Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


14

Radosław Folek - KS Międzyrzecze

13


Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Maciej Skęczek - KS Bestwinka

12


Łukasz Nycz - LKS Zapora Porąbka, LKS Pionier Pisarzowice

11

Adam Paleta - KS Spójnia Landek, GKS Czarni Jaworze
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II

10

Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze

9

Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Lubański - LKS Zapora Porąbka
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Szymon Zając - KS Bystra

8

Janusz Cyran - LKS Zapora Porąbka, GKS Czarni Jaworze
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice
Wojciech Gawłowski - LKS Słowian Łodygowice, GLKS Sokół Buczkowice

7

Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica, LKS Mazańcowice
Robert Jurczyga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II

6

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Jakub Gizicki - LKS Zapora Wapienica
Maksymilian Cepiga - LKS Zapora Porąbka, GLKS Wilkowice
Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Patryk Strzelczyk - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice

5

Damian Majdak - KS Soła Kobiernice
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Lewandowicz - KS Bystra
Piotr Flasz - LKS Zapora Porąbka
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice

4

Adrian Nycz - LZS Beskid Godziszka, LKS Bestwina
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Krzysztof Walasiński - KS Iskra Rybarzowice
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Mateusz Młynarski - KS Bystra
Mateusz Słowik - LKS Zapora Wapienica
Piotr Hrapkowicz - KS Bystra
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Szymon Korzus - GKS Czarni Jaworze
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Sporek - LKS Zapora Porąbka

3

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Jasiński - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze
Aron Żyrek - LKS Zapora Wapienica
Damian Folek - KS Międzyrzecze
Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Eryk Jaśkowiec - LKS Zapora Porąbka
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Jakub Cybiński - KS Bystra
Jakub Habdas - KS Bystra
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Kamil Kufel - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Szczypka - LKS Zapora Porąbka
Łukasz Dodukowiec - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LZS Beskid Godziszka
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Łukasz Pierlak - LKS Mazańcowice
Marcin Siedlarz - KS Bystra
Mateusz Maciążka - LKS Zapora Wapienica, LKS Bestwina
Mateusz Stekla - KS Iskra Rybarzowice
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Sebastian Świder - LKS Mazańcowice
Sebastian Witkowski - LKS Zapora Porąbka
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze

2

Adrian Baron - KS Soła Kobiernice
Damian Karut - LKS Przełom Kaniów
Damian Marek - LKS Pionier Pisarzowice, LKS Orzeł Kozy
Grzegorz Gomółka -
Grzegorz Habdas - LKS Zapora Wapienica
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Zdeb - LKS Przełom Kaniów
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Maciej Kosmaty - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Bestwinka
Maksymilian Praciak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Paw - LKS Zapora Porąbka, LKS Pionier Pisarzowice
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Mariusz Sanetra - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Mierzwa - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Moś - KS Międzyrzecze
Michał Kóska - LKS Przełom Kaniów
Patryk Ferfecki - LKS Groń Bujaków, LZS Beskid Godziszka
Patryk Szendzielarz - LKS Zapora Wapienica
Paweł Kępka - KS Międzyrzecze
Paweł Olek - MRKS Czechowice-Dziedzice, KS Bestwinka
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Piotr Garstka - KS Bestwinka
Przemysław Musiał - KS Bystra
Roman Kral - LKS Beskid Brenna, GKS Czarni Jaworze
Sławomir Pachny - LKS Mazańcowice
Szymon Pustelnik - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Międzyrzecze
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice

1

Adam Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Adrian Iciek - KS Międzyrzecze
Adrian Łabys - LKS Mazańcowice
Adrian Malchar - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Międzyrzecze
Adrian Mętel - LKS Zapora Wapienica
Andrzej Bistyga - LKS Sokół Słotwina, KS Halny Kalna
Artur Grządziel - LKS Zapora Porąbka
Bartłomiej Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Bartłomiej Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Damian Formas - KS Soła Kobiernice
Damian Zuziak - GLKS Sokół Buczkowice
Daniel Lech - LKS Pasjonat Dankowice, GKS Czarni Jaworze
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Dawid Kanik - LZS Beskid Godziszka, KS Iskra Rybarzowice
Dominik Bałys - KS Soła Kobiernice
Dominik Gałan - MRKS Czechowice-Dziedzice
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Głogosz - LKS Zapora Porąbka
Gabriel Kowalski - LKS Pionier Pisarzowice
Grzegorz Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Ireneusz Szpałek - KS Międzyrzecze
Jakub Gierula - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jarosław Bojara - LKS Zapora Porąbka
Jarosław Kierlin - LKS Mazańcowice
Kacper Zieliński - LZS Beskid Godziszka
Kamil Kimla - LKS Przełom Kaniów
Kamil Kubiszewski - LKS Mazańcowice
Łukasz Kisiała - KP Beskid Skoczów, GKS Czarni Jaworze
Łukasz Walaszek - KS Iskra Rybarzowice
Maciej Bury - AKS Mikołów, GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Mieszczak - GLKS Sokół Buczkowice
Marcin Chrobak - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Dąbrowski - LZS Beskid Godziszka
Marcin Gałuszka - LKS Zapora Wapienica, LKS Mazańcowice
Marcin Janusz - LKS Przełom Kaniów
Marcin Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Marek Kania - LZS Beskid Godziszka, GLKS Sokół Buczkowice
Marek Ucher - KS Iskra Rybarzowice
Mariusz Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Mariusz Żurek - KS Soła Kobiernice
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Gut - LKS Zamek Grodziec, LZS Beskid Godziszka
Mateusz Żółty - LKS Mazańcowice
Michał Kujawa - KS Bestwinka
Norbert Uchyła - LKS Orzeł Zabłocie, KS Międzyrzecze
Patryk Góralczyk - LKS Mazańcowice
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Wolff - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Wrona - KS Soła Kobiernice
Piotr Koźluk - KS Międzyrzecze
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Dawidek - KS Bestwinka
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze
Rafał Pezda - BTS Rekord Bielsko-Biała II, LKS Zapora Wapienica
Ryszard Borutko - MRKS Czechowice-Dziedzice, GKS Czarni Jaworze
Sebastian Snaczke - KS Bystra
Stanisław Kleszcz - GKS Czarni Jaworze
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Dunat - LKS Przełom Kaniów
Szymon Niemczyk - KS Soła Kobiernice
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze
Tomasz Pałosz - KS Soła Kobiernice
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Wichrzycki - LKS Zapora Wapienica
Wiktor Matlak - KS Bystra
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Jodłowiec - KS Bystra

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145