Klasa A (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


25

Bartłomiej Kręcichwost - LKS Muńcuł Ujsoły

23

Maciej Figura - LKS Podhalanka Milówka, UKS Maksymilian Cisiec

19

Rafał Żurawski - LKS Skrzyczne Lipowa, LKS Sopotnia

16

Jakub Kalfas - LKS Podhalanka Milówka
Kacper Najzer - LKS Soła Rajcza
Mariusz Górny - LKS Beskid Gilowice

15

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica

14

Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica

13

Ariel Dziedzic - GKS Radziechowy-Wieprz II
Maciej Sowa - LKS Skrzyczne Lipowa

12

Przemysław Żabicki - LKS Smrek Ślemień, LKS Orzeł Łękawica

11

Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Grzegorz Socha - FKS Rychwałd, LKS Beskid Gilowice

10

Jakub Malarz - LKS Sopotnia
Marcin Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna

9

Mateusz Hernas - LKS Halny Przyborów, LKS Koszarawa Babia Góra

8

Damian Podgórski - TS Soła Żywiec
Kacper Czaniecki - LKS Soła Rajcza
Kamil Rus - LKS Orzeł Łękawica
Marcin Dendys - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Michał Duda - TS Koszarawa Żywiec, LKS Orzeł Łękawica
Patryk Mydlarz - FKS Rychwałd, TS Koszarawa Żywiec
Paweł Butor - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Sławomir Hankus - LKS Magórka Czernichów-Tresna, TS Soła Żywiec
Tomasz Wolf - LKS Magórka Czernichów-Tresna

7

Kamil Zoń - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Marek Bułka - LKS Muńcuł Ujsoły
Mateusz Gąsiorek - LKS Orzeł Łękawica
Rafał Kocoń - LKS Muńcuł Ujsoły
Robert Marszałek - TS Soła Żywiec

6

Adam Kantyka - LKS Pewel Ślemieńska
Kamil Małolepszy - LKS Beskid Gilowice
Kamil Skrzypek - GKS Radziechowy-Wieprz II
Łukasz Ścieszka - LKS Pewel Ślemieńska
Piotr Kruczyński - LKS Beskid Gilowice
Szymon Barcik - FKS Rychwałd
Szymon Stawowczyk - LKS Orzeł Łękawica

5

Damian Salachna - LKS Soła Rajcza
Damian Tomiczek - LKS Podhalanka Milówka, Góral Żywiec
Marcin Lach - LKS Soła Rajcza
Mateusz Górny - LKS Skrzyczne Lipowa
Szymon Bąk - LKS Orzeł Łękawica
Wojciech Wróbel - LKS Jeleśnianka Jeleśnia

4

Adrian Pawlus - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Bory Pietrzykowice
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Dawid Golec - LKS Skrzyczne Lipowa
Jakub Dziki - TS Soła Żywiec, UKS Maksymilian Cisiec
Konrad Martyniak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Krzysztof Mioduchowski - LKS Soła Rajcza
Łukasz Widuch - LKS Pewel Ślemieńska
Szymon Szczyrk - KS Bystra, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Tomasz Piecha - LKS Muńcuł Ujsoły

3

Adrian Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Damian Dobranowski - TS Soła Żywiec, LKS Koszarawa Babia Góra
Dawid Burdyl - TS Soła Żywiec
Dawid Stankiewicz - FKS Rychwałd, LKS Beskid Gilowice
Kamil Prochownik - TS Soła Żywiec
Krzysztof Urbaś - GKS Radziechowy-Wieprz II, Góral Żywiec
Marcin Dobranowski - KS Soła Kobiernice, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Mateusz Dudys - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Mateusz Harężlak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Mateusz Lociński - LKS Beskid Gilowice
Mateusz Pawlus - LKS Podhalanka Milówka
Michał Pyclik - LKS Beskid Gilowice
Piotr Pierlak - LKS Sopotnia
Piotr Szwed - LKS Pewel Ślemieńska
Rafał Krajcarz - FKS Rychwałd, GKS Radziechowy-Wieprz II
Sebastian Mrowiec - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Szymon Szewczyk - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Teodor Popławski - LKS Sopotnia
Tomasz Kastelik - LKS Beskid Gilowice, UKS Maksymilian Cisiec
Tomasz Szwajca - LKS Pewel Ślemieńska

2

Bartłomiej Golec - LKS Skrzyczne Lipowa
Bogusław Sala - LKS Beskid Gilowice
Damian Gołębiowski - UKS Maksymilian Cisiec, LKS Podhalanka Milówka
Dawid Piątek - LZS Beskid Godziszka, LKS Skrzyczne Lipowa
Filip Lach - LKS Podhalanka Milówka, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Filip Lach - GKS Radziechowy-Wieprz II, LKS Leśna
Jakub Bargiel - LKS Skrzyczne Lipowa
Kacper Gąsiorek - LKS Podhalanka Milówka
Kacper Stańco - GKS Radziechowy-Wieprz II
Kamil Binda - LKS Skrzyczne Lipowa
Kamil Smagoń - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Krzysztof Piecuch - TS Soła Żywiec
Krzysztof Wierzbinka - LKS Skrzyczne Lipowa
Łukasz Ficoń - LKS Sopotnia
Łukasz Figura - UKS Maksymilian Cisiec, LKS Podhalanka Milówka
Łukasz Słowik - LKS Leśna, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Maciej Okrzesik - LKS Sopotnia
Marcin Pośpiech - LKS Smrek Ślemień, LKS Orzeł Łękawica
Mariusz Małysiak - FKS Rychwałd, LKS Orzeł Łękawica
Mariusz Wojtyła - LKS Grapa Trzebinia, LKS Muńcuł Ujsoły
Michał Kapała - TS Soła Żywiec
Michał Iwanek - FKS Rychwałd, LKS Leśna
Miłosz Świniański - GKS Radziechowy-Wieprz II
Piotr Duda - LKS Orzeł Łękawica
Piotr Tomaszek - FKS Rychwałd
Rafał Rus - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Sylwester Kantyka - LKS Pewel Ślemieńska
Szymon Śleziak - LKS Muńcuł Ujsoły, LKS Podhalanka Milówka
Szymon Zawada - LKS Soła Rajcza
Tomasz Piecha - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Tomasz Talik - LKS Orzeł Łękawica
Witold Podgórski - LKS Beskid Gilowice
Wojciech Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna

1

Adam Ścieszka - FKS Rychwałd, LKS Beskid Gilowice
Alexander Picheta - LKS Beskid Gilowice
Arkadiusz Kręcichwost - LKS Soła Rajcza
Arkadiusz Pytlik - LKS Sopotnia
Artur Karas - LKS Skrzyczne Lipowa
Artur Kasoń - GKS Radziechowy-Wieprz II
Artur Urbaniec - LKS Pewel Ślemieńska
Barłomiej Jaworski - TS Soła Żywiec
Bartłomiej Binda - GKS Radziechowy-Wieprz II
Dawid Pindel - LKS Halny Przyborów
Dawid Schwindegall - LKS Muńcuł Ujsoły
Dominik Kręcichwost - LKS Muńcuł Ujsoły
Grzegorz Dziergas - LKS Magura Bystra, LKS Pewel Mała
Grzegorz Płaza - LKS Beskid Gilowice
Jacek Grzegorzek - LKS Beskid Gilowice
Jakub Zemczak - LKS Skrzyczne Lipowa
Jarosław Grygny - LKS Soła Rajcza, LKS Podhalanka Milówka
Kacper Dunat - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Konrad Irzyk - LKS Beskid Gilowice
Krzysztof Studencki - LKS Pewel Ślemieńska
Łukasz Hernas - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Łukasz Pyjas - LKS Świt Cięcina, LKS Skrzyczne Lipowa
Maciej Konewecki - TS Soła Żywiec, Góral Żywiec
Maciej Zabrzecki - LKS Beskid Gilowice
Marcin Kastelik - LKS Beskid Gilowice
Marcin Marciniak - LKS Leśna, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Mateusz Jękal - LKS Soła Rajcza
Mateusz Kimla - LKS Halny Przyborów
Mateusz Kuglarz - LKS Halny Przyborów
Michał Szatanik - LKS Soła Rajcza
Paweł Kolonko - LKS Beskid Gilowice
Paweł Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Paweł Pośpiech - LKS Smrek Ślemień, LKS Pewel Ślemieńska
Paweł Talik - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Piotr Kania - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Piotr Kos - LKS Sopotnia
Przemysław Gach - LKS Sopotnia
Seweryn Porębski - LKS Skrzyczne Lipowa
Szymon Gwóźdź - LKS Skrzyczne Lipowa, LZS Beskid Godziszka
Szymon Tatara - LKS Beskid Gilowice
Tomasz Biegun - GKS Radziechowy-Wieprz II
Tomasz Biernat - LKS Soła Rajcza
Tomasz Broda - LKS Halny Przyborów
Tomasz Caputa - LKS Magura Bystra, GKS Radziechowy-Wieprz II
Tomasz Caputa - LKS Skrzyczne Lipowa
Tomasz Gołek - LKS Soła Rajcza
Tomasz Jasiewicz - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Tomasz Maciejowski - LKS Podhalanka Milówka
Wiktor Puda - GKS Radziechowy-Wieprz II
Wojciech Gruszka - TS Koszarawa Żywiec
Zbigniew Piętka - LKS Muńcuł Ujsoły

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145