LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Strażacka 14, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon(y): +48 606 486 027
WWW: http://lks-zarmiedzybrodzie.futbolowo.pl/

Prezes: Dariusz Gach
Kierownik: Tomasz Urbaniec
Trener: Adrian Urbaniec

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Żaru Międzybrodzie
Pojemność stadionu: 300 miejsc (250 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Artur Mrowiecbramkarz
2Artur Bułkaobrońca
3Kacper Formasobrońca
4Dawid Kasperekobrońca
5Sławomir Majobrońca
6Robert Ryłkoobrońca
7Robert Słowikobrońca
8Jakub Waluśobrońca
9Damian Blachurapomocnik
10Bartłomiej Czulakpomocnik
11Aleksander Droździkpomocnik
12Artur Dudziakpomocnik
13Wojciech Haratpomocnik
14Mateusz Janoszpomocnik
15Paweł Klonowskipomocnik
16Łukasz Liberdapomocnik
17Dominik Martyniakpomocnik
18Łukasz Orawczakpomocnik
19Damian Sadlikpomocnik
20Adrian Urbaniecpomocnik
21Kamil Urbaniecpomocnik
22Krzysztof Wańskipomocnik
23Jacek Wojtyłapomocnik
24Mateusz Dudziaknapastnik
25Mateusz Stworanapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Jakub Waluś
17
Dawid Kasperek
7
Artur Dudziak
Mateusz Dudziak
5
Kacper Formas
4
Adrian Urbaniec
2
Łukasz Liberda
Sławomir Maj
Robert Słowik
1
Artur Bułka
Szymon Flajszak
Paweł Klonowski
Łukasz Orawczak
Robert Ryłko
Damian Sadlik
Kamil Urbaniec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201617:00KBMiędzybrodzie7:1 (3:0)Kalna
21.08.201616:00KBMiędzybrodzie1:1 (0:0)Bronów
27.08.201617:00KBGrodziec2:1 (0:1)Międzybrodzie
04.09.201616:00KBMiędzybrodzie5:2 (3:1)Bujaków
11.09.201616:00KBLigota6:0 (2:0)Międzybrodzie
18.09.201616:00KBMiędzybrodzie2:2 (1:1)Hecznarowice
24.09.201614:00KBŁodygowice0:3 (0:0)Międzybrodzie
02.10.201615:00KBMiędzybrodzie7:0 (1:0)Kozy
09.10.201615:00KBZabrzeg2:3 (1:1)Międzybrodzie
16.10.201611:00KBJaworze II11:2 (2:2)Międzybrodzie
23.10.201615:00KBMiędzybrodzie6:3 (1:2)Wilkowice II
05.11.201614:00KBMiędzybrodzie2:5 (1:4)Rekord II
25.03.201715:00KBKalna 0:4 (0:1)Międzybrodzie
02.04.201716:00KBBronów5:0 (2:0)Międzybrodzie
09.04.201716:00KBMiędzybrodzie1:1 (0:1)Grodziec
29.04.201717:00KBMiędzybrodzie6:1 (3:1)Ligota
03.05.201717:00KBHecznarowice2:1 (1:1)Międzybrodzie
07.05.201717:00KBMiędzybrodzie9:0 (4:0)Łodygowice
13.05.201717:00KBKozy0:7 (0:2)Międzybrodzie
20.05.201717:00KBMiędzybrodzie7:3 (4:3)Zabrzeg

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201614:00Czernichów2:1 (0:0)Międzybrodzie
24.07.201615:00Międzybrodzie18:1 (10:1)Kozy
30.07.201617:00Międzybrodzie2:10 (2:3)Siódemka Tychy
29.01.201714:00Międzybrodzie4:6 (2:3)Siódemka Tychy
12.02.201713:00Wapienica5:2 (4:1)Międzybrodzie
11.03.2017BuczkowiceMiędzybrodzie
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145