LKS Beskid Gilowice

Adres: Gilowice 1027, 34-322 Gilowice
Telefon(y): 692 430 796
WWW: http://gilowice.futbolowo.pl/

Prezes: Sławomir Pietyra
Kierownik: Grzegorz Kopka
Trener: Łukasz Barcik

Rok założenia: 1951
Barwy: Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Grapa Park
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (500 siedzących)
Wymiary boiska: 112m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Bąkbramkarz
2Radosław Górnybramkarz
3Dawid Gruszkabramkarz
4Michał Harędzińskiobrońca
5Sławomir Pietyraobrońca
6Bogusław Salaobrońca
7Dawid Stankiewiczobrońca
8Szymon Tataraobrońca
9Maciej Zabrzeckiobrońca
10Piotr Barcikpomocnik
11Jacek Grzegorzekpomocnik
12Mateusz Hankuspomocnik
13Konrad Irzykpomocnik
14Marcin Kastelikpomocnik
15Piotr Kastelikpomocnik
16Piotr Kastelikpomocnik
17Tomasz Kastelikpomocnik
18Paweł Kolonkopomocnik
19Grzegorz Kopkapomocnik
20Marcin Kopkapomocnik
21Piotr Kopkapomocnik
22Piotr Kruczyńskipomocnik
23Mateusz Locińskipomocnik
24Kamil Małolepszypomocnik
25Michał Micorpomocnik
26Alexander Pichetapomocnik
27Grzegorz Płazapomocnik
28Witold Podgórskipomocnik
29Michał Rodakpomocnik
30Grzegorz Sochapomocnik
31Adam Ścieszkapomocnik
32Michał Pycliknapastnik

Najlepsi strzelcy


16
Mariusz Górny
6
Piotr Kruczyński
Kamil Małolepszy
4
Mateusz Lociński
3
Tomasz Kastelik
Witold Podgórski
Michał Pyclik
2
Bogusław Sala
1
Jacek Grzegorzek
Konrad Irzyk
Marcin Kastelik
Paweł Kolonko
Alexander Picheta
Grzegorz Płaza
Grzegorz Socha
Szymon Tatara
Maciej Zabrzecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201617:00PPBystra (k. Żywca)WOGilowice
07.08.201611:00PPGilowice0:9 (0:3)Radziechowy
14.08.201615:00KAPrzyborówWOGilowice
21.08.201616:00KAGilowice2:2 (1:1)Soła Ż.
28.08.201616:00KAGilowice7:2 (4:0)Pewel Śl.
04.09.201615:00KALipowa1:1 (1:1)Gilowice
10.09.201617:00KAUjsoły3:5 (1:2)Gilowice
17.09.201616:00KAGilowice4:3 (1:1)Milówka
25.09.201616:00KAGilowice1:1 (1:1)Łękawica
02.10.201611:00KARadziechowy II5:1 (3:1)Gilowice
09.10.201614:00KAGilowice1:1 (0:0)Sopotnia
16.10.201615:00KAGilowice2:0 (0:0)Rychwałd
30.10.201614:00KAGilowice3:3 (1:0)Jeleśnia
06.11.201613:00KACzernichów1:8 (1:4)Gilowice
11.11.201613:00KARajcza5:2 (1:0)Gilowice
02.04.201717:00KAGilowiceWOPrzyborów
08.04.201715:00KASoła Ż.1:3 (0:0)Gilowice
17.04.201714:00KAPewel Śl.1:6 (0:4)Gilowice
03.05.201716:00KAMilówka2:1 (1:0)Gilowice
07.05.201711:00KAŁękawica3:1 (0:1)Gilowice
14.05.201711:00KAGilowice1:0 (0:0)Radziechowy II
20.05.201715:00KASopotnia2:0 (1:0)Gilowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.07.201616:00Gilowice2:3 (1:1)Jałowiec Stryszawa
14.02.201719:30Gilowice9:3 (2:0)Radziechowy II
18.02.201714:00Gilowice5:3 (2:2)Jałowiec Stryszawa
26.02.201714:00GilowiceSopotnia
05.03.201710:00Gilowice2:4 (1:0)Łękawica
11.03.2017MilówkaGilowice
19.03.201716:00Gilowice2:0 (0:0)Kocierz

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145