LKS Sokół Słotwina

Adres: Słotwina 147, 34-324 Lipowa
Telefon(y): +48 601 745 499
WWW: http://sokolslotwina.futbolowo.pl

Prezes: Tadeusz Semik
Kierownik: Fabian Bogol
Trener: Wojciech Zuziak (do ? 2017 r. Tomasz Pawlus, do 16.09.2016 r. Seweryn Caputa)

Rok założenia: 1948
Barwy: Żółto - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Słotwina
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Chrobakbramkarz
2Adam Semikbramkarz
3Dawid Caputaobrońca
4Łukasz Glądysobrońca
5Marek Krystaobrońca
6Maciej Nykielobrońca
7Arkadiusz Sowaobrońca
8Krzysztof Wandzelobrońca
9Fabian Bogolpomocnik
10Jakub Góralczykpomocnik
11Piotr Gruszeckipomocnik
12Adrian Jakóbiecpomocnik
13Grzegorz Jakóbiecpomocnik
14Jarosław Jakubiecpomocnik
15Paweł Juraszpomocnik
16Paweł Nikielpomocnik
17Szymon Nikielpomocnik
18Tomasz Pawlikpomocnik
19Marcin Piątekpomocnik
20Filip Pietraszkopomocnik
21Krystian Sowapomocnik
22Krzysztof Sowapomocnik
23Paweł Sowapomocnik
24Robert Sowapomocnik
25Kamil Stefkopomocnik
26Marek Śliwapomocnik
27Piotr Śliwapomocnik
28Aleksander Tetelapomocnik
29Michał Wejnerowskipomocnik
30Adam Wronapomocnik
31Rafał Żurekpomocnik
32Mateusz Barutnapastnik
33Kamil Jakubiecnapastnik
34Szymon Koniornapastnik
35Dominik Semiknapastnik
36Michał Szewczyknapastnik
37Wojciech Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Adam Semik
Michał Szewczyk
3
Paweł Jurasz
2
Szymon Nikiel
Dominik Semik
1
Mateusz Barut
Dawid Chrobak
Piotr Gruszecki
Kamil Jakubiec
Szymon Konior
Krzysztof Wandzel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPSłotwina1:5 (1:3)Sopotnia
21.08.201616:00KBKorbielów4:1 (4:0)Słotwina
28.08.201615:00KBSłotwina0:2 (0:2)Babia Góra
04.09.201615:00KBSłotwina0:4 (0:1)Pewel M.
18.09.201611:00KBWęgierska G.11:1 (6:1)Słotwina
24.09.201616:00KBTrzebinia6:2 (3:2)Słotwina
02.10.201615:00KBSłotwina5:2 (2:2)Kocierz
09.10.201614:00KBJuszczyna2:2 (2:1)Słotwina
16.10.201615:00KBSłotwina1:1 (0:1)Zarzecze
06.11.201613:00KBBystra (k. Żywca)4:1 (3:1)Słotwina
09.04.201715:00KBSłotwina2:0 (0:0)Korbielów
17.04.201711:00KBBabia Góra2:0 (1:0)Słotwina
07.05.201715:00KBSłotwina0:5 (0:4)Węgierska G.
14.05.201715:00KBSłotwina3:4 (1:0)Trzebinia
20.05.201717:30KBKocierz1:4 (1:2)Słotwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201618:00Godziszka3:2 (3:0)Słotwina
18.03.201714:00Rybarzowice4:2 (1:1)Słotwina

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145