LKS Sokół Zabrzeg

Adres: ul. Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg
Telefon(y): 322 149 246
E-mail: sokol@zabrzeg.net.pl
WWW: http://lkssokolzabrzeg.futbolowo.pl

Prezes: Stanisław Donocik
Kierownik: Marcin Kuś
Trener: Dariusz Malchar

Rok założenia: 1925
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Zabrzeg
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Filapekbramkarz
2Mateusz Górskibramkarz
3Grzegorz Grolikbramkarz
4Arkadiusz Kobielabramkarz
5Mateusz Machalicabramkarz
6Kamil Ciesielczykobrońca
7Dariusz Dańczakobrońca
8Patryk Filapekobrońca
9Patryk Klimaniecobrońca
10Bartłomiej Pisarekobrońca
11Szymon Polokobrońca
12Jakub Tekieliobrońca
13Wojciech Bagińskipomocnik
14Jakub Banetpomocnik
15Joachim Banetpomocnik
16Błażej Donocikpomocnik
17Kacper Fejdychpomocnik
18Kamil Gawlaspomocnik
19Paweł Głombekpomocnik
20Mateusz Głowackipomocnik
21Sławomir Indekapomocnik
22Andrzej Jakubczykpomocnik
23Łukasz Jarczokpomocnik
24Rafał Karutpomocnik
25Dimitri Kolomietspomocnik
26Dawid Koniecznypomocnik
27Kamil Kozłowskipomocnik
28Daniel Luzakpomocnik
29Rafał Muraspomocnik
30Dawid Olberekpomocnik
31Łukasz Podkańskipomocnik
32Bartłomiej Sadlikpomocnik
33Piotr Szewieczekpomocnik
34Mateusz Wajspomocnik
35Michał Spyranapastnik
36Damian Tokajuknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Łukasz Jarczok
5
Michał Spyra
3
Joachim Banet
Kamil Ciesielczyk
2
Jakub Banet
Dawid Olberek
Mateusz Wajs
1
Błażej Donocik
Mateusz Głowacki
Andrzej Jakubczyk
Dimitri Kolomiets
Daniel Luzak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201616:00KBBronów2:1 (1:0)Zabrzeg
21.08.201617:00KBZabrzeg1:4 (0:3)Grodziec
28.08.201611:00KBBujaków7:2 (4:1)Zabrzeg
04.09.201616:00KBLigota0:3 (0:2)Zabrzeg
10.09.201616:00KBHecznarowice1:0 (1:0)Zabrzeg
18.09.201616:00KBZabrzeg1:2 (0:1)Łodygowice
24.09.201616:00KBKozy3:1 (2:1)Zabrzeg
02.10.201611:00KBJaworze II2:1 (0:0)Zabrzeg
09.10.201615:00KBZabrzeg2:3 (1:1)Międzybrodzie
16.10.201611:00KBWilkowice II1:2 (1:0)Zabrzeg
30.10.201614:00KBRekord II6:0 (3:0)Zabrzeg
06.11.201614:00KBZabrzeg3:1 (1:0)Kalna
25.03.201716:00KBZabrzeg2:2 (1:1)Bronów
01.04.201716:00KBGrodziec1:1 (0:1)Zabrzeg
08.04.201716:00KBZabrzeg3:4 (1:0)Bujaków
29.04.201717:00KBZabrzeg2:3 (1:3)Hecznarowice
03.05.201717:00KBŁodygowice1:2 (0:0)Zabrzeg
06.05.201717:00KBZabrzeg1:2 (0:1)Kozy
13.05.201717:00KBZabrzeg1:2 (1:1)Jaworze II
20.05.201717:00KBMiędzybrodzie7:3 (4:3)Zabrzeg
27.05.201717:00KBZabrzegWOWilkowice II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201616:00ZabrzegRudnik
06.02.201717:30Czechowice-Dz. II7:2 (4:1)Zabrzeg
12.02.201711:00Kaniów4:0 (2:0)Zabrzeg
13.02.201717:30Pisarzowice9:3 (3:2)Zabrzeg
19.02.201711:00Zabrzeg0:3 (0:2)Górnik Brzeszcze
26.02.201711:00ZabrzegJosieniec Radostowice
27.02.201717:30Zabrzeg3:4 (2:1)LKS Rudołtowice-Ćwiklice
05.03.201711:00Zabrzeg1:2 (0:1)Mazańcowice
12.03.201711:00Międzyrzecze5:3 (1:2)Zabrzeg
15.03.201718:00Zabrzeg0:3 (0:0)Jasienica U19
18.03.201714:30ZabrzegLKS Goczałkowice-Zdrój II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145