Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


14

Radosław Widuch - LKS Beskid Kocierz, LKS Grapa Trzebinia

13

Maciej Kania - TS Metal Węgierska Górka

12

Dawid Piątek - LKS Juszczyna

11

Damian Mazgaj - LKS Pewel Mała
Tomasz Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

9

Krzysztof Kaczmarczyk - LKS Beskid Kocierz
Szymon Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Tomasz Majdak - LKS Korbielów

8

Dawid Górka - LKS Bory Pietrzykowice, LKS Grapa Trzebinia
Jakub Urbaś - LKS Magura Bystra
Marek Pawlus - TS Metal Węgierska Górka

7

Marcel Kamiński - LKS Juszczyna

6

Kacper Urbaś - LKS Magura Bystra
Łukasz Dziedzina - TS Soła Żywiec, LKS Koszarawa Babia Góra
Michał Tomaszek - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Paweł Ficek - TS Metal Węgierska Górka

5

Adam Semik - LKS Sokół Słotwina
Damian Lampa -
Łukasz Biegun - TS Metal Węgierska Górka
Łukasz Juraszek - LKS Juszczyna
Michał Szewczyk - LKS Sokół Słotwina
Robert Sołtysek - TS Metal Węgierska Górka
Szymon Gąsiorek - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Tomasz Pietraszko - TS Metal Węgierska Górka

4

Łukasz Tomiczek - LKS Pewel Mała
Marcin Wiewióra - LKS Grapa Trzebinia
Michał Krzyżowski - LKS Korbielów
Patryk Matauszek - LKS Juszczyna
Piotr Janik - LKS Pewel Mała
Piotr Słowik - LKS Halny Przyborów, LKS Koszarawa Babia Góra
Sebastian Kuras - LKS Świt Cięcina, LKS Pewel Mała
Sławomir Mieszczak - LKS Beskid Kocierz

3

Adrian Haczkiewicz - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Damian Dobranowski - TS Soła Żywiec, LKS Koszarawa Babia Góra
Grzegorz Kamiński - LKS Korbielów
Łukasz Kamiński - LKS Pewel Mała
Paweł Jurasz - LKS Sokół Słotwina
Przemysław Tlałka - LKS Koszarawa Babia Góra
Sebastian Staniak - Góral Żywiec, LKS Magura Bystra
Szymon Gawron - LKS Koszarawa Babia Góra

2

Adrian Piecha - LKS Korbielów
Bartłomiej Hankus - LKS Grapa Trzebinia
Damian Żuławski - LKS Magura Bystra
Damian Cieślar - TS Metal Węgierska Górka
Dominik Żuławski - LKS Magura Bystra
Grzegorz Dziergas - LKS Magura Bystra, LKS Pewel Mała
Kacper Barcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kamil Lach - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Krystian Pierog - LKS Korbielów
Marcin Duraj - LKS Korbielów
Marcin Majdak - LKS Koszarawa Babia Góra
Mateusz Hernas - LKS Halny Przyborów, LKS Koszarawa Babia Góra
Michał Mieszczak - TS Metal Węgierska Górka
Michał Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Paweł Czaniecki - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Pierog - LKS Korbielów
Piotr Białek - LKS Beskid Kocierz
Piotr Słowiak - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Piotr Twardysko - LKS Magura Bystra
Rafał Buława - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Pewel Mała
Szymon Kastelik - LKS Korbielów
Szymon Nikiel - LKS Sokół Słotwina
Szymon Szumlas - LKS Świt Cięcina, TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Dudka - LKS Beskid Kocierz
Wojciech Howaniec - LKS Magura Bystra

1

Adam Juraszek - LKS Juszczyna
Adrian Lach - LKS Grapa Trzebinia
Aleksander Caputa - LKS Juszczyna
Andrzej Kimla - LKS Magura Bystra, LKS Koszarawa Babia Góra
Andrzej Pierog - LKS Korbielów
Arkadiusz Furtak - LKS Beskid Kocierz
Artur Góra - LKS Korbielów
Bartłomiej Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Bogusław Niewdana - LKS Pewel Mała
Damian Gowin - LKS Grapa Trzebinia
Dariusz Klimczak - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Dawid Chrobak - LKS Sokół Słotwina
Dawid Pezdek - LKS Beskid Kocierz, LKS Grapa Trzebinia
Dominik Fijak - LKS Grapa Trzebinia
Dominik Semik - LKS Sokół Słotwina
Gabriel Pietraszko - LKS Juszczyna
Grzegorz Figura - LKS Beskid Kocierz
Jakub Jakubiec - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kamil Jakubiec - LKS Sokół Słotwina
Kamil Wawrzyczek - LKS Grapa Trzebinia
Kamil Wójcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Konrad Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Krystian Majdak - LKS Koszarawa Babia Góra
Krystian Witos - LKS Pewel Mała
Krzysztof Noga - LKS Juszczyna
Krzysztof Wandzel - LKS Sokół Słotwina
Łukasz Hernas - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Łukasz Sandok - LKS Magura Bystra
Marcin Gustyński - TS Koszarawa Żywiec, LKS Grapa Trzebinia
Marcin Hernas - LKS Grapa Trzebinia
Marcin Syc - LKS Grapa Trzebinia
Marek Jędrzejas - TS Koszarawa Żywiec, LKS Pewel Mała
Marek Puda - LKS Pewel Mała, LKS Koszarawa Babia Góra
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka, LKS Sokół Słotwina
Mateusz Żur - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Paweł Kamiński - LKS Juszczyna
Paweł Krutak - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Widz - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Piotr Czul - LKS Korbielów
Piotr Chowaniec - LKS Juszczyna
Piotr Gawron - LKS Świt Cięcina, TS Metal Węgierska Górka
Piotr Gruszecki - LKS Sokół Słotwina
Piotr Grzela - LKS Beskid Kocierz
Piotr Homa - LKS Juszczyna
Radosław Duraj - LKS Magura Bystra
Robert Picheta - LKS Pewel Mała
Szymon Konior - LKS Sokół Słotwina, KS Halny Kalna
Tomasz Pękala - TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Pindel - LKS Korbielów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145