LKS Grapa Trzebinia

Adres: Trzebinia, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 696 673 825
E-mail: grapatrzebinia@beskidzkapilka.pl
WWW: http://lksgrapatrzebinia.futbolowo.pl

Prezes: Mariusz Hajdus
Kierownik: Mateusz Oczkowski
Trener: Piotr Hankus

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Grapa Trzebinia
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 90m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Sobieszekbramkarz
2Mariusz Dunatobrońca
3Andrzej Gilowskiobrońca
4Marek Gołębiewskiobrońca
5Damian Gowinobrońca
6Marcin Hernasobrońca
7Janusz Liszkaobrońca
8Marcin Orzechobrońca
9Marcin Sycobrońca
10Damian Winiarskiobrońca
11Mariusz Wojtyłaobrońca
12Dawid Chronowskipomocnik
13Łukasz Dybczakpomocnik
14Krzysztof Dyrczpomocnik
15Kamil Fijakpomocnik
16Kamil Gęgapomocnik
17Bartłomiej Hankuspomocnik
18Dawid Liszkapomocnik
19Marcin Mrózekpomocnik
20Mateusz Urbaniecpomocnik
21Wojciech Wawokpomocnik
22Kamil Wawrzyczekpomocnik
23Marcin Wiewiórapomocnik
24Andrzej Ziarkopomocnik
25Kamil Potasiaknapastnik
26Marcin Stankiewicznapastnik
27Robert Zemczaknapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Radosław Widuch
8
Dawid Górka
6
Bartłomiej Hankus
4
Marcin Wiewióra
3
Marcin Gustyński
Kamil Wawrzyczek
2
Marcin Syc
1
Dominik Fijak
Damian Gowin
Marcin Hernas
Adrian Lach
Dawid Pezdek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201616:00KBBystra (k. Żywca)3:5 (0:0)Trzebinia
24.08.201617:30PPTrzebinia0:12 (0:4)Góral
28.08.201611:00KBTrzebinia1:4 (0:2)Węgierska G.
04.09.201615:00KBBabia Góra4:2 (2:0)Trzebinia
11.09.201611:00KBKocierz2:2 (1:1)Trzebinia
24.09.201616:00KBTrzebinia6:2 (3:2)Słotwina
01.10.201616:00KBTrzebinia3:0 (1:0)Pewel M.
09.10.201611:00KBZarzecze4:1 (2:0)Trzebinia
15.10.201615:00KBTrzebinia5:0 (1:0)Korbielów
30.10.201614:00KBJuszczyna5:2 (1:2)Trzebinia
08.04.201716:00KBTrzebinia3:1 (0:1)Bystra (k. Żywca)
15.04.201716:00KBWęgierska G.3:1 (1:1)Trzebinia
06.05.201716:00KBTrzebinia1:3 (0:2)Juszczyna
14.05.201715:00KBSłotwina3:4 (1:0)Trzebinia
21.05.201715:00KBPewel M.5:3 (3:3)Trzebinia
27.05.201716:00KBTrzebiniaWOZarzecze
03.06.201717:00KBKorbielów2:2 (1:1)Trzebinia
11.06.201714:00KBTrzebinia2:7 (1:3)Babia Góra
15.06.201716:00KBTrzebinia10:1 (3:1)Kocierz

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.08.201618:00Rajcza5:1 (3:0)Trzebinia
07.08.201616:00Przyborów1:4 (1:2)Trzebinia
12.03.201714:00Juszczyna1:1 (0:0)Trzebinia
22.03.201718:30RajczaTrzebinia

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189