Puchar Polski (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


6


Rafał Hałat - BKS Stal Bielsko-Biała, GKS Radziechowy-Wieprz

5

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Michał Gołuch - Góral Żywiec

4

Grzegorz Szymoński - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz
Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

3

Dominik Natanek - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Filip Balcarek - LKS Podhalanka Milówka, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Maciej Łącki - LKS Czaniec
Marcin Osmałek - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz

2

Grzegorz Zawada - UKS Maksymilian Cisiec
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Maciej Rozmus - KP Odra Wodzisław Śląski, GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Widuch - Góral Żywiec
Michał Duda - TS Koszarawa Żywiec, LKS Orzeł Łękawica
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Patryk Semik - UKS Maksymilian Cisiec, Góral Żywiec
Przemysław Żabicki - LKS Smrek Ślemień, LKS Orzeł Łękawica
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Sławomir Mieszczak - LKS Beskid Kocierz

1

Adam Frydel - KS Iskra Rybarzowice, UKS Maksymilian Cisiec
Adrian Pawlus - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Bory Pietrzykowice
Adrian Szwarc - KS Spójnia Landek, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Andrzej Jura - LKS Magórka Czernichów-Tresna, TS Koszarawa Żywiec
Artur Bąk - LKS Sopotnia
Damian Cieślar - TS Metal Węgierska Górka
Damian Mazgaj - LKS Pewel Mała
Damian Polak - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Bogdański - LKS Bory Pietrzykowice
Dominik Duraj - LKS Magura Bystra
Dominik Semik - LKS Sokół Słotwina
Dominik Żuławski - LKS Magura Bystra
Grzegorz Ciućka II - LKS Sopotnia
Grzegorz Jodłowiec -
Grzegorz Socha - FKS Rychwałd, LKS Beskid Gilowice
Jakub Malarz - LKS Sopotnia
Kamil Kozieł - LKS Świt Cięcina, TS Koszarawa Żywiec
Kamil Rus - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Żemła - MKS Iskra Pszczyna, UKS Maksymilian Cisiec
Karol Rozmus - GKS Radziechowy-Wieprz, Góral Żywiec
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Błasiak - GKS Radziechowy-Wieprz, KS Kuźnia Ustroń
Maciej Okrzesik - LKS Sopotnia
Marcin Dudka - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Pośpiech - LKS Smrek Ślemień, LKS Orzeł Łękawica
Marcin Wróbel - LKS Leśna, BKS Stal Bielsko-Biała
Marek Gołuch - Góral Żywiec
Marek Noga - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Hankus - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Kalfas - LKS Podhalanka Milówka, UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Lociński - LKS Beskid Gilowice
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Michał Tomaszek - TS Koszarawa Żywiec
Mykhailo Lavruk - LKS Bory Pietrzykowice
Paweł Krutak - TS Metal Węgierska Górka
Piotr Białek - LKS Beskid Kocierz
Piotr Motyka - GKS Radziechowy-Wieprz
Piotr Pierlak - LKS Sopotnia
Piotr Pindel - GKS Radziechowy-Wieprz
Piotr Trzop - GKS Radziechowy-Wieprz
Radosław Michalski - Góral Żywiec
Radosław Tracz - GKS Radziechowy-Wieprz II, GKS Radziechowy-Wieprz
Rafał Dąbrowski - UKS Maksymilian Cisiec
Robert Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Sebastian Jaskółka - LKS Magura Bystra
Szymon Kupczak - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Szymon Szewczyk - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Teodor Popławski - LKS Sopotnia
Tomasz Fijak - KS Soła Kobiernice, LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Janik - UKS Maksymilian Cisiec, TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Talik - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Urbaś - GKS Radziechowy-Wieprz, GKS Radziechowy-Wieprz II
Witold Podgórski - LKS Beskid Gilowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145