LKS Pewel Ślemieńska

Adres: ul. Sportowa, 34-331 Świnna
Telefon(y): 338 638 773
WWW: http://lkspewel96.futbolowo.pl

Prezes: Krzysztof Szwed
Kierownik: Mariusz Kuźnik
Trener: Artur Urbaniec, Arkadiusz Urbaniec

Rok założenia: 1996
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pewel Ślemieńska
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 92m. x 47m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Olszowskibramkarz
2Dariusz Urbaniecbramkarz
3Wojciech Golańskiobrońca
4Sebastian Młyńczykobrońca
5Krzysztof Szwedobrońca
6Arkadiusz Urbaniecobrońca
7Artur Urbaniecobrońca
8Łukasz Widuchobrońca
9Tomasz Hurapomocnik
10Artur Janotapomocnik
11Adam Kantykapomocnik
12Sylwester Kantykapomocnik
13Łukasz Kruczyńskipomocnik
14Zdzisław Lejawapomocnik
15Krzysztof Studenckipomocnik
16Kacper Suchońpomocnik
17Tomasz Szwajcapomocnik
18Mateusz Ścieszkapomocnik
19Bogdan Talikpomocnik
20Krystian Urbaniecpomocnik
21Łukasz Urbaniecpomocnik
22Marcin Widuchpomocnik
23Robert Wiewiórapomocnik
24Grzegorz Byrteknapastnik
25Piotr Szwednapastnik
26Łukasz Ścieszkanapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Adam Kantyka
6
Łukasz Ścieszka
5
Łukasz Widuch
4
Tomasz Szwajca
3
Piotr Szwed
2
Sylwester Kantyka
Artur Urbaniec
1
Paweł Pośpiech
Krzysztof Studencki
Patryk Ścieszka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201611:00PPKocierz2:0 (1:0)Pewel Śl.
13.08.201616:00KAMilówka5:1 (2:1)Pewel Śl.
21.08.201616:00KAPewel Śl.3:2 (1:1)Przyborów
28.08.201616:00KAGilowice7:2 (4:0)Pewel Śl.
04.09.201615:00KAPewel Śl.3:1 (1:1)Jeleśnia
11.09.201616:00KAPewel Śl.3:2 (2:0)Rajcza
18.09.201615:00KALipowa4:2 (0:2)Pewel Śl.
25.09.201614:45KAPewel Śl.3:2 (0:1)Sopotnia
02.10.201611:00KAŁękawica7:0 (4:0)Pewel Śl.
16.10.201615:00KAPewel Śl.3:5 (1:2)Soła Ż.
30.10.201613:00KACzernichów6:0 (3:0)Pewel Śl.
06.11.201614:00KAPewel Śl.0:5 (0:2)Ujsoły
11.11.201613:00KAPewel Śl.2:0 (0:0)Radziechowy II
20.11.201611:00KARychwałd3:0 (1:0)Pewel Śl.
02.04.201714:00KAPewel Śl.0:3 (0:3)Milówka
08.04.201710:00KAPrzyborówWOPewel Śl.
17.04.201714:00KAPewel Śl.1:6 (0:4)Gilowice
03.05.201714:00KAPewel Śl.1:4 (1:1)Lipowa
07.05.201714:00KASopotnia2:3 (1:1)Pewel Śl.
14.05.201714:00KAPewel Śl.0:9 (0:5)Łękawica
20.05.201710:00KAPewel Śl.WORychwałd
21.05.201715:00KAJeleśnia4:0 (2:0)Pewel Śl.
28.05.201711:00KASoła Ż.2:0 (1:0)Pewel Śl.
04.06.201711:00KARadziechowy II4:1 (2:0)Pewel Śl.
11.06.201715:00KAPewel Śl.4:2 (2:0)Czernichów
18.06.201716:00KAUjsoły3:1 (0:0)Pewel Śl.
24.06.201716:00KARajcza6:0 (2:0)Pewel Śl.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.02.201715:30Buczkowice5:2 (2:0)Pewel Śl.
04.03.201718:30Pewel Śl.1:14 (0:3,0:6,1:5)BTS Rekord Bielsko-Biała U17
11.03.201713:00Godziszka3:1 (0:0)Pewel Śl.
19.03.201714:00Pewel Śl.Juszczyna
26.03.201712:30Pewel Śl.2:5 (0:3)Korbielów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189