Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


30

Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców

18

Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów

17

Marcin Siekierka - LKS Tempo Puńców, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

16

Alan Pastuszak - LKS Kończyce Małe, LKS Tempo Puńców

14

Paweł Hojbach - LKS Strażak Pielgrzymowice

13

Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Śleziona - LKS Ochaby 96
Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców

12

Daniel Flejszman - KP Beskid Skoczów, LKS Tempo Puńców
Robert Orłowski - LKS Olza Pogwizdów

11

Samuel Kastinger - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Strażak Dębowiec

10

Dominik Pytel - LKS Ochaby 96
Krzysztof Felis - LKS Goleszów
Mateusz Kałuża - LKS Ochaby 96
Przemysław Ferfecki - LKS Beskid Brenna, KP Beskid Skoczów

9

Andrzej Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień
Rafał Górczyński - LKS Kończyce Małe

8

Emil Zegadło - LKS Strażak Dębowiec
Kamil Machej - LKS Kończyce Małe
Mateusz Wigezzi - LKS Goleszów

7

Daniel Ciemała - LKS Goleszów
Konrad Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Mateusz Nowak - LKS Ochaby 96
Przemysław Cieślar - LKS Goleszów, LKS Tempo Puńców
Tomasz Wcisło - GKS Morcinek Kaczyce

6

Jakub Kolondra - LKS Kończyce Małe, GKS Morcinek Kaczyce
Krzysztof Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Waldemar Bulandra - LKS Strażak Dębowiec

5

Jakub Wnęk - TS Piast Cieszyn, LKS Tempo Puńców
Jarosław Kwiczala - LKS Olza Pogwizdów
Jeremiasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Kamil Różankowski - LKS Wisła Strumień
Łukasz Kiełkowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Kojzar - LKS Zryw Bąków
Mateusz Stokłosa - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, RKS Cukrownik Chybie
Piotr Ferfecki - LKS Goleszów
Piotr Szpilarewicz - LKS Kończyce Małe, LKS Zryw Bąków
Sebastian Rychlik - LKS Olza Pogwizdów
Sławosz Karelus - KS Brzezówka, LKS Ochaby 96
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków

4

Andrzej Siekierka - LKS Ochaby 96
Artur Matuszczyk - LKS Strażak Pielgrzymowice
Bartosz Kochman - KP Beskid Skoczów II
Damian Gryta - LKS Wisła Strumień
Eryk Penkala - LKS Kończyce Małe
Kornel Żebrowski - LKS Pogórze
Łukasz Wacha - LKS Zryw Bąków, LKS Pogórze
Marcel Adamek - GKS Morcinek Kaczyce
Mateusz Brandys - LKS Pogórze
Mateusz Janota - LKS Wisła Strumień
Piotr Gołka - LKS Kończyce Małe
Szymon Miłek - RKS Cukrownik Chybie
Wojciech Kawulok - KP Beskid Skoczów II
Wojciech Rakus - LKS Zryw Bąków

3

Andrzej Niemczyk - LKS Zryw Bąków
Andrzej Papierok - LKS Kończyce Małe
Artur Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Damian Adamczewski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Daniel Greń - KP Beskid Skoczów II
Daniel Orawski - LKS Ochaby 96
Dawid Nikiel - LKS Goleszów
Eugeniusz Matula - LKS Beskid Brenna
Jan Greń - LKS Beskid Brenna
Józef Tomaszko - LKS Pogórze
Kamil Wowry - GKS Morcinek Kaczyce
Krystian Danel - LKS Wisła Strumień, LKS Pogórze
Krzysztof Kolondra - GKS Morcinek Kaczyce
Marcin Niebisz - LKS Wisła Strumień
Marek Przyszlakowski - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Szuster - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Heller - LKS Pogórze
Paweł Pruś - LKS Zryw Bąków
Piotr Skrzypoń - LKS Tempo Puńców
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Przemysław Węgrzyn - KS Ruch Chorzów II, KP Beskid Skoczów II
Sebastian Sączek - LKS Beskid Brenna
Szymon Gogółka - LKS Ochaby 96
Szymon Greń - LKS Beskid Brenna
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców

2

Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Adamczewski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Andrzej Cieślar - LKS Ochaby 96
Arkadiusz Szlajss - KS Kuźnia Ustroń, LKS Tempo Puńców
Artur Mąka - LKS Zryw Bąków, LKS Granica Ruptawa
Bartłomiej Gruszczyński - KP Beskid Skoczów II, LKS Beskid Brenna
Damian Strządała - LKS Goleszów
Daniel Bujok - TS Podbeskidzie II , KP Beskid Skoczów II
Daniel Macura - KP Beskid Skoczów II, LKS Pogórze
Daniel Sikora - LKS Goleszów
Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Grzegorz Kałuża - LKS Ochaby 96
Jerzy Szymura - LKS Beskid Brenna
Kacper Rakus - LKS Zryw Bąków
Kamil Michalak - LKS Rudnik, LKS Zryw Bąków
Kamil Pupek - LKS Strażak Dębowiec
Kazimierz Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Krystian Czudek - LKS Goleszów
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów II, KP Beskid Skoczów
Łukasz Juroszek - LKS Goleszów
Łukasz Wrona - LKS Ochaby 96
Mateusz Olma - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Skowron - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Hanusiak - LKS Wisła Strumień
Michał Mach - LKS Tempo Puńców, LKS Wisła Strumień
Michał Gawlas - LKS Ochaby 96
Mirosław Foltyn - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Mirosław Ustaszewski - LKS Wisła Strumień
Patryk Ganiek - LKS Strażak Pielgrzymowice
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Przemysław Gibiec - LKS Goleszów
Rafał Konieczny - LKS Kończyce Małe
Sebastian Nogły - GKS Morcinek Kaczyce
Sebastian Szeląg - LKS Błyskawica Drogomyśl, LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Wacław Janduda - LKS Wisła Strumień
Wiktor Bochenek - KP Beskid Skoczów II
Wojciech Swoboda - KP Beskid Skoczów II

1

Adam Musioł - GKS Morcinek Kaczyce
Arkadiusz Bury - KP Beskid Skoczów II, LKS Beskid Brenna
Arkadiusz Chodór - LKS Wisła Strumień
Arkadiusz Pawłowicz - LKS Olza Pogwizdów
Bartłomiej Oleksy - LKS Tempo Puńców
Błażej Holeksa - LKS Strażak Pielgrzymowice
Daniel Wenglorz - GKS Morcinek Kaczyce
Dariusz Potrząsaj - LKS Wisła Strumień
Dawid Bystroń - LKS Beskid Brenna
Dawid Gierczyński - LKS Strażak Dębowiec
Dawid Macura - LKS Beskid Brenna
Dominik Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Ireneusz Brachaczek - LKS Kończyce Małe
Jacek Juroszek - LKS Goleszów
Jakub Czyż - KP Beskid Skoczów II, LKS Beskid Brenna
Jakub Rakus - LKS Zryw Bąków
Jakub Staroń - LKS Wisła Strumień
Jakub Wiśniowski - LKS Goleszów
Jan Szostok - LKS Pogórze
Jarosław Janowski - LKS Kończyce Małe
Jarosław Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Jonasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Kamil Janik - KP Beskid Skoczów
Krystian Siąkała - LKS Pogórze
Krzysztof Kałuża - LKS Pogórze
Krzysztof Miodoński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Łukasz Hyla - KP Beskid Skoczów II
Łukasz Machej - LKS Victoria Hażlach, GKS Morcinek Kaczyce
Łukasz Piela - LKS Beskid Brenna
Łukasz Sosnowski - LKS Olza Pogwizdów
Maciej Marek - KP Beskid Skoczów
Maciej Winiewicz - LKS Ochaby 96
Maksymilian Szczypka - LKS Wisła Strumień
Marcin Pudłowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Marcin Plinta - LKS 99 Pruchna, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marcin Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Marcin Wigezzi - LKS Goleszów
Marek Wawrzyczek - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Hejnowicz - KP Beskid Skoczów II, LKS Ochaby 96
Mateusz Lizak - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Wieja - LKS Pogórze
Michał Grześ - KP Beskid Skoczów
Michał Szlajss - LKS Goleszów
Patryk Pala - LKS Kończyce Małe
Piotr Husar - LKS Zryw Bąków, LKS Zamek Grodziec
Piotr Miszczyk - LKS Olza Pogwizdów
Rafał Kornas - LKS Strażak Pielgrzymowice
Rafał Wcisło - GKS Morcinek Kaczyce
Sebastian Ganiek - LKS Goleszów
Seweryn Bujok - KP Beskid Skoczów II
Seweryn Wojciechowski - LKS Tempo Puńców, KP Beskid Skoczów
Tomasz Jaworski - LKS Beskid Brenna
Tomasz Łasut - LKS Kończyce Małe
Tomasz Wenglorz - GKS Morcinek Kaczyce
Wojciech Małyjurek - BTS Rekord Bielsko-Biała, KP Beskid Skoczów
Wojciech Podeszwa - LKS Strażak Pielgrzymowice
Zbigniew Banot - LKS Olza Pogwizdów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145