LKS Sopotnia

Adres: Sopotnia Wlk. 404, 34-340 Sopotnia Wlk.
Telefon(y): 338 601 160
WWW: http://lks-sopotnia.futbolowo.pl/

Prezes: Józef Klimczak
Kierownik: Jan Pilarz
Trener: Tomasz Cieślik

Rok założenia: 1950
Barwy: Żółto - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 2013/2014
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Hankusbramkarz
2Emil Kosińskibramkarz
3Tomasz Płazabramkarz
4Grzegorz Ciućka IIobrońca
5Maciej Okrzesikobrońca
6Andrzej Ormaniecobrońca
7Krzysztof Prochownikobrońca
8Arkadiusz Widzobrońca
9Tomasz Cieślikpomocnik
10Grzegorz Ciućka Ipomocnik
11Łukasz Ficońpomocnik
12Szymon Ficońpomocnik
13Przemysław Gachpomocnik
14Józef Greńpomocnik
15Wojciech Janikpomocnik
16Piotr Kospomocnik
17Tomasz Łokajpomocnik
18Jakub Malarzpomocnik
19Szczepan Mędralapomocnik
20Piotr Pierlakpomocnik
21Arkadiusz Pytlikpomocnik
22Paweł Szypułapomocnik
23Artur Bąknapastnik
24Szymon Kubicanapastnik
25Mieczysław Kwaśnynapastnik
26Teodor Popławskinapastnik
27Rafał Żurawskinapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Rafał Żurawski
11
Jakub Malarz
4
Piotr Pierlak
Teodor Popławski
3
Maciej Okrzesik
2
Łukasz Ficoń
1
Artur Bąk
Grzegorz Ciućka II
Przemysław Gach
Piotr Kos
Arkadiusz Pytlik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPSłotwina1:5 (1:3)Sopotnia
14.08.201611:00KAŁękawica3:1 (0:0)Sopotnia
21.08.201611:00KARadziechowy II0:4 (0:2)Sopotnia
28.08.201615:00KASopotniaWOMilówka
31.08.201617:00PPSopotnia1:8 (0:4)Żabnica
04.09.201612:00KARychwałd4:1 (2:0)Sopotnia
11.09.201615:00KASopotnia2:2 (2:0)Lipowa
18.09.201615:00KASopotnia5:2 (5:0)Ujsoły
25.09.201614:45KAPewel Śl.3:2 (0:1)Sopotnia
02.10.201615:00KASopotnia3:3 (0:1)Czernichów
09.10.201614:00KAGilowice1:1 (0:0)Sopotnia
16.10.201615:00KASopotnia2:1 (0:0)Rajcza
30.10.201614:00KASopotnia1:3 (1:2)Soła Ż.
06.11.201614:00KAPrzyborów0:4 (0:1)Sopotnia
11.11.201613:00KAJeleśnia3:1 (1:1)Sopotnia
02.04.201714:00KASopotnia3:1 (1:0)Łękawica
09.04.201714:00KASopotnia3:0 (2:0)Radziechowy II
15.04.201713:00KAMilówka4:0 (0:0)Sopotnia
22.04.201710:00KASopotniaWORychwałd
03.05.201716:00KAUjsoły2:0 (0:0)Sopotnia
07.05.201714:00KASopotnia2:3 (1:1)Pewel Śl.
13.05.201716:00KACzernichów3:3 (0:1)Sopotnia
20.05.201715:00KASopotnia2:0 (1:0)Gilowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201618:00Sopotnia0:9 (0:4)Leśna
07.08.201611:00Sopotnia1:3 (0:2)Rajcza
26.02.201714:00GilowiceSopotnia
04.03.201711:30Milówka6:2 (2:1)Sopotnia
05.03.201717:00Pewel M.3:2 (1:1)Sopotnia
12.03.201711:00Soła Ż.4:3 (0:2)Sopotnia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145