LKS Magura Bystra

Adres: Bystra 9, 34-382 Bystra
Telefon(y): +48 603 633 733
E-mail: seba58-76@o2.pl
WWW: http://lksmagurabystra.futbolowo.pl/

Prezes: Sebastian Bysko
Kierownik: Adam Howaniec
Trener: Bolesław Duraj, Łukasz Sandok

Rok założenia: 1997
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Magury Bystra
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (80 siedzących)
Wymiary boiska: 96m. x 55m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adam Howaniecbramkarz
2Zbigniew Jaskółkabramkarz
3Grzegorz Pielabramkarz
4Paweł Radwaniakbramkarz
5Mirosław Arastobrońca
6Grzegorz Howaniecobrońca
7Wojciech Howaniecobrońca
8Dominik Sobelobrońca
9Sebastian Staniakobrońca
10Sebastian Ząbekobrońca
11Piotr Arastpomocnik
12Sebastian Biegunpomocnik
13Sebastian Biernatpomocnik
14Sebastian Byskopomocnik
15Tomasz Caputapomocnik
16Dominik Durajpomocnik
17Marek Durajpomocnik
18Radosław Durajpomocnik
19Tomasz Durajpomocnik
20Krzysztof Dyrczpomocnik
21Paweł Gazdapomocnik
22Bartłomiej Golasikpomocnik
23Wojciech Jasiewiczpomocnik
24Sebastian Jaskółkapomocnik
25Kamil Kaletkapomocnik
26Miłosz Kaletkapomocnik
27Artur Kasońpomocnik
28Bartłomiej Kociołekpomocnik
29Bartłomiej Koziełpomocnik
30Michał Koziełpomocnik
31Stanisław Pawlikpomocnik
32Stanisław Rapaczpomocnik
33Łukasz Sandokpomocnik
34Piotr Twardyskopomocnik
35Wojciech Twardyskopomocnik
36Kacper Urbaśpomocnik
37Damian Żuławskipomocnik
38Dawid Żuławskipomocnik
39Dominik Żuławskipomocnik
40Łukasz Biegunnapastnik
41Paweł Słowiknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Radosław Duraj
1
Tomasz Caputa
Wojciech Howaniec
Piotr Twardysko
Damian Żuławski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201716:00PPBystra (k. Żywca)4:1 (2:0)Słotwina
06.08.201716:00PPBystra (k. Żywca)1:7 (0:1)Radziechowy
13.08.201711:00KBŁękawica II2:0 (1:0)Bystra (k. Żywca)
19.08.201716:00KBBystra (k. Żywca)3:3 (0:2)Juszczyna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10