Drzewiarz Jasienica U190:0LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
03.05LKS Soła Rajcza U191:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
03.05LKS Bestwina U191:2TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.05TS Podbeskidzie II U196:0KP Beskid Skoczów U1912:00
03.05BKS Stal Bielsko-Biała U194:2LKS Leśna U1912:00
03.05LKS Zapora Wapienica U197:1TS Koszarawa Żywiec U1912:00
21 kolejka
06.05LKS Błyskawica Drogomyśl U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
06.05LKS Zapora Wapienica U194:0LKS Drzewiarz Jasienica U1911:00
06.05BKS Stal Bielsko-Biała U194:0TS Koszarawa Żywiec U1912:00
06.05LKS Leśna U190:6TS Podbeskidzie II U1912:00
06.05TS 1909 Piast Cieszyn U19WOLKS Soła Rajcza U1912:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z braku zawodników
07.05KP Beskid Skoczów U193:0LKS Bestwina U1910:00
07.05GLKS Wilkowice U195:1LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
22 kolejka
13.05TS Podbeskidzie II U1916:0TS Koszarawa Żywiec U1910:00
13.05LKS Pasjonat Dankowice U197:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
13.05LKS Zapora Porąbka U19WOTS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
13.05LKS Soła Rajcza U19WOKP Beskid Skoczów U1912:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
13.05LKS Zapora Wapienica U193:2BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
14.05LKS Bestwina U195:0LKS Leśna U1911:00
14.05LKS Drzewiarz Jasienica U190:3GLKS Wilkowice U1912:00
23 kolejka
17.05BKS Stal Bielsko-Biała U193:1LKS Drzewiarz Jasienica U1916:30
20.05LKS Leśna U19WOLKS Soła Rajcza U1910:00
Drużyna Soły Rajcza wycofała się z rozgrywek
20.05KP Beskid Skoczów U19WOLKS Zapora Porąbka U1910:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
20.05TS Podbeskidzie II U195:2LKS Zapora Wapienica U1911:30
20.05TS Koszarawa Żywiec U194:3LKS Bestwina U1912:00
20.05TS 1909 Piast Cieszyn U192:2LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
21.05GLKS Wilkowice U19-:-LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
24 kolejka
24.05LKS Drzewiarz Jasienica U19-:-LKS Błyskawica Drogomyśl U1917:00
24.05GLKS Wilkowice U19-:-TS 1909 Piast Cieszyn U1917:00
24.05LKS Pasjonat Dankowice U19-:-KP Beskid Skoczów U1917:00
24.05LKS Zapora Porąbka U19WOLKS Leśna U1917:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
24.05LKS Soła Rajcza U19-:-TS Koszarawa Żywiec U1917:00
24.05LKS Bestwina U19-:-LKS Zapora Wapienica U1917:00
24.05TS Podbeskidzie II U19-:-BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
25 kolejka
27.05TS Podbeskidzie II U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
27.05BKS Stal Bielsko-Biała U19-LKS Bestwina U1912:00
27.05LKS Zapora Wapienica U19-LKS Soła Rajcza U1912:00
27.05TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
27.05LKS Leśna U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
27.05KP Beskid Skoczów U19-GLKS Wilkowice U1912:00
27.05TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
26 kolejka
03.06LKS Drzewiarz Jasienica U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.06LKS Błyskawica Drogomyśl U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
03.06GLKS Wilkowice U19-LKS Leśna U1912:00
03.06LKS Pasjonat Dankowice U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
03.06LKS Zapora Wapienica U19-LKS Zapora Porąbka U1912:00
Drużyna Zapory Porąbka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
03.06LKS Soła Rajcza U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
03.06LKS Bestwina U19-TS Podbeskidzie II U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145