GKS Morcinek Kaczyce

Adres: ul. Ludowa 10, 43-417 Kaczyce
Telefon(y): +48 508 063 358
WWW: http://www.gks.kaczyce.net/

Prezes: Jarosław Kędzior
Kierownik: Małgorzata Janocha
Trener: Tomasz Wenglorz (do 29.10.2016 r.Tomasz Knauer, do 07.10.2016 r. Zbigniew Janiszewski, do 06.09.2016 r. Arkadiusz Wrzesiński)

Rok założenia: 1946
Barwy: żółto-zielono-czarne
Nazwa stadionu: Stadion GKS Morcinek Kaczyce
Pojemność stadionu: 1.000 miejsc (800 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 70m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Matuszekbramkarz
2Tomasz Soforekbramkarz
3Jakub Węglorzbramkarz
4Jacek Bogaczobrońca
5Bartłomiej Kaczyńskiobrońca
6Marcin Kapustaobrońca
7Adrian Kretobrońca
8Michał Tincobrońca
9Tomasz Wcisłoobrońca
10Kamil Wowryobrońca
11Marcel Adamekpomocnik
12Dawid Ciokpomocnik
13Grzegorz Dobrolińskipomocnik
14Michał Kałkapomocnik
15Tomasz Knauerpomocnik
16Krzysztof Kolondrapomocnik
17Jakub Krukpomocnik
18Łukasz Machejpomocnik
19Paweł Melibrudapomocnik
20Adam Musiołpomocnik
21Sebastian Nogłypomocnik
22Eryk Rybkapomocnik
23Michał Szotekpomocnik
24Rafał Wcisłopomocnik
25Daniel Wenglorzpomocnik
26Tomasz Wenglorzpomocnik
27Arkadiusz Wrzesińskipomocnik
28Natan Chmielnapastnik
29Jakub Kolondranapastnik
30Sebastian Kopelnapastnik
31Kamil Loternapastnik
32Łukasz Wierzgońnapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Tomasz Wcisło
4
Marcel Adamek
3
Jakub Kolondra
Krzysztof Kolondra
Kamil Wowry
2
Sebastian Nogły
1
Łukasz Machej
Adam Musioł
Rafał Wcisło
Daniel Wenglorz
Tomasz Wenglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00KAPogwizdów3:2 (1:0)Kaczyce
13.08.201617:00KAPogórze2:2 (0:2)Kaczyce
21.08.201617:00KAPielgrzymowice4:1 (3:1)Kaczyce
27.08.201617:00KAKaczyce0:4 (0:1)Puńców
04.09.201616:00KAKończyce W.4:1 (2:0)Kaczyce
11.09.201616:00KAKaczyce1:3 (0:2)Kończyce M.
18.09.201616:00KAOchaby5:0 (2:0)Kaczyce
24.09.201616:00KAKaczyce0:1 (0:0)Bąków
01.10.201615:00KAGoleszów6:2 (3:1)Kaczyce
09.10.201615:00KASkoczów II3:0 (3:0)Kaczyce
15.10.201615:00KAKaczyce1:2 (1:1)Strumień
22.10.201615:00KADębowiec2:0 (1:0)Kaczyce
29.10.201615:00KAKaczyce6:3 (3:1)Brenna
01.04.201715:00KAKaczyce0:3 (0:0)Pogwizdów
08.04.201715:00KAKaczyce7:2 (2:1)Pogórze
15.04.201715:00KAKaczyce0:1 (0:1)Pielgrzymowice
03.05.201716:00KAKończyce M.3:1 (1:1)Kaczyce
06.05.201716:00KAKaczyce1:1 (0:0)Ochaby
13.05.201716:00KABąków2:1 (2:1)Kaczyce
17.05.201718:00KAPuńców8:0 (6:0)Kaczyce
20.05.201716:00KAKaczyce2:0 (1:0)Goleszów
24.05.201717:30KAKaczyce1:4 (0:4)Kończyce W.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:00Kaczyce1:2 (1:0)Iskrzyczyn
23.07.201617:00Kaczyce1:0 (1:0)Dębowiec
30.07.201616:00Rudnik2:3 (0:1)Kaczyce
25.02.201718:00Kaczyce9:0 (3:0)Brzezówka
04.03.201718:00Kaczyce4:2 (1:0)Wielkie II
11.03.201716:00Kaczyce1:4 (0:2) KS 25 Kokoszyce
18.03.201716:00Kaczyce2:5 (0:2)Kończyce W.
25.03.201716:00Kaczyce0:6 (0:1)Strumień

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145