Puchar Polski (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


6


Marcin Habdas - KS Spójnia Landek

5


Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice

3

Artur Sawicki - LKS Bestwina
Łukasz Szędzielarz - BTS Rekord Bielsko-Biała
Roman Kral - LKS Beskid Brenna, GKS Czarni Jaworze

2

Artur Pląskowski - BKS Stal Bielsko-Biała
Ilya Nazdryn-Platniski - LKS Czaniec
Kamil Bezak - KS Spójnia Landek, BKS Stal Bielsko-Biała
Kamil Krzak - GLKS Wilkowice
Krzysztof Walasiński - KS Iskra Rybarzowice
Robert Pawlak - KS Spójnia Landek
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice

1

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Bartłomiej Gołąb - LKS Pasjonat Dankowice
Bartłomiej Skęczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Bartosz Woźniak - BTS Rekord Bielsko-Biała, LKS Czaniec
Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Furczyk - LKS Nadwiślan Góra, BKS Stal Bielsko-Biała
Damian Hilbrycht - BTS Rekord Bielsko-Biała II, BTS Rekord Bielsko-Biała
Damian Nowak - LKS Bestwina
Damian Szczęsny - GKS Tychy II, BKS Stal Bielsko-Biała
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Dawid Hałat - LKS Czaniec, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Nagi - BTS Rekord Bielsko-Biała
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Wiśniewski - BKS Stal Bielsko-Biała, KP Warta Zawiercie
Grzegorz Gomółka - KS Spójnia Landek
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Czarnecki - KS Soła Kobiernice, LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Krzysztof Skrzypiec - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Radomski - BKS Stal Bielsko-Biała
Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Marek Heller - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Gaudyn - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Madzia - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Patryk Strzelczyk - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze
Patryk Wentland - LKS Bestwina, LKS Drzewiarz Jasienica
Paweł Łomankiewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Radosław Folek - KS Międzyrzecze
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice
Remigiusz Tański - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Roland Król - GKS Czarni Jaworze
Szymon Tomala - LKS Pasjonat Dankowice, KS Bestwinka
Szymon Waligóra - LKS Czaniec
Tomasz Kozieł - LKS Pasjonat Dankowice
Tomasz Pryszcz - GKS Tychy II, BKS Stal Bielsko-Biała
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze
Tomasz Zyzak - KS Spójnia Landek
Witold Szczepanik - KS Spójnia Landek
Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Wilczek - TS Podbeskidzie II

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158