Puchar Polski (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
30.07LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze0:3
(0:2)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
30.07LKS Jeleśnianka Jeleśnia1:6
(1:2)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
30.07TS Metal Węgierska Górka2:1
(2:0)
FKS Rychwałd18:00
31.07LKS Beskid Kocierz2:0
(1:0)
LKS Pewel Ślemieńska11:00
w Ślemieniu
31.07LKS Sokół Słotwina1:5
(1:3)
LKS Sopotnia15:00
31.07LKS Pewel MałaWOLKS Muńcuł Ujsoły16:00
w Świnnej, drużyna gości zrezygnowała z rozgrywania meczu.
31.07LKS Halny Przyborów0:4
(0:2)
TS Koszarawa Żywiec17:00
31.07LKS Magura BystraWOLKS Beskid Gilowice17:00
Na boisku 3:2, w drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik pod innym nazwiskiem.
2 kolejka
07.08LKS Beskid Gilowice0:9
(0:3)
GKS Radziechowy-Wieprz11:00
Spotkanie opóźnione o 17 minut w związku z problemami organizacyjnymi gospodarzy.
17.08TS Metal Węgierska Górka0:1
(0:1)
LKS Leśna18:00
24.08LKS Grapa Trzebinia0:12
(0:4)
Góral Żywiec17:30
Na boisku Górala
24.08LKS Beskid Kocierz1:11
(1:3)
LKS Orzeł Łękawica17:30
w Ślemieniu
24.08GKS Radziechowy-Wieprz II1:4
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:30
31.08LKS Sopotnia1:8
(0:4)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
07.09LKS Pewel Mała1:4
(1:2)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
w Świnnej
3 kolejka
07.09LKS Orzeł Łękawica4:7
(0:6)
Góral Żywiec17:30
21.09UKS Maksymilian Cisiec0:10
(0:6)
GKS Radziechowy-Wieprz16:30
21.09LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:30
27.09LKS Leśna1:1
(0:0, 1:1)
k. 3:4
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:30
4 kolejka
19.02LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:8
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
w Czechowicach, na sztucznej nawierzchni
15.03Góral Żywiec2:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
w Żywcu, na boisku Soły
5 kolejka
05.04Góral Żywiec0:1
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145