UKS Maksymilian Cisiec

Adres: ul. Sportowa 10, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): 338 623 328, 507 141 636
E-mail: klub@cisiec.eu
WWW: http://www.maksymilian.cisiec.eu/

Prezes: Grzegorz Majdak
Kierownik: Leszek Bednarz, Wojciech Śleziak
Trener: Szymon Stawowy

Rok założenia: 2002
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Maksymiliana Cisiec
Pojemność stadionu: 268 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 106m. x 66m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Byrtekbramkarz
2Krzysztof Pieczonkabramkarz
3Łukasz Słowikbramkarz
4Radosław Bużkoobrońca
5Łukasz Grabowieckiobrońca
6Mateusz Kalfasobrońca
7Marcin Koźlikobrońca
8Wojciech Miodońskiobrońca
9Eryk Trzopobrońca
10Grzegorz Zawadaobrońca
11Kamil Żemłaobrońca
12Adam Frydelpomocnik
13Przemysław Gluzapomocnik
14Sławomir Kościelnypomocnik
15Jakub Lipiecpomocnik
16Mateusz Motykapomocnik
17Dawid Szczotkapomocnik
18Albert Wróbelpomocnik
19Rafał Dąbrowskinapastnik
20Marcin Kosiecnapastnik
21Rafał Nowaknapastnik
22Damian Pękalanapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Rafał Dąbrowski
5
Kamil Żemła
3
Filip Balcarek
Mateusz Kalfas
Marcin Koźlik
Mateusz Motyka
Rafał Nowak
2
Grzegorz Zawada
1
Adam Frydel
Sławomir Kościelny
Dawid Szczotka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPJeleśnia1:6 (1:2)Cisiec
07.08.201617:00LOCzechowice-Dz.2:1 (1:1)Cisiec
13.08.201617:00LOCisiec0:1 (0:0)Wilkowice
20.08.201617:00LODrogomyśl1:2 (0:2)Cisiec
24.08.201617:30PPRadziechowy II1:4 (1:0)Cisiec
27.08.201617:00LOCisiec1:1 (1:0)Zebrzydowice
03.09.201616:00LOKoszarawa Ż.5:1 (3:1)Cisiec
10.09.201616:00LOCisiec0:4 (0:1)Ustroń
17.09.201616:00LOBestwina5:1 (3:0)Cisiec
21.09.201616:30PPCisiec0:10 (0:6)Radziechowy
25.09.201615:00LOCisiec3:3 (1:1)Pruchna
02.10.201615:00LOLeśna2:0 (1:0)Cisiec
08.10.201615:00LOŻabnica4:1 (2:0)Cisiec
16.10.201615:00LOCisiec0:7 (0:4)Chybie
22.10.201615:00LOGóral2:1 (0:0)Cisiec
30.10.201614:00LOCisiec0:5 (0:4)Wisła
06.11.201614:00LOPietrzykowice1:1 (1:0)Cisiec
11.11.201613:00LOCisiec0:1 (0:0)Dankowice
26.03.201715:00LOCisiec0:4 (0:1)Czechowice-Dz.
01.04.201716:00LOWilkowice4:2 (3:0)Cisiec
09.04.201713:00LOCisiec3:3 (1:0)Drogomyśl
15.04.201713:00LOZebrzydowice2:1 (0:0)Cisiec
29.04.201717:00LOUstroń4:1 (2:0)Cisiec
03.05.201717:00LOCisiec1:2 (1:1)Bestwina
07.05.201716:00LOPruchna1:0 (0:0)Cisiec
13.05.201717:00LOCisiec2:2 (2:2)Leśna
21.05.201717:00LOCisiec2:2 (1:1)Żabnica
24.05.201717:00LOCisiec0:8 (0:1)Koszarawa Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:00Cisiec3:2 (0:1)Radziechowy II
20.07.201618:00Cisiec0:3 (0:1)Żabnica
23.07.201617:00Cisiec3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
04.02.201717:00Cisiec5:0 (2:0)Skoczów II
12.02.201712:00Łękawica4:2 (4:1)Cisiec
18.02.201711:00Cisiec1:3 (1:1)TSP II
25.02.201714:30Cisiec1:1 (0:0)Suszec
01.03.201719:00Cisiec1:6 (1:1)Rekord II
05.03.201715:00Cisiec1:2 (0:1)Bystra (k. Bielska)
11.03.201715:30Cisiec2:3 (1:2)Ujsoły
19.03.201711:00Radziechowy II4:5 (2:0)Cisiec

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145