LKS Pewel Ślemieńska

Adres: ul. Sportowa, 34-331 Świnna
Telefon(y): 338 638 773
WWW: http://lkspewel96.futbolowo.pl

Prezes: Krzysztof Szwed
Kierownik: Mariusz Kuźnik
Trener: Artur Urbaniec, Arkadiusz Urbaniec

Rok założenia: 1996
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pewel Ślemieńska
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 92m. x 47m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Miziabramkarz
2Kamil Olszowskibramkarz
3Dariusz Urbaniecbramkarz
4Wojciech Golańskiobrońca
5Artur Marszałekobrońca
6Arkadiusz Urbaniecobrońca
7Artur Urbaniecobrońca
8Łukasz Widuchobrońca
9Marcin Wnętrzakobrońca
10Kamil Harężlakpomocnik
11Tomasz Hurapomocnik
12Adam Kantykapomocnik
13Sylwester Kantykapomocnik
14Zdzisław Lejawapomocnik
15Paweł Pośpiechpomocnik
16Krzysztof Studenckipomocnik
17Kacper Suchońpomocnik
18Tomasz Szwajcapomocnik
19Jakub Ścieszkapomocnik
20Patryk Ścieszkapomocnik
21Krzysztof Temelpomocnik
22Łukasz Urbaniecpomocnik
23Wojciech Urbaniecpomocnik
24Robert Wiewiórapomocnik
25Piotr Szwednapastnik
26Łukasz Ścieszkanapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Adam Kantyka
Łukasz Ścieszka
4
Łukasz Widuch
3
Tomasz Szwajca
Piotr Szwed
2
Sylwester Kantyka
1
Paweł Pośpiech
Krzysztof Studencki
Artur Urbaniec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201611:00PPKocierz2:0 (1:0)Pewel Śl.
13.08.201616:00KAMilówka5:1 (2:1)Pewel Śl.
21.08.201616:00KAPewel Śl.3:2 (1:1)Przyborów
28.08.201616:00KAGilowice7:2 (4:0)Pewel Śl.
04.09.201615:00KAPewel Śl.3:1 (1:1)Jeleśnia
11.09.201616:00KAPewel Śl.3:2 (2:0)Rajcza
18.09.201615:00KALipowa4:2 (0:2)Pewel Śl.
25.09.201614:45KAPewel Śl.3:2 (0:1)Sopotnia
02.10.201611:00KAŁękawica7:0 (4:0)Pewel Śl.
16.10.201615:00KAPewel Śl.3:5 (1:2)Soła Ż.
30.10.201613:00KACzernichów6:0 (3:0)Pewel Śl.
06.11.201614:00KAPewel Śl.0:5 (0:2)Ujsoły
11.11.201613:00KAPewel Śl.2:0 (0:0)Radziechowy II
20.11.201611:00KARychwałd3:0 (1:0)Pewel Śl.
02.04.201714:00KAPewel Śl.0:3 (0:3)Milówka
08.04.201710:00KAPrzyborówWOPewel Śl.
17.04.201714:00KAPewel Śl.1:6 (0:4)Gilowice
03.05.201714:00KAPewel Śl.1:4 (1:1)Lipowa
07.05.201714:00KASopotnia2:3 (1:1)Pewel Śl.
14.05.201714:00KAPewel Śl.0:9 (0:5)Łękawica
20.05.201710:00KAPewel Śl.WORychwałd
21.05.201715:00KAJeleśnia4:0 (2:0)Pewel Śl.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.02.201715:30Buczkowice5:2 (2:0)Pewel Śl.
04.03.201718:30Pewel Śl.1:14 (0:3,0:6,1:5)BTS Rekord Bielsko-Biała U17
11.03.201713:00Godziszka3:1 (0:0)Pewel Śl.
19.03.201714:00Pewel Śl.Juszczyna
26.03.201712:30Pewel Śl.2:5 (0:3)Korbielów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145