Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


22

Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice, KS Bestwinka

18

Jakub Waluś - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

17

Dawid Kasperek - LKS Magórka Czernichów-Tresna, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

15

Łukasz Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie, UKS Rotuz Bronów

12

Marcin Słowik - LKS Ligota
Rafał Haczek - GLKS Wilkowice, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

11

Adrian Pająk - KS Bestwinka, LKS Sokół Hecznarowice
Marcin Feruga - UKS Rotuz Bronów
Paweł Łomankiewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II

10

Dawid Piznal - LKS Groń Bujaków
Kamil Pietrzyk - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II

9

Maciej Imielski - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze, LKS Słowian Łodygowice
Michał Jarco - LKS Zamek Grodziec

8

Krzysztof Skrzypiec - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Piotr Szymura - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze II

7

Artur Dudziak - LKS Zapora Porąbka, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Jarczok - LKS Sokół Zabrzeg
Mateusz Dudziak - LKS Zapora Porąbka, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Paweł Kuźnik - LKS Groń Bujaków

6

Alan Fender - LKS Groń Bujaków
Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Bartłomiej Świerkot - UKS Rotuz Bronów
Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec
Michał Majtyka - LKS Groń Bujaków
Sławomir Kufieta - LKS Ligota

5

Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Arkadiusz Romanowski - KS Halny Kalna
Jakub Sztykiel - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Kacper Formas - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Szołucha - LKS Orzeł Kozy
Mateusz Wronka - LKS Sokół Zabrzeg, UKS Rotuz Bronów
Michał Spyra - LKS Sokół Zabrzeg
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy

4

Adrian Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Artur Różycki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Daniel Lech - LKS Pasjonat Dankowice, GKS Czarni Jaworze
Dawid Setla - KS Halny Kalna , LKS Słowian Łodygowice
Krzysztof Hałat - LKS Groń Bujaków
Rafał Tracz - KS Halny Kalna

3

Adam Holesz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Andrzej Tomalik - UKS Rotuz Bronów
Artem Miagkyj - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Daniel Biela - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Kruczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Żurek - LKS Orzeł Kozy
Joachim Banet - LKS Sokół Zabrzeg
Kamil Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Kamil Faber - LKS Słowian Łodygowice
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Leszek Kubica - KS Halny Kalna
Marcel Kucharski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mariusz Sznajdrowicz - GKS Czarni Jaworze II
Mateusz Figura - LKS Zamek Grodziec
Przemysław Flajszak - GKS Czarni Jaworze II, LKS Ligota
Rafał Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Klimczak - LKS Ligota
Tomasz Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Tomasz Sosna - UKS Rotuz Bronów

2

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Adrian Damaz - UKS Rotuz Bronów
Adrian Jasiński - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze
Andrzej Bistyga - LKS Sokół Słotwina, KS Halny Kalna
Arkadiusz Komraus - LKS Słowian Łodygowice
Artur Więzik - LKS Sokół Hecznarowice
Damian Kubica - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Hoszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Olberek - LKS Sokół Zabrzeg
Dawid Śleziak - LKS Groń Bujaków
Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Dominik Słomka - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jakub Banet - LKS Sokół Zabrzeg
Jakub Lach - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Ciapka - LKS Drzewiarz Jasienica, LKS Zamek Grodziec
Kamil Legut - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze II
Krzysztof Chlebek - UKS Rotuz Bronów
Łukasz Duźniak - LKS Orzeł Kozy
Łukasz Liberda - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Marek Pawlus - LKS Sokół Zabrzeg, UKS Rotuz Bronów
Marek Tajduś - GLKS Wilkowice, LZS Beskid Godziszka
Mateusz Wajs - LKS Sokół Zabrzeg
Mikołaj Franusik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mirosław Zdolski - GKS Czarni Jaworze II
Paweł Michałek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Paweł Sosna - UKS Rotuz Bronów
Piotr Nosalik - KS Halny Kalna
Radosław Stefko - LKS Orzeł Kozy
Robert Obracaj - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Robert Słowik - LKS Orzeł Kozy, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Sławomir Maj - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Bernat - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Rozner -
Tomasz Budny - LKS Ligota
Tomasz Parzyk - LKS Zamek Grodziec
Wacław Kobza - GKS Czarni Jaworze II

1

Adrian Bojda - LKS Zamek Grodziec
Adrian Brańka - LKS Ligota
Andrzej Jakubczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Andrzej Sarlej - LKS Słowian Łodygowice
Arkadiusz Romek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Arkadiusz Wilk - KS Halny Kalna
Artur Bułka - LKS Magórka Czernichów-Tresna, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Artur Mynarski - LKS Sokół Hecznarowice
Artur Nowak - LKS Słowian Łodygowice
Bartłomiej Ficek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Bartłomiej Zgud - LKS Ligota
Bartosz Wrona - LKS Groń Bujaków
Błażej Donocik - LKS Sokół Zabrzeg
Damian Sadlik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Damian Zięba - LKS Ligota
Daniel Gaszczyk - UKS Rotuz Bronów
Daniel Luzak - LKS Sokół Zabrzeg
Dariusz Palowski - LKS Zamek Grodziec
Dariusz Rucki I - BTS Rekord Bielsko-Biała
Dawid Herma - LKS Groń Bujaków
Dawid Grabski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Hałat - LKS Czaniec, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Nagi - BTS Rekord Bielsko-Biała
Dimitri Kolomiets - LKS Sokół Zabrzeg
Dominik Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Grzegorz Chałupski - LKS Zamek Grodziec
Grzegorz Hutyra - LKS Sokół Słotwina, KS Halny Kalna
Grzegorz Kastelik - KS Halny Kalna
Jacek Skowroński - LKS Orzeł Kozy
Jakub Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Jakub Janik - UKS Rotuz Bronów
Jakub Kania - LKS Groń Bujaków
Jakub Maślak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jakub Stawicki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jan Stasinowski - KS Halny Kalna
Jan Wawak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jarosław Brańka - LKS Ligota
Jarosław Zuziak - LKS Zamek Grodziec
Kamil Kocemba - LKS Groń Bujaków
Kamil Osierda - GLKS Wilkowice II
Kamil Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Konrad Stefko - LKS Orzeł Kozy
Krystian Figura - LKS Zamek Grodziec
Krzysztof Brycz - LKS Orzeł Kozy
Krzysztof Stroński - LKS Ligota
Krzysztof Węglarz - LKS Ligota
Łukasz Koenig - GKS Czarni Jaworze II
Łukasz Orawczak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Szędzielarz - BTS Rekord Bielsko-Biała
Marcin Gorzelnik - UKS Rotuz Bronów
Marcin Dyczek - KS Halny Kalna
Marcin Foltyn - LKS Groń Bujaków
Marcin Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Marek Makarewicz - LKS Orzeł Kozy
Marek Profic - BTS Rekord Bielsko-Biała, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Marek Sobik - BTS Rekord Bielsko-Biała, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Gaudyn - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Giża - LKS Ligota
Mateusz Głowacki - LKS Mazańcowice, LKS Sokół Zabrzeg
Mateusz Kościelny - LKS Ligota
Mateusz Kudzia - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Madzia - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Radwan - LKS Orzeł Kozy
Michał Golonka - KS Halny Kalna
Michał Gruszka - LKS Zamek Grodziec
Patryk Urbanek - RKS Cukrownik Chybie, UKS Rotuz Bronów
Paweł Klonowski - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Paweł Mola - LKS Sokół Zabrzeg, LKS Ligota
Piotr Moś - LKS Sokół Hecznarowice
Robert Ryłko - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Sebastian Gaweł - LKS Sokół Hecznarowice
Sebastian Glenc - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Sebastian Jakubiec - LKS Magórka Czernichów-Tresna, LKS Słowian Łodygowice
Sebastian Pudełko - LKS Sokół Hecznarowice
Sebastian Zawadzki - LKS Zamek Grodziec
Szymon Cichy - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Flajszak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie, LKS Ligota
Tomasz Kanik - LKS Słowian Łodygowice
Wiktor Błasikiewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Wojciech Pyć - GLKS Wilkowice II

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145