Sparingi - sierpień 2017

01.08.2017

BTS Rekord Bielsko-Biała3:2 (2:0)BTS Rekord Bielsko-Biała Futsal17:00
2 x 35 minut
LKS Victoria Hażlach5:2 (2:1)LKS Ochaby 9618:00
GKS Radziechowy-Wieprz II2:2 (1:0,1:0,0:2)LKS Muńcuł Ujsoły18:00
LKS Pionier Pisarzowice0:1 (0:1)GLKS Wilkowice18:30
FC Blaszok Skoczów1:0 (0:0)KP Beskid Skoczów II19:00
w Simoradzu

02.08.2017

LKS Zapora PorąbkaodwołanyLKS Przełom Kaniów
LKS Błyskawica DrogomyślodwołanyGKS Piast Gliwice II
LKS Granica Ruptawa6:2 (3:0)LKS Zapora Wapienica18:00
KS Polonia Łaziska Górne1:1 (0:0)KS Kuźnia Ustroń18:00

03.08.2017

LKS Strażak Dębowiec5:0 (3:0)LKS Spójnia Górki Wielkie18:30
Strumień Polanka WielkaodwołanyLKS Pionier Pisarzowice18:30

04.08.2017

LKS Czaniec2:3 (1:0)LKS Drzewiarz Jasienica18:00
GKS Radziechowy-Wieprz II1:11 (0:5)LKS Podhalanka Milówka18:00
LKS Rudnik2:2 (0:0)KS Iskra Rybarzowice18:30

05.08.2017

LKS Korbielów6:4 (-:-)KS Nierodzim Ustroń
KS Górnik Piaski0:3 (0:1)KS Kuźnia Ustroń10:00
w Czeladzi
Stobrawa Ligota Dolna3:4 (1:1)UKS Rotuz Bronów12:30
w Ligocie k/Kluczborka
UKS Maksymilian Cisiec6:1 (2:0)LKS Sokół Słotwina14:00
GKS Radziechowy-Wieprz1:1 (-:-)Dalin Myślenice17:00
LKS Skrzyczne Lipowa3:3 (0:1)LKS Zapora Wapienica17:00
KS Halny Kalna 5:1 (1:0)LKS Beskid Kocierz17:00
KS Spójnia Landek3:5 (3:1)RKS Grodziec17:00
LKS Sokół Zabrzeg7:5 (5:3)LKS Mazańcowice17:00
LKS Zamek Grodziec3:2 (3:1)LKS Pogórze18:00

06.08.2017

KP Unia Racibórz1:2 (1:1)TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

07.08.2017

MRKS Czechowice-Dziedzice II7:1 (1:1,3:0,3:0)LKS Groń Bujaków

08.08.2017

LKS Skrzyczne Lipowa3:2 (2:0)KS Iskra Rybarzowice18:00
LKS Victoria Hażlach5:5 (2:2)KS Nierodzim Ustroń18:00

10.08.2017

LKS Ligota4:3 (2:2)MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
UKS Rotuz Bronów3:9 (1:5)KS Bystra18:00
LKS Rudnik4:2 (2:2)LKS Ochaby 9618:00

11.08.2017

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:0 (1:0)KS Soła Kobiernice16:00
GKS Czarni Jaworze II2:0 (2:0)LKS Iskra Iskrzyczyn18:30
na bocznym boisku w Jaworzu

12.08.2017

LKS Zapora PorąbkaodwołanyStrumień Polanka Wielka
KS Bystra5:2 (0:1)LKS Zamek Grodziec
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:0 (1:0)KS Soła Kobiernice16:00
LKS Wilamowiczanka Wilamowice5:1 (3:1)LKS Zapora Wapienica17:00
KS Halny Kalna odwołanyLKS Słowian Łodygowice17:00

Inne sezony:

2017:

2016:

2015:

2014:

2013:

2012:

2011:

2010:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10