LKS Magórka Czernichów-Tresna

Adres: ul. Spacerowa 7, 34-311 Czernichów
Telefon(y): +48 505 772 416

Prezes: Stanisław Wojtanek
Kierownik: Robert Kastelik
Trener: Sebastian Szymala (do 28.11.2016 r. Kamil Zoń)

Rok założenia: 1995
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Magóka Czernichów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej:
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2009/10,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Haczekbramkarz
2Sławomir Hankusobrońca
3Andrzej Juraobrońca
4Marek Kąkolobrońca
5Paweł Kukiołaobrońca
6Kacper Kurekobrońca
7Wojciech Malciakobrońca
8Sebastian Szymalaobrońca
9Tomasz Wolfobrońca
10Dawid Bocekpomocnik
11Marcin Dobranowskipomocnik
12Krystian Głuszekpomocnik
13Tomasz Jasiewiczpomocnik
14Wojciech Jasiewiczpomocnik
15Marcin Malciakpomocnik
16Arkadiusz Panethpomocnik
17Szymon Pszczółkapomocnik
18Szymon Szczyrkpomocnik
19Paweł Talikpomocnik
20Kamil Zońpomocnik
21Grzegorz Zyzakpomocnik
22Mateusz Harężlaknapastnik
23Marcin Marciniaknapastnik
24Konrad Martyniaknapastnik
25Rafał Rusnapastnik
26Łukasz Słowiknapastnik
27Grzegorz Szymiknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Marcin Malciak
8
Sławomir Hankus
Tomasz Wolf
7
Kamil Zoń
4
Konrad Martyniak
Szymon Szczyrk
3
Marcin Dobranowski
Mateusz Harężlak
2
Wojciech Malciak
Rafał Rus
Łukasz Słowik
1
Wojciech Gruszka
Tomasz Jasiewicz
Marcin Marciniak
Paweł Talik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201615:00KACzernichów5:1 (1:0)Lipowa
20.08.201616:00KAMilówka2:2 (1:1)Czernichów
28.08.201615:00KACzernichów0:4 (0:0)Rajcza
04.09.201614:00KACzernichów5:2 (4:0)Ujsoły
11.09.201616:30KARadziechowy II3:4 (2:2)Czernichów
18.09.201615:00KACzernichów2:1 (1:0)Jeleśnia
21.09.201617:00KARychwałd6:5 (3:2)Czernichów
02.10.201615:00KASopotnia3:3 (0:1)Czernichów
09.10.201613:00KACzernichów3:0 (1:0)Soła Ż.
16.10.201613:00KACzernichów9:0 (9:0)Przyborów
30.10.201613:00KACzernichów6:0 (3:0)Pewel Śl.
06.11.201613:00KACzernichów1:8 (1:4)Gilowice
11.11.201611:00KAŁękawica6:1 (3:1)Czernichów
02.04.201715:00KALipowa0:5 (0:1)Czernichów
09.04.201715:00KACzernichów1:3 (1:1)Milówka
15.04.201716:00KARajcza3:2 (2:1)Czernichów
03.05.201715:00KAJeleśnia1:0 (1:0)Czernichów
06.05.201710:00KACzernichówWORychwałd
13.05.201716:00KACzernichów3:3 (0:1)Sopotnia
20.05.201716:00KASoła Ż.0:3 (0:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201614:00Czernichów2:1 (0:0)Międzybrodzie
26.07.201618:00Czernichów2:4 (-:- -:- -:-)Godziszka
30.07.201617:00Porąbka4:0 (1:0)Czernichów
06.08.201617:00Czernichów0:0Bystra (k. Bielska)
19.02.201718:00Pietrzykowice4:1 (3:0)Czernichów
04.03.201714:00Czernichów4:1 (1:1)Promień Glinica
12.03.201712:00Czernichów4:1 (1:0)LKS Strumień Polanka Wielka
18.03.201714:30Buczkowice0:6 (0:1)Czernichów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145