Liga Okręgowa (BOZPN) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


33


Szymon Płoszaj - WSS Wisła

26

Dominik Natanek - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Metal WG - Skałka Żabnica

17

Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice

Mateusz Żyła - MRKS Czechowice-Dziedzice

15

Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń
Michał Pietraczyk - KS Kuźnia Ustroń, WSS Wisła

14

Dariusz Rucki - BKS Stal Bielsko-Biała, WSS Wisła

13

Jakub Pilch - GLKS Wilkowice

12

Adrian Szwarc - KS Spójnia Landek, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl

11

Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

10

Grzegorz Szymoński - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie

9

Błażej Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Łukasz Halama - GKS Pniówek 74 Pawłowice, LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Wróbel - LKS Leśna, BKS Stal Bielsko-Biała
Patryk Semik - UKS Maksymilian Cisiec, Góral Żywiec

8

Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Marek Szymala - KS Kuźnia Ustroń
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Rafał Dąbrowski - UKS Maksymilian Cisiec

7

Krystian Patroń - LKS Pasjonat Dankowice, MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Czyż - KS Kuźnia Ustroń
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice

6

Artur Sawicki - LKS Bestwina
Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Edwin Barbosa - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Szymon Skęczek - LKS Bestwina
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice

5

Dariusz Juroszek - WSS Wisła
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Dominik Loska - LKS Błyskawica Drogomyśl
Jakub Kubica - KS Spójnia Landek, WSS Wisła
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Kozieł - LKS Świt Cięcina, TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Błasiak - GKS Radziechowy-Wieprz, KS Kuźnia Ustroń
Maciej Łącki - LKS Czaniec
Marcin Urbańczyk - RKS Cukrownik Chybie
Mieczysław Sikora - BTS Rekord Bielsko-Biała, KS Kuźnia Ustroń
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Paweł Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Radosław Michalski - Góral Żywiec
Robert Madzia - KS Kuźnia Ustroń

4

Adrian Gibiec - KS Kuźnia Ustroń
Adrian Miroski - LKS Bestwina
Bartosz Sala - TS Koszarawa Żywiec
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Kamil Żemła - MKS Iskra Pszczyna, UKS Maksymilian Cisiec
Maciej Krysta - LKS Leśna
Mateusz Radwański - LKS Bestwina
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Patryk Chmiel - RKS Cukrownik Chybie
Paweł Pańta - LKS 99 Pruchna
Przemysław Miodoński - Góral Żywiec
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Szymon Chmiel - GKS Morcinek Kaczyce, KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Gach - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Bydliński - GLKS Wilkowice
Tomasz Gala - Góral Żywiec, GLKS Wilkowice

3

Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Adrian Nycz - LZS Beskid Godziszka, LKS Bestwina
Arkadiusz Trybulec - KS Kuźnia Ustroń
Bartłomiej Rucki - WSS Wisła
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Dariusz Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl, BTS Rekord Bielsko-Biała II
David Chipala - TS Koszarawa Żywiec
Filip Orszula - LKS 99 Pruchna
Grzegorz Jodłowiec -
Konrad Pala - KS Kuźnia Ustroń
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Maciej Wojtyła - Góral Żywiec, UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Marcin Jasiński - LKS Drzewiarz Jasienica, WSS Wisła
Marcin Osmałek - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Gach - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Motyka - UKS Maksymilian Cisiec
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Patryk Ułasewicz - RKS Cukrownik Chybie
Rafał Nowak - UKS Maksymilian Cisiec
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Robert Janulek - RKS Cukrownik Chybie, KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Żbikowski - LKS Forteca Świerklany, LKS 99 Pruchna
Tomasz Fijak - KS Soła Kobiernice, LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Janik - UKS Maksymilian Cisiec, TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Drewniak - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice

2

Arkadiusz Rucki - RKS Cukrownik Chybie
Bartłomiej Feruga - RKS Cukrownik Chybie, LKS Bestwina
Dariusz Zygma - RKS Cukrownik Chybie
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Grzegorz Rzeszótko - LKS Leśna
Jacek Kosiba - LKS 99 Pruchna
Kamil Duda - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Kotrys - WSS Wisła
Karol Janiszewski - KKS Spójnia Zebrzydowice
Krystian Papatanasiu - LKS Błyskawica Drogomyśl
Krystian Strach - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Kuźnia Ustroń
Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Marcin Gołąb - LKS Bestwina
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Wysiński - LKS 99 Pruchna
Mateusz Cieślar - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Kalfas - LKS Podhalanka Milówka, UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Pękala - BTS Rekord Bielsko-Biała II, LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Pszczółka - TS Piast Cieszyn, KS Kuźnia Ustroń
Mirosław Stabla -
Patryk Szymik - KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Orszulik - GKS Morcinek Kaczyce, KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Suski - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Radosław Tracz - GKS Radziechowy-Wieprz II, GKS Radziechowy-Wieprz
Rafał Greń - LKS Leśna
Sebastian Klimek - Góral Żywiec
Sebastian Niewdana - LKS Leśna
Sebastian Nowak - KKS Spójnia Zebrzydowice
Sebastian Wojciechowski - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Tomasz Zaręba - LKS Granica Ruptawa, KS Kuźnia Ustroń
Waldemar Szarzec - WSS Wisła

1

Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Arkadiusz Brachaczek - TS Piast Cieszyn, KKS Spójnia Zebrzydowice
Artur Michulec - Góral Żywiec
Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Artur Król - KKS Spójnia Zebrzydowice
Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Bartłomiej Olszar - KKS Spójnia Zebrzydowice
Damian Stawicki - WSS Wisła, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Damian Ścibor - BTS Rekord Bielsko-Biała II, KS Kuźnia Ustroń
Damian Wojtoń - KS Spójnia Landek
Dawid Grabowski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Piguła - KKS Spójnia Zebrzydowice
Dawid Pisarek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Szczotka - LKS Świt Cięcina, UKS Maksymilian Cisiec
Gabriel Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Gracjan Haka - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Grzegorz Szymik - TS Koszarawa Żywiec, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Kajetan Lach - LKS Leśna
Kamil Cichura - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Kamil Kaszuba - LKS 99 Pruchna
Kamil Michalczyk - LKS 99 Pruchna
Kamil Skowronek - RKS Cukrownik Chybie
Kornel Adamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, LKS Pasjonat Dankowice
Kostiantyn Shliakhovyi - Góral Żywiec
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Krzysztof Jodłowiec -
Krzysztof Urbaś - GKS Radziechowy-Wieprz II, Góral Żywiec
Krzysztof Wójcikiewicz - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Jastrzębski - LKS Czaniec, MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LZS Beskid Godziszka
Maciej Móll - LKS Czaniec, LKS Bestwina
Maksymilian Celej - TS Koszarawa Żywiec
Marcin Filapek - TS Podbeskidzie II , LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Prochoński - LKS 99 Pruchna
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mariusz Pilch - WSS Wisła
Mateusz Cieślar - KS Kuźnia Ustroń, WSS Wisła
Mateusz Brak - KS Kuźnia Ustroń
Mateusz Sroka - LKS Beskid Gilowice
Michał Pilch - GLKS Wilkowice
Michał Tomaszek - TS Koszarawa Żywiec
Mykhailo Lavruk - LKS Bory Pietrzykowice
Patryk Wentland - LKS Bestwina, LKS Drzewiarz Jasienica
Patryk Wrzeszcz - GLKS Wilkowice
Paweł Smajdor -
Przemysław Szczypka - LKS Bestwina
Robert Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Sławomir Kościelny - UKS Maksymilian Cisiec
Szymon Niemczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Święs - LKS Bestwina
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Strzałka - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Vladyslav Lipich - LKS Skrzyczne Lipowa, GLKS Wilkowice
Wojciech Mrok - TS Koszarawa Żywiec

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145