Klasa B (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


22

Patryk Kabiesz - LKS Iskra Iskrzyczyn

19

Bogdan Legięć - LKS Spójnia Górki Wielkie
Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn

14

Daniel Jaworski - LKS Błękitni Pierściec

13

Maciej Szurman - LKS Orzeł Zabłocie

12

Dawid Markieczko - LKS Błękitni Pierściec

11

Jakub Węglorz - TS Piast Cieszyn, LKS Tempo Puńców
Jakub Wnęk - TS Piast Cieszyn, LKS Tempo Puńców

10

Dawid Janoszek - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Mateusz Krężelok - KP Trójwieś Istebna, LKS Beskid Brenna
Piotr Walęciak - LKS Victoria Hażlach

9

Szymon Binkowski - LKS Błękitni Pierściec

8

Grzegorz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Kamil Gabryś - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Krzysztof Folek - KS Nierodzim Ustroń
Łukasz Ciosk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Piecha - LKS Spójnia Górki Wielkie

7

Eliasz Suszka - LKS Beskid Brenna, KP Trójwieś Istebna
Łukasz Cekiera - KS Nierodzim Ustroń

6

Bartłomiej Jędrzejko - LKS Spójnia Górki Wielkie
Bartłomiej Kukuczka - KP Trójwieś Istebna
Dawid Pruś - LKS Zryw Bąków, LKS Orzeł Zabłocie
Jarosław Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Mirosław Łacek - WSS Wisła, KP Trójwieś Istebna
Patryk Pindel - KP Beskid Skoczów II, LKS Spójnia Górki Wielkie

5

Adam Zbroszczyk - LKS Orzeł Zabłocie
Dominik Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Kamil Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Kamil Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Mateusz Chrząszcz - MKS Promyk Golasowice
Nicolas Derik - TS 1909 Piast Cieszyn
Patryk Fatalski - LKS Strażak Dębowiec, KS Nierodzim Ustroń
Patryk Holewik - LKS Orzeł Zabłocie
Piotr Kilian - LKS Beskid Brenna, KP Trójwieś Istebna
Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec

4

Adrian Szołdra - LKS Spójnia Górki Wielkie
Ahmed Aloui - LKS Victoria Hażlach
Grzegorz Pawłowski - LKS Victoria Hażlach, LKS Orzeł Zabłocie
Jarosław Bujok - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Mariusz Sewastynowicz - KP Trójwieś Istebna
Mateusz Josiek - KS Nierodzim Ustroń
Michał Lebioda - LKS Rudnik
Patryk Filip - MKS Promyk Golasowice
Patryk Fober - LKS Victoria Hażlach
Przemysław Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Remigiusz Czernek - KS Nierodzim Ustroń
Robert Goszyk - LKS Ochaby 96, LKS Rudnik
Tomasz Holewik - LKS Orzeł Zabłocie
Wojciech Rzońca - LKS Orzeł Zabłocie

3

Andrzej Łacek - LKS Beskid Brenna, KP Trójwieś Istebna
Artur Rybka - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Bartosz Bezeg - LKS Błękitni Pierściec
Kacper Latuszewski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Marek Kohut - LKS Beskid Brenna, KP Trójwieś Istebna
Michał Kubicius - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Michał Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Mikołaj Tobiasz - TS 1909 Piast Cieszyn
Piotr Marekwica - KP Trójwieś Istebna
Sławomir Gabzdyl - LKS Victoria Hażlach
Wojciech Chruszcz - LKS Spójnia Górki Wielkie

2

Adrian Morawiec - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Bartłomiej Walek - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Kocot - KS Kuźnia Ustroń, KS Nierodzim Ustroń
Dawid Wawrzacz - KP Trójwieś Istebna
Dominik Gabryś - LKS Zryw Bąków, LKS Orzeł Zabłocie
Grzegorz Ihas - LKS Błękitni Pierściec
Grzegorz Olszewski - LKS Spójnia Górki Wielkie
Łukasz Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Łukasz Tomala - LKS Spójnia Górki Wielkie
Marek Piesecki - LKS Błękitni Pierściec
Mateusz Rogulski - KS Brzezówka
Michał Skiba - LKS Iskra Iskrzyczyn
Przemysław Foltyn - LKS Rudnik
Robert Kozłowski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Robert Makles - LKS Rudnik
Seweryn Gabzdyl - TS 1909 Piast Cieszyn
Szymon Bączek - KS Nierodzim Ustroń
Szymon Brodacz - KS Nierodzim Ustroń
Szymon Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn

1

Adam Barcik - LKS Rudnik
Adam Stawniczy - MKS Promyk Golasowice
Andrzej Ciosk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Andrzej Gill - LKS Iskra Iskrzyczyn
Andrzej Kubicius - KS Brzezówka
Andrzej Pisiut - LKS Victoria Hażlach
Arkadiusz Kornaś - LKS Spójnia Górki Wielkie
Arkadiusz Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Artur Wacławczyk - LKS Błękitni Pierściec
Bartłomiej Kordiasz - LKS Spójnia Górki Wielkie
Bartosz Popiołek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Grzegorz Franz - MKS Promyk Golasowice
Grzegorz Strządała - LKS Błękitni Pierściec
Jacek Stuchlik - LKS Victoria Hażlach, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Jakub Kukuczka - TS Piast Cieszyn, KKS Spójnia Zebrzydowice
Jakub Michałek - KP Trójwieś Istebna
Jan Kucharczyk - KS Brzezówka
Kamil Matuszny - KP Beskid Skoczów II, LKS Błękitni Pierściec
Krzysztof Gucwa - LKS Iskra Iskrzyczyn
Krzysztof Juszczyk - LKS Orzeł Zabłocie
Krzysztof Kolek - KS Brzezówka
Krzysztof Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Krzysztof Praszywka - LKS Victoria Hażlach
Łukasz Matuszek - LKS Błękitni Pierściec
Łukasz Sojka - KS Brzezówka
Łukasz Światłoch - LKS Tempo Puńców, LKS Iskra Iskrzyczyn
Maciej Rucki - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Marcin Kapusta - GKS Morcinek Kaczyce
Marcin Plinta - LKS 99 Pruchna, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marek Bakun - TS Piast Cieszyn, TS 1909 Piast Cieszyn
Marek Cekiera - KS Brzezówka
Mariusz Przybyła - KS Nierodzim Ustroń
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Michał Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Michał Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Michał Tobiasz - TS 1909 Piast Cieszyn
Miłosz Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mirosław Bierski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Patryk Chudek - LKS Rudnik
Patryk Marek - LKS Spójnia Górki Wielkie
Paweł Macura - LKS Victoria Hażlach
Paweł Matuszny - KP Trójwieś Istebna
Paweł Stuchlik - LKS Victoria Hażlach
Piotr Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Piotr Sikora - KP Trójwieś Istebna
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Rafał Dziendziel - MKS Promyk Golasowice
Rafał Jacak - KS Spójnia Landek, LKS Rudnik
Rafał Tomaszko - KS Nierodzim Ustroń
Rafał Wróbel - KS Brzezówka
Remigiusz Gołka - LKS Rudnik, LKS Kończyce Małe
Robert Szurman - LKS Iskra Iskrzyczyn
Roman Pietrzyk - KS Brzezówka
Sebastian Korneluk - KS Brzezówka
Sebastian Chrapek - LKS Spójnia Górki Wielkie
Sebastian Karzełek - KS Brzezówka, LKS Orzeł Zabłocie
Sebastian Kuś - LKS Błękitni Pierściec
Sebastian Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Sławomir Kidoń - LKS Orzeł Zabłocie
Sławomir Waleczek - LKS Orzeł Zabłocie
Sławomir Żyła - KS Brzezówka
Stanisław Galej - KP Trójwieś Istebna
Szymon Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Dudziak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Tomasz Gruszka - LKS Spójnia Górki Wielkie
Tomasz Pinkas - KS Brzezówka
Tomasz Stasiak - TS Piast Cieszyn, LKS Tempo Puńców

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145