Puchar Polski (Podokręg Skoczów) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


5

Krystian Czudek - LKS Sportkontakt Goleszów

4

Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna

Szymon Płoszaj - WSS Wisła

3

Bartłomiej Rucki - WSS Wisła

2

Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Dawid Janoszek - TS 1909 Piast Cieszyn
Dawid Surmiak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Zorychta - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Kamil Kaszuba - LKS 99 Pruchna
Marcin Kołek - LKS Tempo Puńców
Michał Jopek - LKS Sportkontakt Goleszów
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Tomasz Gredka - FC Blaszok Skoczów

1

Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń
Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Antoni Kukuczka - UKS APN Góral Istebna
Artur Wiak - LKS Zryw Bąków
Bartłomiej Oleksy - LKS Tempo Puńców
Bartłomiej Walek - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Kłapsia - LKS Sportkontakt Goleszów
Eliasz Suszka - UKS APN Góral Istebna
Jakub Kukuczka - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Janoszek - LKS Sportkontakt Goleszów
Krystian Papatanasiu - LKS Błyskawica Drogomyśl
Krzysztof Felis - LKS Sportkontakt Goleszów
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Mateusz Brak - KS Kuźnia Ustroń
Mateusz Brandys - LKS Pogórze
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Mateusz Wieczorek - LKS Beskid Brenna
Michał Pietraczyk - KS Kuźnia Ustroń
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków
Szymon Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Kożdoń - LKS Pogórze
Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn
Tomasz Warzecha - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Ziebura - FC Blaszok Skoczów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10