LKS Sokół Hecznarowice

Adres: ul. Strażacka, 43-330 Hecznarowice
Telefon(y): 668 970 748
E-mail: sokolhecznarowice@gmail.com
WWW: http://sokolhecznarowice.futbolowo.pl

Prezes: Merta Jerzy
Kierownik: Więzik Mirosław
Trener: Mariusz Naglik

Rok założenia: 1992
Barwy: Niebiesko - Biało - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Sokoła Hecznarowice
Pojemność stadionu: 400 miejsc stojacych
Wymiary boiska: 102m. x 66m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
2002/03

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Naglikbramkarz
2Kamil Klimaobrońca
3Paweł Krywultobrońca
4Piotr Mośobrońca
5Adrian Pająkobrońca
6Rafał Tlałkaobrońca
7Marek Wójcikobrońca
8Dominik Adamczykpomocnik
9Sebastian Gawełpomocnik
10Łukasz Janikpomocnik
11Łukasz Mertapomocnik
12Radosław Mertapomocnik
13Michał Mynarskipomocnik
14Jakub Nikielpomocnik
15Karol Pochopieńpomocnik
16Dawid Pudełkopomocnik
17Piotr Szczepańczykpomocnik
18Daniel Szczurekpomocnik
19Dominik Tlałkapomocnik
20Dawid Wiercimakpomocnik
21Artur Więzikpomocnik
22Konrad Capeknapastnik
23Andrzej Mertanapastnik
24Artur Mynarskinapastnik
25Sebastian Pudełkonapastnik
26Michał Wójciknapastnik

Najlepsi strzelcy

22
Łukasz Janik
11
Adrian Pająk
5
Andrzej Merta
3
Rafał Tlałka
2
Dominik Adamczyk
Szymon Rozner
Artur Więzik
1
Sebastian Gaweł
Piotr Moś
Artur Mynarski
Sebastian Pudełko
Dominik Tlałka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KBLigota5:5 (2:2)Hecznarowice
21.08.201611:00KBJaworze II2:5 (1:1)Hecznarowice
27.08.201617:00KBHecznarowice11:0 (6:0)Łodygowice
03.09.201617:00KBKozy0:2 (0:1)Hecznarowice
10.09.201616:00KBHecznarowice1:0 (1:0)Zabrzeg
18.09.201616:00KBMiędzybrodzie2:2 (1:1)Hecznarowice
24.09.201616:00KBHecznarowice2:0 (1:0)Wilkowice II
08.10.201615:00KBHecznarowice1:1 (0:0)Rekord II
15.10.201615:00KBKalna 1:3 (0:0)Hecznarowice
22.10.201615:00KBHecznarowice2:4 (0:3)Bronów
29.10.201615:00KBGrodziec0:3 (0:1)Hecznarowice
05.11.201614:00KBHecznarowice3:1 (0:0)Bujaków
25.03.201715:00KBHecznarowice2:1 (0:1)Ligota
01.04.201716:00KBHecznarowice2:2 (1:1)Jaworze II
08.04.201716:00KBŁodygowice0:2 (0:1)Hecznarowice
29.04.201717:00KBZabrzeg2:3 (1:3)Hecznarowice
03.05.201717:00KBHecznarowice2:1 (1:1)Międzybrodzie
07.05.201712:00KBWilkowice IIWOHecznarowice
21.05.201715:30KBRekord II3:1 (0:1)Hecznarowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201617:00Porąbka5:0 (2:0)Hecznarowice
19.02.201710:00Hecznarowice7:2 (2:1)LKS Bulowice
26.02.201717:30Hecznarowice3:3 (2:1)Soła Łęki
11.03.201715:00Pisarzowice2:2 (0:1)Hecznarowice
18.03.201711:00Porąbka2:3 (1:0)Hecznarowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145