LKS Podhalanka Milówka

Adres: ul. Targowa, 34-360 Milówka
Telefon(y): 338 637 158
WWW: http://lkspodhalankamilowka.futbolowo.pl

Prezes: Wincenty Kąkol
Kierownik: Wiesław Sikora
Trener: Seweryn Kosiec (do 21.12.2016 r. Seweryn Barabasz,do 10.09.2016 r. Dariusz Nowak)

Rok założenia: 1948
Barwy: Biało - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Podhalanka
Pojemność stadionu: 264 miejsca siedzące
Wymiary boiska: 102m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1990/91, 1992/93, 1999/00, 2005/06,
Mistrz Klasy B: 1979/80, 1989/90
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2003/04

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Biegunbramkarz
2Rafał Pawlusbramkarz
3Tomasz Śleziakbramkarz
4Paweł Waluśbramkarz
5Patryk Adamoszekobrońca
6Czesław Błachutobrońca
7Michał Gawlińskiobrońca
8Paweł Koziełobrońca
9Jacek Michalskiobrońca
10Filip Balcarekpomocnik
11Dawid Białożytpomocnik
12Wojciech Drożdżpomocnik
13Łukasz Figurapomocnik
14Kacper Gąsiorekpomocnik
15Damian Gołębiowskipomocnik
16Jarosław Grygnypomocnik
17Jakub Kalfaspomocnik
18Dariusz Kocońpomocnik
19Filip Lachpomocnik
20Tomasz Maciejowskipomocnik
21Szymon Motykapomocnik
22Mateusz Pawluspomocnik
23Marek Skrokpomocnik
24Szymon Śleziak pomocnik
25Miłosz Wojnarpomocnik
26Aleksander Białońnapastnik
27Maciej Figuranapastnik
28Kamil Śleziaknapastnik
29Damian Tomiczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

26
Maciej Figura
16
Jakub Kalfas
10
Damian Tomiczek
3
Kacper Gąsiorek
Damian Gołębiowski
Jarosław Grygny
Mateusz Pawlus
2
Łukasz Figura
Filip Lach
Szymon Śleziak
1
Tomasz Maciejowski
Kamil Śleziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201616:00KAMilówka5:1 (2:1)Pewel Śl.
20.08.201616:00KAMilówka2:2 (1:1)Czernichów
28.08.201615:00KASopotniaWOMilówka
04.09.201611:00KARajcza0:0 (0:0)Milówka
11.09.201615:00KAMilówka2:2 (1:1)Rychwałd
17.09.201616:00KAGilowice4:3 (1:1)Milówka
24.09.201616:00KAUjsoły1:4 (0:2)Milówka
01.10.201616:00KAMilówka10:0 (10:0)Przyborów
09.10.201615:00KALipowa1:2 (1:1)Milówka
30.10.201611:00KARadziechowy II0:3 (0:2)Milówka
06.11.201611:00KAŁękawica0:4 (0:3)Milówka
11.11.201611:00KASoła Ż.0:2 (0:0)Milówka
25.03.201715:00KAJeleśnia0:3 (0:0)Milówka
02.04.201714:00KAPewel Śl.0:3 (0:3)Milówka
09.04.201715:00KACzernichów1:3 (1:1)Milówka
15.04.201713:00KAMilówka4:0 (0:0)Sopotnia
29.04.201710:00KARychwałdWOMilówka
03.05.201716:00KAMilówka2:1 (1:0)Gilowice
06.05.201716:00KAMilówka3:0 (1:0)Ujsoły
14.05.201715:00KAPrzyborówWOMilówka
21.05.201711:00KAMilówka0:0 (0:0)Lipowa
27.05.201716:00KAMilówka3:0 (3:0)Jeleśnia
03.06.201716:00KAMilówka8:0 (3:0)Soła Ż.
10.06.201717:00KAMilówka1:0 (1:0)Radziechowy II
15.06.201716:00KAMilówka1:1 (1:0)Rajcza
18.06.201716:00KAMilówka0:1 (0:0)Łękawica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Milówka2:3 (1:0)Leśna
28.07.201617:30Milówka2:1 (1:0)Koszarawa Ż.
30.07.201616:00Milówka4:1 (1:1)Żabnica
06.08.201617:00Milówka7:0 (3:0)Bujaków
05.02.201712:00Milówka2:5 (2:2)Góral U19
12.02.201715:00Milówka8:0 (2:0)Lipowa
19.02.201712:00LeśnaMilówka
26.02.201717:30Góral1:1 (0:1)Milówka
01.03.201719:00Pietrzykowice1:3 (0:1)Milówka
04.03.201711:30Milówka6:2 (2:1)Sopotnia
11.03.2017MilówkaGilowice
18.03.201713:00Milówka10:2 (4:1)LKS Jankowice

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189