LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

Adres: ul. Beskidzka, Zarzecze , 34-326 Pietrzykowice
Telefon(y): +48 608 493 529
E-mail: klub@lkszarzecze.pl
WWW: http://www.lkszarzecze.pl

Prezes: Jerzy Wandzel
Kierownik: Jakub Kostka
Trener: Szymon Gąsiorek

Rok założenia: 1954
Barwy: Czerwono-Żółto-Zielone
Nazwa stadionu: Boisko LKS Zarzecze
Pojemność stadionu: 600 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
1976/77
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Artur Knapbramkarz
2Szymon Gąsiorekobrońca
3Bartłomiej Kasińskiobrońca
4Jakub Salamonobrońca
5Krystian Sikoraobrońca
6Konrad Wojciuchobrońca
7Kacper Barcikpomocnik
8Marcin Czernekpomocnik
9Dawid Fijakpomocnik
10Adrian Haczkiewiczpomocnik
11Jakub Jakubiecpomocnik
12Szymon Kasińskipomocnik
13Tomasz Kasińskipomocnik
14Rafał Kostkapomocnik
15Bartłomiej Szatanikpomocnik
16Kamil Wandzelpomocnik
17Michał Wojciuchpomocnik
18Paweł Wojdyłapomocnik
19Kamil Wójcikpomocnik
20Mateusz Żurpomocnik
21Marcin Płonkanapastnik
22Piotr Słowiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Tomasz Kasiński
9
Szymon Kasiński
5
Szymon Gąsiorek
4
Adrian Haczkiewicz
3
Kacper Barcik
Piotr Słowiak
Michał Wojciuch
1
Jakub Jakubiec
Bartłomiej Kasiński
Konrad Wojciuch
Kamil Wójcik
Mateusz Żur

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201616:00PPZarzecze0:3 (0:2)Pietrzykowice
28.08.201611:00KBKocierz1:9 (1:3)Zarzecze
03.09.201616:00KBZarzecze3:3 (0:0)Korbielów
11.09.201611:00KBJuszczyna1:5 (1:3)Zarzecze
17.09.201616:00KBZarzecze7:2 (3:0)Pewel M.
24.09.201616:00KBBystra (k. Żywca)3:6 (1:2)Zarzecze
01.10.201616:00KBZarzecze1:1 (0:0)Babia Góra
09.10.201611:00KBZarzecze4:1 (2:0)Trzebinia
16.10.201615:00KBSłotwina1:1 (0:1)Zarzecze
29.10.201615:00KBZarzecze1:2 (1:2)Węgierska G.
09.04.201711:00KBWęgierska G.2:0 (1:0)Zarzecze
15.04.201715:00KBZarzecze1:0 (1:0)Kocierz
07.05.201715:00KBPewel M.3:0 (1:0)Zarzecze
13.05.201715:00KBZarzecze3:3 (2:1)Bystra (k. Żywca)
21.05.201715:00KBBabia Góra5:0 (2:0)Zarzecze
27.05.201716:00KBTrzebiniaWOZarzecze
03.06.201715:00KBZarzecze4:1 (3:0)Słotwina
11.06.201714:00KBKorbielów2:1 (1:1)Zarzecze
15.06.201716:00KBZarzecze2:4 (0:1)Juszczyna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201616:00Zarzecze9:1 (4:1)Łodygowice
18.03.201715:30Soła Ż.Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189