LKS Podhalanka Milówka

Adres: ul. Targowa, 34-360 Milówka
Telefon(y): 338 637 158
WWW: http://lkspodhalankamilowka.futbolowo.pl

Prezes: Wincenty Kąkol
Kierownik: Wiesław Sikora
Trener: Seweryn Kosiec (do 21.12.2016 r. Seweryn Barabasz,do 10.09.2016 r. Dariusz Nowak)

Rok założenia: 1948
Barwy: Biało - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Podhalanka
Pojemność stadionu: 264 miejsca siedzące
Wymiary boiska: 102m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1990/91, 1992/93, 1999/00, 2005/06,
Mistrz Klasy B: 1979/80, 1989/90
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2003/04

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Biegunbramkarz
2Rafał Pawlusbramkarz
3Tomasz Śleziakbramkarz
4Paweł Waluśbramkarz
5Patryk Adamoszekobrońca
6Czesław Błachutobrońca
7Michał Gawlińskiobrońca
8Paweł Koziełobrońca
9Jacek Michalskiobrońca
10Filip Balcarekpomocnik
11Dawid Białożytpomocnik
12Wojciech Drożdżpomocnik
13Łukasz Figurapomocnik
14Kacper Gąsiorekpomocnik
15Damian Gołębiowskipomocnik
16Jarosław Grygnypomocnik
17Jakub Kalfaspomocnik
18Dariusz Kocońpomocnik
19Filip Lachpomocnik
20Tomasz Maciejowskipomocnik
21Szymon Motykapomocnik
22Mateusz Pawluspomocnik
23Marek Skrokpomocnik
24Szymon Śleziak pomocnik
25Miłosz Wojnarpomocnik
26Aleksander Białońnapastnik
27Maciej Figuranapastnik
28Kamil Śleziaknapastnik
29Damian Tomiczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

23
Maciej Figura
16
Jakub Kalfas
5
Damian Tomiczek
3
Mateusz Pawlus
2
Łukasz Figura
Kacper Gąsiorek
Damian Gołębiowski
Filip Lach
Szymon Śleziak
1
Jarosław Grygny
Tomasz Maciejowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201616:00KAMilówka5:1 (2:1)Pewel Śl.
20.08.201616:00KAMilówka2:2 (1:1)Czernichów
28.08.201615:00KASopotniaWOMilówka
04.09.201611:00KARajcza0:0 (0:0)Milówka
11.09.201615:00KAMilówka2:2 (1:1)Rychwałd
17.09.201616:00KAGilowice4:3 (1:1)Milówka
24.09.201616:00KAUjsoły1:4 (0:2)Milówka
01.10.201616:00KAMilówka10:0 (10:0)Przyborów
09.10.201615:00KALipowa1:2 (1:1)Milówka
30.10.201611:00KARadziechowy II0:3 (0:2)Milówka
06.11.201611:00KAŁękawica0:4 (0:3)Milówka
11.11.201611:00KASoła Ż.0:2 (0:0)Milówka
25.03.201715:00KAJeleśnia0:3 (0:0)Milówka
02.04.201714:00KAPewel Śl.0:3 (0:3)Milówka
09.04.201715:00KACzernichów1:3 (1:1)Milówka
15.04.201713:00KAMilówka4:0 (0:0)Sopotnia
29.04.201710:00KARychwałdWOMilówka
03.05.201716:00KAMilówka2:1 (1:0)Gilowice
06.05.201716:00KAMilówka3:0 (1:0)Ujsoły
14.05.201715:00KAPrzyborówWOMilówka
21.05.201711:00KAMilówka0:0 (0:0)Lipowa

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Milówka2:3 (1:0)Leśna
28.07.201617:30Milówka2:1 (1:0)Koszarawa Ż.
30.07.201616:00Milówka4:1 (1:1)Żabnica
06.08.201617:00Milówka7:0 (3:0)Bujaków
05.02.201712:00Milówka2:5 (2:2)Góral U19
12.02.201715:00Milówka8:0 (2:0)Lipowa
19.02.201712:00LeśnaMilówka
26.02.201717:30Góral1:1 (0:1)Milówka
01.03.201719:00Pietrzykowice1:3 (0:1)Milówka
04.03.201711:30Milówka6:2 (2:1)Sopotnia
11.03.2017MilówkaGilowice
18.03.201713:00Milówka10:2 (4:1)LKS Jankowice

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145