IV Liga gr. 2 (ŚlZPN) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


22

Piotr Bysiec - KS Decor Bełk

19

Michał Zieliński - KS Polonia Bytom SA, KS Concordia Knurów

17

Damian Olczak - KS Decor Bełk

16

Daniel Niedzielski - JSP Szczakowianka Jaworzno
Dawid Gajewski - LKS Wilki Wilcza
Mateusz Mazurek - KS Polonia Łaziska Górne

15

Dawid Frąckowiak - KS Polonia Łaziska Górne, KS Spójnia Landek
Maksymilian Wojtasik - LKS Drzewiarz Jasienica

13

Marcin Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

12

Bartosz Woźniak - BTS Rekord Bielsko-Biała, LKS Czaniec
Sebastian Gielza - KS Polonia Łaziska Górne
Wojciech Rasek - KS Decor Bełk

11

Jakub Zdrzałek - GKS Gwarek Ornontowice
Kamil Uniejewski - MKS Lędziny
Rafał Hałat - BKS Stal Bielsko-Biała, GKS Radziechowy-Wieprz
Sebastian Kapinos - KP Unia Racibórz

10

Adam Kozielski - LKS Drzewiarz Jasienica
Mateusz Kocot - KP Unia Racibórz
Tomasz Czerniak - KS Concordia Knurów
Tomasz Kasprzyk - GKS Gwarek Ornontowice

9

Jozef Dolny - TS Podbeskidzie II
Karol Lewandowski - BKS Stal Bielsko-Biała, KS Spójnia Landek
Paweł Kozioł - LKS Czaniec
Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

8

Bartosz Wojtków - LKS Granica Ruptawa
Damian Sadowski - GKS Gwarek Ornontowice
Filip Gajda - LKS Drzewiarz Jasienica
Ilya Nazdryn-Platniski - LKS Czaniec

7

Ariel Mnochy - LKS Wilki Wilcza
Grzegorz Górka - KS Concordia Knurów
Ireneusz Badura - KS Polonia Łaziska Górne

6

Adam Maślorz - MKS Iskra Pszczyna
Adam Mateja - GTS Bojszowy, MKS Lędziny
Bartosz Remień - KP Unia Racibórz
Grzegorz Szymoński - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz
Kacper Kostorz - TS Podbeskidzie II
Marcin Jurecki - LKS Orzeł Mokre
Marcin Sobczak - GKS Pniówek 74 Pawłowice, MKS Iskra Pszczyna
Michał Szczurek - BKS Stal Bielsko-Biała, KS Concordia Knurów
Piotr Trzop - GKS Radziechowy-Wieprz
Przemysław Adamczyk - LKS Granica Ruptawa
Wojciech Małyjurek - BTS Rekord Bielsko-Biała, KP Beskid Skoczów

5

Cezary Ferfecki - KP Beskid Skoczów
Łukasz Spórna - KS Decor Bełk
Łukasz Zakrzewski - TS Podbeskidzie II
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów
Mateusz Bernat - KS Spójnia Landek, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Paweł Woniakowski - KP Unia Racibórz
Piotr Motyka - GKS Radziechowy-Wieprz
Rafal Wybierek - KS Decor Bełk

4

Antoni Turczyński -
Arkadii Herasymov - LKS Granica Ruptawa
Artur Molenda - JSP Szczakowianka Jaworzno
Damian Sanetra - KS Spójnia Landek
Dariusz Łoś - LKS Drzewiarz Jasienica
Dawid Oszek - LKS Orzeł Mokre
Jakub Leda - JSP Szczakowianka Jaworzno
Jakub Sewerin - GKS Gwarek Ornontowice, LKS Wilki Wilcza
Kamil Ingram - MKS Lędziny
Kamil Jonkisz - TS Podbeskidzie II
Krzysztof Jurczak - LKS Czaniec
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów II, KP Beskid Skoczów
Łukasz Błasiak - GKS Radziechowy-Wieprz, KS Kuźnia Ustroń
Łukasz Kolasa - LKS Orzeł Mokre
Marcin Habdas - KS Spójnia Landek
Mateusz Gajek - KS Concordia Knurów
Mateusz Wajdzik - TS Podbeskidzie II
Michal Pieczka - KS Decor Bełk
Michał Grześ - KP Beskid Skoczów
Michał Prusek - MKS Iskra Pszczyna
Piotr Pindel - GKS Radziechowy-Wieprz
Rafal Wybierek - KS Decor Bełk
Szymon Lewicki - TS Podbeskidzie II
Wojciech Orzeł - KS ROW 1964 Rybnik II, KS Decor Bełk
Wojciech Padło - KP Beskid Skoczów
Wojciech Szymański - JSP Szczakowianka Jaworzno

3

Bartosz Wójcik - KS Polonia Łaziska Górne
Damian Jakubik -
Damian Oczko - TS Podbeskidzie II
Daniel Fabisiak - LKS Czaniec, KS Polonia Łaziska Górne
Dawid Boczar - GKS Gwarek Ornontowice
Dawid Gola - LKS Drzewiarz Jasienica, LKS Czaniec
Grzegorz Gomółka - KS Spójnia Landek
Jakub Steuer - KS Górnik Zabrze II, LKS Wilki Wilcza
Jarosław Plewa - LKS Forteca Świerklany, KP Unia Racibórz
Kamil Gorzała - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, MKS Iskra Pszczyna
Kamil Sornat - KP Beskid Skoczów
Krzysztof Walkiewicz - TS Podbeskidzie II
Łukasz Kut - MKS Lędziny
Łukasz Zaremski - KP Beskid Skoczów
Maciej Kasprzak - LKS Granica Ruptawa
Marcin Dudka - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Studencki - LKS Drzewiarz Jasienica
Marek Malcher - GKS Krupiński Suszec
Marek Walczak - JSP Szczakowianka Jaworzno
Mariusz Masternak - MKS Lędziny
Michał Adamczyk - GKS Krupiński Suszec
Norbert Stworzyjan - MKS Lędziny
Patryk Widuch - KS Polonia Łaziska Górne
Paweł Sermak - JSP Szczakowianka Jaworzno
Piotr Groborz - KS Decor Bełk
Przemysław Węgrzyn - KS Ruch Chorzów II, KP Beskid Skoczów II
Sławomir Cienciała - TS Podbeskidzie II
Solomon Mawo - KS Concordia Knurów
Tomasz Kaleta - TS Podbeskidzie II , LKS Czaniec
Tomasz Zyzak - KS Spójnia Landek

2

Aleksander Chmielewski - TS Podbeskidzie II
Andrzej Durda - KP Unia Racibórz
Andrzej Niewiedział - GKS Gwarek Ornontowice
Arkadiusz Ihas - KP Beskid Skoczów
Bartosz Smyla - KS Polonia Łaziska Górne
Damian Kraus - MKS Iskra Pszczyna
Damian Gabrysiak - LKS Unia Turza Śląska, LKS Granica Ruptawa
Daniel Grabski - TS Podbeskidzie II , LKS Czaniec
Daniel Gajek - GKS Krupiński Suszec
Daniel Gołuch - LKS Czaniec, LKS Drzewiarz Jasienica
Daniel Romanowicz - LKS Drzewiarz Jasienica
Daniel Zielonka - GKS Krupiński Suszec
Dawid Grabiec - KS ROW 1964 Rybnik II, KS Decor Bełk
Dawid Karlik - MKS Lędziny
Dominik Bartoszewicz - LKS Orzeł Mokre
Filip Matuszczyk - TS Podbeskidzie II
Grzegorz Grygny - LKS Orzeł Mokre
Grzegorz Horubała - LKS Granica Ruptawa
Grzegorz Ostrowski - LKS Orzeł Mokre
Kamil Kaczmarczyk - KS Decor Bełk
Kamil Kowal - LKS Granica Ruptawa
Kamil Męzik - LKS Granica Ruptawa
Kamil Sekuła - LKS Drzewiarz Jasienica
Konrad Kuder - LKS Drzewiarz Jasienica
Krzysztof Ferensztajn - GKS Gwarek Ornontowice
Krzysztof Kamiński - JSP Szczakowianka Jaworzno
Krzysztof Łaciak - TS Podbeskidzie II , LKS Drzewiarz Jasienica
Łukasz Czajka -
Łukasz Lewandowski - GKS Gwarek Ornontowice
Łukasz Ploch - KP Unia Racibórz
Łukasz Winkler - KS Decor Bełk
Maciej Rozmus - KP Odra Wodzisław Śląski, GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Mizia - KP Unia Racibórz
Mariusz Reguła - GKS Krupiński Suszec, GKS Dąb Gaszowice
Mateusz Adamczyk - GKS Gwarek Ornontowice
Mateusz Rajca - GKS Gwarek Ornontowice, LKS Wilki Wilcza
Mateusz Skrobol - KS Spójnia Landek
Mateusz Sosnowski -
Mateusz Śliwa - MKS Lędziny
Michał Łęszczak - GKS Tychy II, KS Polonia Łaziska Górne
Patryk Kiczyński - JSP Szczakowianka Jaworzno
Paweł Chojnacki - LKS Drzewiarz Jasienica
Paweł Oleksy - GKS Gwarek Ornontowice
Paweł Smajdor - GKS Krupiński Suszec
Szymon Saliński - GKS Gwarek Ornontowice
Tomasz Biber - GKS Krupiński Suszec
Tomasz Kozioł - LKS Czaniec
Tomasz Zawadzki - MKS Iskra Pszczyna
Tomasz Zbytnik - LKS Granica Ruptawa
Wojciech Wilczek - TS Podbeskidzie II

1

Adam Grygier -
Andreas Kaczmarek - LKS Wilki Wilcza
Arkadiusz Syrek - LKS Granica Ruptawa
Artur Kamiński - MKS Lędziny
Artur Korcz - KS Polonia Łaziska Górne
Artur Miły - LKS Granica Ruptawa, LKS Błyskawica Drogomyśl
Bartłomiej Borak - LKS Czaniec
Bartłomiej Grabczyński - MKS Iskra Pszczyna
Damian Czupryna - KS Polonia Łaziska Górne, MKS Lędziny
Daniel Książek - GKS Gwarek Ornontowice
Dastin Bartoszewicz - LKS Wilki Wilcza
Dawid Lewandowski - GKS Gwarek Ornontowice
Dawid Magnor - LKS Orzeł Mokre
Dawid Mikołajec - GKS Krupiński Suszec
Dawid Stramski - MKS Iskra Pszczyna, LKS Granica Ruptawa
Emanuel Markiewicz - LKS Unia Turza Śląska
Filip Handy - TS Podbeskidzie II
Ireneusz Trojanowski - KP Beskid Skoczów, KP Beskid Skoczów II
Jacek Broniewicz - KS Polonia Bytom SA
Jacek Nowak - LKS Orzeł Mokre
Jakub Kałka - KS Spójnia Landek
Jakub Podyma - LKS Wilki Wilcza
Jakub Szlosek - LKS Drzewiarz Jasienica
Jiří Barcal - KP Unia Racibórz
Kamil Janik - KP Beskid Skoczów
Kamil Sikora -
Konrad Gutowski - TS Podbeskidzie II
Konrad Kareta - TS Podbeskidzie II , BKS Stal Bielsko-Biała
Krzysztof Markiefka - KS ROW 1964 Rybnik II, GKS Krupiński Suszec
Łukasz Jagła - LKS Granica Ruptawa, KS Spójnia Landek
Łukasz Dubaniewicz - KS Polonia Łaziska Górne
Łukasz Saborowski - LKS Wilki Wilcza
Łukasz Żyrkowski - LKS Wilki Wilcza
Maciej Felsch - TS Podbeskidzie II
Maksym Kravets -
Marcel Rodziewicz - JSP Szczakowianka Jaworzno
Marcin Smolik - JSP Szczakowianka Jaworzno
Marek Prusicki - KP Unia Racibórz
Mateusz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Mikulski - KS Concordia Knurów
Mateusz Pientka - KP Unia Racibórz
Mateusz Tomeczek - LKS Orzeł Mokre
Michal Janota - TS Podbeskidzie II
Michał Czyż - KS Spójnia Landek
Michał Grajcarek - GTS Bojszowy, MKS Iskra Pszczyna
Michał Kopczyński - LKS Wilki Wilcza
Michał Majewski - GKS Tychy II
Patryk Lach - LKS Granica Ruptawa
Patryk Lipka - KS Concordia Knurów
Patryk Wentland - LKS Bestwina, LKS Drzewiarz Jasienica
Patryk Wróbel -
Paweł Janoszka - LKS Orzeł Mokre
Piotr Buchalik - KS Concordia Knurów
Piotr Gierczak - LKS Wilki Wilcza
Piotr Kapela - MKS Lędziny
Piotr Strączek - TS Podbeskidzie II
Przemysław Ferfecki - LKS Beskid Brenna, KP Beskid Skoczów
Rafał Chałupiński - KP Unia Racibórz
Robert Basiura - LKS Drzewiarz Jasienica
Robert Pawlak - KS Spójnia Landek
Sebastian Kozok - GKS Tychy II, MKS Lędziny
Seweryn Pielichowski - TS Podbeskidzie II , GKS Radziechowy-Wieprz
Szymon Bezeg - KS Spójnia Landek, KP Beskid Skoczów
Szymon Kubica - KS Spójnia Landek
Szymon Sosna - LKS Unia Turza Śląska, LKS Granica Ruptawa
Tomasz Małodobry - JSP Szczakowianka Jaworzno
Tomasz Tabiś - LKS Wilki Wilcza
Tomasz Wdowik - JSP Szczakowianka Jaworzno
Tomasz Wilk - GKS Gwarek Ornontowice
Wojciech Simon - GKS Grunwald Ruda Śląska, LKS Orzeł Mokre

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145