LKS Jeleśnianka Jeleśnia

Adres: ul. Babiogóska 12, 34-340 Jeleśnia
Telefon(y): +48 515 037 209
WWW: http://jelesnianka.cba.pl

Prezes: Józef Tomaszek
Kierownik: Dariusz Gąsiorek
Trener: Marek Piela

Rok założenia: 1956
Barwy: Biało - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Mrowiec IIbramkarz
2Wojciech Piechabramkarz
3Paweł Butorobrońca
4Marcin Dendysobrońca
5Mateusz Dudysobrońca
6Łukasz Gibasobrońca
7Daniel Kaniaobrońca
8Dominik Kosiborobrońca
9Krzysztof Majerzobrońca
10Daniel Błaszczykpomocnik
11Janusz Buławapomocnik
12Kacper Dunatpomocnik
13Rafał Juraszekpomocnik
14Jarosław Kaniapomocnik
15Piotr Kaniapomocnik
16Sebastian Mrowiecpomocnik
17Tomasz Piechapomocnik
18Wojciech Sękpomocnik
19Kamil Smagońpomocnik
20Szymon Szewczykpomocnik
21Michał Szumlaspomocnik
22Eliasz Wiwatowskipomocnik
23Przemysław Kuglarznapastnik
24Mateusz Majdaknapastnik
25Wojciech Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Marcin Dendys
8
Paweł Butor
Wojciech Wróbel
5
Szymon Szewczyk
4
Tomasz Piecha
3
Damian Dobranowski
Mateusz Dudys
Sebastian Mrowiec
2
Kamil Smagoń
1
Kacper Dunat
Piotr Kania

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPJeleśnia1:6 (1:2)Cisiec
13.08.201614:00KAUjsołyWOJeleśnia
20.08.201617:00KAJeleśnia1:1 (0:0)Lipowa
28.08.201611:00KARadziechowy II6:0 (4:0)Jeleśnia
04.09.201615:00KAPewel Śl.3:1 (1:1)Jeleśnia
10.09.201617:00KAJeleśnia1:4 (1:1)Łękawica
18.09.201615:00KACzernichów2:1 (1:0)Jeleśnia
25.09.201611:00KAJeleśnia2:2 (0:1)Soła Ż.
01.10.201616:00KAJeleśnia2:2 (1:1)Rychwałd
09.10.201615:00KAPrzyborów0:4 (0:2)Jeleśnia
30.10.201614:00KAGilowice3:3 (1:0)Jeleśnia
05.11.201614:00KAJeleśnia1:2 (0:0)Rajcza
11.11.201613:00KAJeleśnia3:1 (1:1)Sopotnia
25.03.201715:00KAJeleśnia0:3 (0:0)Milówka
01.04.201716:00KAJeleśnia3:4 (1:2)Ujsoły
09.04.201715:00KALipowa2:2 (2:1)Jeleśnia
15.04.201715:00KAJeleśnia6:1 (4:0)Radziechowy II
03.05.201715:00KAJeleśnia1:0 (1:0)Czernichów
07.05.201711:00KASoła Ż.3:1 (2:0)Jeleśnia
13.05.201712:00KARychwałdWOJeleśnia
20.05.201710:00KAJeleśniaWOPrzyborów
21.05.201715:00KAJeleśnia4:0 (2:0)Pewel Śl.
27.05.201716:00KAMilówka3:0 (3:0)Jeleśnia
10.06.201717:00KAJeleśnia3:1 (3:1)Gilowice
15.06.201716:00KASopotnia4:3 (2:3)Jeleśnia
18.06.201716:00KARajcza5:2 (3:1)Jeleśnia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.03.201715:00Jeleśnia2:3 (0:1)Węgierska G.
11.03.201716:00Jeleśnia4:5 (2:2)Babia Góra

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189