Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Kuźnia Ustroń307896:182532
2WSS Wisła3073107:342343
3MRKS Czechowice-Dziedzice305669:361758
4Góral Żywiec305671:351758
5LKS Bestwina305549:2915105
6LKS Metal WG - Skałka Żabnica304669:7514412
7LKS Pasjonat Dankowice304460:6313512
8RKS Cukrownik Chybie304363:5613413
9LKS Błyskawica Drogomyśl304054:6111712
10TS Koszarawa Żywiec304050:4511712
11GLKS Wilkowice303640:6211316
12LKS 99 Pruchna303335:578913
13LKS Leśna302431:786618
14KKS Spójnia Zebrzydowice302237:716420
15LKS Bory Pietrzykowice302128:615619
16UKS Maksymilian Cisiec30925:1031623

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
06.08GLKS Wilkowice1:0
(1:0)
LKS Leśna16:00
06.08TS Koszarawa Żywiec1:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
06.08LKS Błyskawica Drogomyśl0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
06.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:2)
LKS Bestwina17:00
07.08LKS Bory Pietrzykowice1:4
(0:2)
Góral Żywiec14:00
07.08WSS Wisła9:2
(3:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
Spotkanie opóźnione o 15 minut w związku ze spóźnieniem sędziów.
07.08LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
07.08MRKS Czechowice-Dziedzice2:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
2 kolejka
13.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń13:00
13.08LKS Bestwina5:1
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
13.08UKS Maksymilian Cisiec0:1
(0:0)
GLKS Wilkowice17:00
13.08RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
13.08Góral Żywiec2:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
14.08LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:30
Spotkanie przerwane w 80 minucie, na 10 minut, w związku z przechodząca burzą
14.08LKS Leśna0:3
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
14.08WSS Wisła5:0
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
3 kolejka
20.08MRKS Czechowice-Dziedzice3:1
(2:1)
Góral Żywiec13:00
W Zabrzegu, bez udziału publiczności
20.08GLKS Wilkowice3:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie14:00
20.08LKS Bestwina0:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
na sztucznej nawierzchni
20.08LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(0:2)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
20.08TS Koszarawa Żywiec2:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
20.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(0:0)
LKS Leśna17:30
21.08LKS Bory Pietrzykowice4:4
(2:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
21.08WSS Wisła6:0
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
4 kolejka
27.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:2
(0:1)
LKS Bestwina17:00
w Żabnicy
27.08UKS Maksymilian Cisiec1:1
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
27.08RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
27.08Góral Żywiec4:0
(3:0)
GLKS Wilkowice17:00
28.08LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
28.08LKS Leśna1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
28.08LKS 99 Pruchna0:5
(0:2)
KS Kuźnia Ustroń16:00
28.08WSS Wisła2:0
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
5 kolejka
03.09GLKS Wilkowice1:3
(0:1)
WSS Wisła14:00
03.09MRKS Czechowice-Dziedzice1:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
03.09LKS Błyskawica Drogomyśl0:0
(0:0)
Góral Żywiec16:00
03.09KKS Spójnia Zebrzydowice2:5
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie16:00
03.09TS Koszarawa Żywiec5:1
(3:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
03.09LKS Bestwina2:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna16:00
04.09KS Kuźnia Ustroń6:1
(4:0)
LKS Leśna16:00
na sztucznej nawierzchni
04.09LKS Pasjonat Dankowice1:3
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
6 kolejka
10.09UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
10.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna16:00
w Żabnicy
10.09RKS Cukrownik Chybie4:0
(3:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
10.09Góral Żywiec3:1
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
11.09LKS Bory Pietrzykowice1:2
(1:2)
GLKS Wilkowice14:00
11.09LKS Leśna0:0
(0:0)
LKS Bestwina15:00
11.09LKS Błyskawica Drogomyśl2:7
(2:5)
WSS Wisła16:00
11.09LKS Pasjonat Dankowice3:2
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
7 kolejka
17.09KS Kuźnia Ustroń7:2
(4:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
na sztucznej nawierzchni
17.09MRKS Czechowice-Dziedzice3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
17.09LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
17.09TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:0)
Góral Żywiec16:00
17.09LKS Bestwina5:1
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
18.09GLKS Wilkowice2:3
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice11:00
18.09KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(1:1)
WSS Wisła16:00
18.09LKS 99 Pruchna2:1
(1:0)
LKS Leśna16:00
8 kolejka
24.09MRKS Czechowice-Dziedzice2:1
(1:1)
GLKS Wilkowice11:00
24.09Góral Żywiec0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
24.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(2:1)
LKS Leśna15:00
w Żabnicy
24.09RKS Cukrownik Chybie0:0
(0:0)
LKS Bestwina15:00
25.09LKS Bory Pietrzykowice0:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
25.09UKS Maksymilian Cisiec3:3
(1:1)
LKS 99 Pruchna15:00
25.09WSS Wisła5:0
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
25.09LKS Pasjonat Dankowice5:2
(2:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
9 kolejka
01.10KS Kuźnia Ustroń1:0
(0:0)
WSS Wisła11:00
na sztucznej nawierzchni
01.10GLKS Wilkowice2:4
(2:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
01.10LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
01.10TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
01.10LKS Bestwina1:3
(0:2)
Góral Żywiec15:00
02.10KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:2)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
02.10LKS 99 Pruchna2:2
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
02.10LKS Leśna2:0
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
10 kolejka
08.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
w Żabnicy
08.10RKS Cukrownik Chybie1:0
(1:0)
LKS Leśna15:00
08.10Góral Żywiec5:2
(1:0)
LKS 99 Pruchna15:00
08.10MRKS Czechowice-Dziedzice3:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
08.10GLKS Wilkowice1:6
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
09.10KS Kuźnia Ustroń7:1
(4:0)
LKS Bory Pietrzykowice14:00
Początkowo gospodarzem był zespół LKS Bory. W związku ze złym stanem boiska w Pietrzykowicach, spotkanie przeniesione do Ustronia.
09.10WSS Wisła4:4
(2:1)
LKS Bestwina15:00
09.10LKS Pasjonat Dankowice2:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
11 kolejka
15.10LKS 99 Pruchna0:3
(0:2)
WSS Wisła14:00
15.10KS Kuźnia Ustroń3:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
na sztucznej nawierzchni
15.10LKS Błyskawica Drogomyśl0:2
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
15.10TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
15.10LKS Bestwina2:1
(1:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
15.10KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(1:0)
GLKS Wilkowice15:00
16.10LKS Leśna1:6
(1:1)
Góral Żywiec15:00
16.10UKS Maksymilian Cisiec0:7
(0:4)
RKS Cukrownik Chybie15:00
12 kolejka
22.10LKS Pasjonat Dankowice1:1
(1:1)
LKS Bestwina13:00
Na sztucznej nawierzchni w Czechowicach. Spotkanie przeniesione z Dankowic, na obiekt MOSiR w Czechowicach ze względu na zły stan murawy w Dankowicach.
22.10Góral Żywiec2:1
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
22.10GLKS Wilkowice3:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
22.10LKS Błyskawica Drogomyśl2:1
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
22.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:0
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
w Żabnicy
23.10LKS Bory Pietrzykowice0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna14:00
23.10MRKS Czechowice-Dziedzice1:2
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
23.10WSS Wisła6:1
(4:0)
LKS Leśna15:00
13 kolejka
29.10KS Kuźnia Ustroń3:0
(1:0)
GLKS Wilkowice15:00
na sztucznej nawierzchni
29.10TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
29.10LKS Bestwina2:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
30.10KKS Spójnia Zebrzydowice1:4
(0:4)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
30.10LKS 99 Pruchna0:3
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
30.10LKS Leśna1:1
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice14:00
30.10UKS Maksymilian Cisiec0:5
(0:4)
WSS Wisła14:00
30.10RKS Cukrownik Chybie0:3
(0:1)
Góral Żywiec14:00
14 kolejka
05.11MRKS Czechowice-Dziedzice1:1
(1:0)
LKS 99 Pruchna12:00
05.11KS Kuźnia Ustroń4:0
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
Spotkanie za porozumieniem stron przeniesione z Drogomyśla do Ustronia.
05.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:1
(0:0)
Góral Żywiec14:00
w Węgierskiej Górce
05.11GLKS Wilkowice1:1
(0:0)
LKS Bestwina14:00
06.11WSS Wisła4:1
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie14:00
06.11LKS Bory Pietrzykowice1:1
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
06.11LKS Pasjonat Dankowice3:4
(0:3)
LKS Leśna14:00
06.11KKS Spójnia Zebrzydowice1:3
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec14:00
15 kolejka
11.11Góral Żywiec1:2
(1:0)
WSS Wisła11:00
11.11KS Kuźnia Ustroń6:0
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
na sztucznej nawierzchni
11.11TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
11.11LKS Bestwina1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
11.11LKS 99 Pruchna3:2
(2:0)
GLKS Wilkowice13:00
11.11LKS Leśna1:3
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
11.11UKS Maksymilian Cisiec0:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
11.11RKS Cukrownik Chybie2:1
(2:1)
LKS Bory Pietrzykowice13:00
16 kolejka
25.03KS Kuźnia Ustroń2:2
(1:2)
TS Koszarawa Żywiec15:00
25.03Góral Żywiec0:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
25.03RKS Cukrownik Chybie3:4
(1:3)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
25.03LKS Bestwina3:3
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
25.03LKS 99 Pruchna1:2
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
26.03UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
26.03LKS Leśna0:0
(0:0)
GLKS Wilkowice15:00
05.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:4
(2:2)
WSS Wisła16:00
17 kolejka
29.03MRKS Czechowice-Dziedzice0:2
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
01.04KS Kuźnia Ustroń5:0
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
01.04TS Koszarawa Żywiec0:0
(0:0)
LKS Bestwina16:00
01.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:3
(1:2)
LKS 99 Pruchna16:00
01.04LKS Błyskawica Drogomyśl5:0
(4:0)
LKS Leśna16:00
01.04GLKS Wilkowice4:2
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
02.04LKS Bory Pietrzykowice1:2
(0:1)
WSS Wisła14:00
02.04LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:0)
Góral Żywiec16:00
18 kolejka
08.04KS Kuźnia Ustroń0:1
(0:0)
LKS Bestwina16:00
08.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:2
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
08.04LKS 99 Pruchna2:2
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
08.04RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:0)
GLKS Wilkowice16:00
09.04UKS Maksymilian Cisiec3:3
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
09.04LKS Leśna0:2
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
09.04LKS Pasjonat Dankowice1:3
(1:1)
WSS Wisła16:00
09.04Góral Żywiec1:5
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
19 kolejka
15.04KS Kuźnia Ustroń4:0
(4:0)
LKS 99 Pruchna13:00
15.04LKS Bestwina2:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
15.04TS Koszarawa Żywiec5:1
(2:0)
LKS Leśna13:00
15.04KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec13:00
15.04LKS Błyskawica Drogomyśl5:2
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie13:00
15.04GLKS Wilkowice0:3
(0:2)
Góral Żywiec13:00
15.04MRKS Czechowice-Dziedzice3:3
(1:0)
WSS Wisła13:00
15.04LKS Pasjonat Dankowice0:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice13:00
20 kolejka
24.05LKS Leśna0:5
(0:2)
KS Kuźnia Ustroń17:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05Góral Żywiec5:0
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05RKS Cukrownik Chybie1:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05UKS Maksymilian Cisiec0:8
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.3
24.05LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
LKS Bestwina17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05LKS Bory Pietrzykowice1:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:3
(3:1)
LKS Pasjonat Dankowice18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05WSS Wisła3:0
(1:0)
GLKS Wilkowice18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
21 kolejka
29.04MRKS Czechowice-Dziedzice3:4
(1:3)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
29.04LKS Bestwina1:2
(1:1)
LKS Leśna15:00
w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
29.04KS Kuźnia Ustroń4:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
29.04TS Koszarawa Żywiec2:4
(1:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
29.04GLKS Wilkowice0:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
30.04LKS 99 Pruchna4:7
(1:4)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
30.04WSS Wisła3:2
(2:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
w Wiśle, na obiekcie Start.
17.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:4
(0:0)
Góral Żywiec18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
22 kolejka
03.05RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
03.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:3
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
03.05LKS Pasjonat Dankowice2:0
(0:0)
GLKS Wilkowice17:00
03.05LKS Bory Pietrzykowice0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
03.05WSS Wisła3:1
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
03.05Góral Żywiec1:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
03.05UKS Maksymilian Cisiec1:2
(1:1)
LKS Bestwina17:00
03.05LKS Leśna1:1
(0:1)
LKS 99 Pruchna17:00
23 kolejka
06.05LKS Bestwina4:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie15:00
06.05KS Kuźnia Ustroń2:0
(1:0)
Góral Żywiec17:00
Na sztucznej nawierzchni, bez udziału publiczności
06.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
06.05LKS Błyskawica Drogomyśl3:3
(0:2)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
06.05GLKS Wilkowice0:6
(0:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
07.05LKS Leśna3:1
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
07.05LKS 99 Pruchna1:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
07.05TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
WSS Wisła16:00
24 kolejka
13.05MRKS Czechowice-Dziedzice6:0
(3:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
13.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(0:2)
GLKS Wilkowice17:00
13.05LKS Bory Pietrzykowice1:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
13.05Góral Żywiec0:1
(0:0)
LKS Bestwina17:00
13.05RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
13.05UKS Maksymilian Cisiec2:2
(2:2)
LKS Leśna17:00
14.05WSS Wisła0:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
14.05LKS Pasjonat Dankowice4:3
(3:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
25 kolejka
19.05LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń18:00
Spotkanie przełożone z 21.05 na prośbę zespołu LKS Bory Pietrzykowice
20.05LKS Bestwina1:0
(1:0)
WSS Wisła15:00
20.05TS Koszarawa Żywiec5:0
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
20.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
20.05LKS Błyskawica Drogomyśl2:2
(2:0)
GLKS Wilkowice17:00
21.05LKS Leśna1:2
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie15:00
21.05UKS Maksymilian Cisiec2:2
(1:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
21.05LKS 99 Pruchna2:1
(1:1)
Góral Żywiec17:45
26 kolejka
27.05GLKS Wilkowice4:1
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
27.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:3
(1:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
27.05MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
27.05Góral Żywiec5:1
(4:1)
LKS Leśna17:00
27.05RKS Cukrownik Chybie6:0
(4:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
28.05LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:0)
LKS Bestwina14:00
28.05LKS Pasjonat Dankowice3:3
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń17:00
28.05WSS Wisła2:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna17:00
27 kolejka
03.06LKS Bestwina1:0
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
03.06KS Kuźnia Ustroń3:2
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
03.06TS Koszarawa Żywiec1:2
(0:1)
GLKS Wilkowice17:00
03.06KKS Spójnia Zebrzydowice1:0
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
03.06RKS Cukrownik Chybie5:1
(2:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
04.06LKS Leśna3:8
(0:2)
WSS Wisła15:00
04.06UKS Maksymilian Cisiec0:7
(0:5)
Góral Żywiec17:00
Spotkanie opóźnione o 25 minut w związku z przechodzącą burzą.
04.06LKS 99 Pruchna4:0
(1:0)
LKS Bory Pietrzykowice17:30
28 kolejka
09.06GLKS Wilkowice1:3
(0:2)
KS Kuźnia Ustroń18:00
Spotkanie przełożone z 10.06 na prośbę zespołu KS Kuźnia Ustroń.
10.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:2
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
10.06LKS Błyskawica Drogomyśl2:2
(0:2)
TS Koszarawa Żywiec17:00
10.06MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(1:0)
LKS Bestwina17:00
w Zabrzegu
10.06Góral Żywiec1:1
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
11.06LKS Bory Pietrzykowice1:2
(1:0)
LKS Leśna14:00
11.06LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:1)
LKS 99 Pruchna17:00
11.06WSS Wisła8:0
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
29 kolejka
15.06LKS Bestwina2:0
(0:0)
GLKS Wilkowice14:00
15.06LKS Błyskawica Drogomyśl1:3
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń16:00
15.06Góral Żywiec4:3
(0:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
15.06RKS Cukrownik Chybie3:4
(0:1)
WSS Wisła16:00
15.06UKS Maksymilian Cisiec1:3
(1:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
15.06LKS Leśna1:0
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
15.06TS Koszarawa Żywiec2:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
15.06LKS 99 Pruchna0:3
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
30 kolejka
17.06LKS Błyskawica Drogomyśl1:0
(0:0)
LKS Bestwina17:00
18.06KKS Spójnia Zebrzydowice0:4
(0:4)
KS Kuźnia Ustroń16:00
18.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
18.06GLKS Wilkowice3:1
(2:0)
LKS 99 Pruchna16:00
18.06MRKS Czechowice-Dziedzice3:0
(2:0)
LKS Leśna16:00
18.06LKS Pasjonat Dankowice3:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
Drużyna gości z powodu awarii środka transportu nie stawiła się na zawodach
18.06LKS Bory Pietrzykowice2:4
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
18.06WSS Wisła1:1
(1:1)
Góral Żywiec16:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189