Strony klubów

4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN)

Bytomski Sport Bytom Sp z o.o

GKS Dąb Gaszowice

GKS Radziechowy-Wieprz

GKS Tychy II

KP Beskid Skoczów

KP Unia Racibórz

KS Concordia Knurów

KS Decor Bełk

KS Kuźnia Ustroń

KS Spójnia Landek

LKS Czaniec

LKS Drzewiarz Jasienica

LKS Goczałkowice Zdrój

LKS Wilki Wilcza

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

MKS Lędziny

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

4 Liga gr. 1 (Śląski ZPN)

BKS Sarmacja Będzin

GKS Gwarek Ornontowice

GKS Piast Gliwice II

GKS Szombierki Bytom

JSP Szczakowianka Jaworzno

KP Warta Zawiercie

KS Górnik Piaski

KS Polonia Łaziska Górne

KS Ruch Radzionków

LKS Polonia Poraj

LKS Przemsza Siewierz

LKS Sparta Lubliniec

MKS Myszków

MKS Śląsk Świętochłowice

RKS Grodziec

RKS Raków Częstochowa II

Nice 1 liga (Śląski ZPN)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

3 Liga gr. 3 (Śląski ZPN)

BKS Stal Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała

GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój

GKS Pniówek 74 Pawłowice

KS Skra Częstochowa

LKS Unia Turza Śląska

Klasa A (Podokręg Skoczów)

GKS Morcinek Kaczyce

KP Beskid Skoczów II

LKS Beskid Brenna

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

LKS Kończyce Małe

LKS Ochaby 96

LKS Olza Pogwizdów

LKS Orzeł Zabłocie

LKS Sportkontakt Goleszów

LKS Strażak Dębowiec

LKS Strażak Pielgrzymowice

LKS Wisła Strumień

LKS Zryw Bąków

TS 1909 Piast Cieszyn

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

GKS Czarni Jaworze

GLKS Wilkowice

Góral Żywiec

KKS Spójnia Zebrzydowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

KS Brzezówka

KS Nierodzim Ustroń

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS 99 Pruchna

LKS Bestwina

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błękitni Pierściec

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Błyskawica Drogomyśl

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

LKS Iskra Iskrzyczyn

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Leśna

LKS Metal WG - Skałka Żabnica

LKS Orzeł Łękawica

LKS Pasjonat Dankowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Pogórze

LKS Rudnik

LKS Spójnia Górki Wielkie

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Tempo Puńców

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Victoria Hażlach

MKS Promyk Golasowice

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

MRKS Czechowice-Dziedzice

RKS Cukrownik Chybie

TS Koszarawa Żywiec

Klasa B (Podokręg Skoczów)

UKS APN Góral Istebna

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

WSS Wisła

2 Liga juniorów (Beskidzki OZPN)

BKS Stal Bielsko-Biała U19

GLKS Wilkowice U19

KP Beskid Skoczów U19

KS Kuźnia Ustroń U19

KS Spójnia Landek U19

LKS Bestwina U19

LKS Bory Pietrzykowice U19

LKS Drzewiarz Jasienica U19

LKS Leśna U19

LKS Pasjonat Dankowice U19

LKS Zapora Wapienica U19

TS 1909 Piast Cieszyn U19

TS Koszarawa Żywiec U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Beskid Brenna U19

LKS Błyskawica Drogomyśl U19

LKS Kończyce Małe U19

LKS Ochaby 96 U19

LKS Olza Pogwizdów U19

LKS Pogórze U19

LKS Sportkontakt Goleszów U19

LKS Strażak Pielgrzymowice U19

LKS Wisła Strumień U19

LKS Wyzwolenie Simoradz U19

RKS Cukrownik Chybie U19

WSS Wisła U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

GKS Morcinek Kaczyce U19

KS Nierodzim Ustroń U19

LKS 99 Pruchna U19

LKS Błękitni Pierściec U19

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19

LKS Iskra Iskrzyczyn U19

LKS Orzeł Zabłocie U19

LKS Sportkontakt Goleszów U19 II

LKS Spójnia Górki Wielkie U19

LKS Tempo Puńców U19

LKS Victoria Hażlach U19

LKS Zryw Bąków U19

TS 1909 Piast Cieszyn U19 II

UKS APN Góral Istebna U19

Klasa A (Podokręg Bielsko)

BTS Rekord Bielsko-Biała II

GLKS Sokół Buczkowice

KS Bestwinka

KS Bystra

KS Międzyrzecze

KS Soła Kobiernice

LKS Mazańcowice

LKS Pionier Pisarzowice

LKS Przełom Kaniów

LKS Sokół Hecznarowice

LKS Zapora Porąbka

LKS Zapora Wapienica

LZS Beskid Godziszka

MRKS Czechowice-Dziedzice II

Klasa B (Podokręg Bielsko)

GKS Czarni Jaworze II

KS Halny Kalna

KS Iskra Rybarzowice

LKS Groń Bujaków

LKS Ligota

LKS Orzeł Kozy

LKS Słowian Łodygowice

LKS Sokół Zabrzeg

LKS Wilamowiczanka Wilamowice

LKS Zamek Grodziec

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

UKS Rotuz Bronów

3 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko)

KS Bestwinka U19

KS Soła Kobiernice U19

LKS Czaniec U19

LKS Groń Bujaków U19

LKS Ligota U19

LKS Mazańcowice U19

LKS Przełom Kaniów U19

LKS Sokół Hecznarowice U19

LKS Zamek Grodziec U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko)

GKS Czarni Jaworze U19

GLKS Sokół Buczkowice U19

KS Bystra U19

KS Iskra Rybarzowice U19

KS Międzyrzecze U19

KS Rudzica U19

LKS Pionier Pisarzowice U19

LKS Słowian Łodygowice U19

LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19

LKS Zapora Porąbka U19

LZS Beskid Godziszka U19

Klasa A (Podokręg Żywiec)

GKS Radziechowy-Wieprz II

LKS Beskid Gilowice

LKS Bory Pietrzykowice

LKS Koszarawa Babia Góra

LKS Magórka Czernichów-Tresna

LKS Muńcuł Ujsoły

LKS Pewel Mała

LKS Podhalanka Milówka

LKS Skrzyczne Lipowa

LKS Soła Rajcza

LKS Sopotnia

TS Metal Węgierska Górka

TS Soła Żywiec

UKS Maksymilian Cisiec

Klasa B (Podokręg Żywiec)

FKS Rychwałd

LKS Beskid Kocierz

LKS Grapa Trzebinia

LKS Halny Przyborów

LKS Jeleśnianka Jeleśnia

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

LKS Juszczyna

LKS Korbielów

LKS Magura Bystra

LKS Orzeł Łękawica II

LKS Pewel Ślemieńska

LKS Sokół Słotwina

3 Liga Juniorów (Podokręg Żywiec)

LKS Beskid Gilowice U19

LKS Beskid Kocierz U19

LKS Jeleśnianka Jeleśnia U19

LKS Korbielów U19

LKS Metal WG - Skałka Żabnica U19

LKS Orzeł Łękawica U19

LKS Podhalanka Milówka U19

LKS Świt Cięcina U19

UKS Maksymilian Cisiec U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Żywiec)

LKS Halny Przyborów U19

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U19

LKS Koszarawa Babia Góra U19

LKS Magórka Czernichów U19

LKS Pewel Ślemieńska U19

LKS Smrek Ślemień U19

LKS Sokół Słotwina U19

LKS Soła Rajcza U19

LKS Sopotnia U19

1L Playarena BB (Amatorzy)

Banda Świrów

Black Game Team

Body-Maxx.pl

Czechowice Team

FC Olewers

FC Tury

FC Wapienica

Lej mi Pół

Leśny Klub Sportowy

Malbec

MegaSport

Piekarnia Brzuchański

Pokemony

Wilki Południa

Wizjanet Team

Wpn Squad

Young Power

2L Playarena BB (Amatorzy)

18BPD

4Fun Football Team

BD Folwark

BeskidzkaPilka.pl

Bielska

Bielsko CF

Bolcownicy

Bon Voyage

Celna Bielsko

E-sport Gaming

Golonki Janusza

HuSaRiA WuPe

Sportowe Świry

Stare Bielsko FC

The Shakers

Totamtenham FC

Warmerr

GLS Goleszów (Amatorzy)

4 Korony Cieszyn

BeskidzkaPilka.pl Ustroń

CDF Cieszyn

Chrapiące Chrabąszcze Ustroń

Diverso Ustroń

FC Blaszok Skoczów

FC Cisownica

FC Kurtis Międzyświeć

Gold Team Cieszyn

Karton-Pak Cieszyn

Kozakowice

Lutnia Zamarski Oldboje

Megat Ustroń

Nieckarz Team Międzyświeć

Ognioodporni Ustroń

Patokalipsa Cieszyn

Priner Team Cieszyn

Texas Hażlach

Timber Cieszyn

Trafin Oil Ustroń

A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00