LKS Wisła Strumień

Adres: ul. Brodeckiego 26, 43-246 Strumień
Telefon(y): +48 506 363 566
WWW: http://www.wislastrumien.pl

Prezes: Marcin Staroń (do 20.01.2017 r. Andrzej Niebisz)
Kierownik: Łukasz Sowa
Trener: Dariusz Kudła (do 09.12.2016 r. Wiesław Herda)

Rok założenia: 1920
Barwy: zielono-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion im. Karola Żerdki
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A : 1975/1976, 1993/1994, 1996/1997, 2009/2010
Mistrz Klasy B : 1988/1989,
Mistrz Klasy C : 1965/1966,

 


Finalista Pucharu w podokręgu - 2010/11
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Grabowski bramkarz
2Wojciech Tworusbramkarz
3Arkadiusz Chodórobrońca
4Wiesław Herdaobrońca
5Patryk Indykobrońca
6Konrad Janowskiobrońca
7Przemysław Kotkowskiobrońca
8Damian Kurpasobrońca
9Adrian Markitonobrońca
10Dariusz Potrząsajobrońca
11Mirosław Ustaszewskiobrońca
12Kewin Gabzdylpomocnik
13Remigiusz Gandorpomocnik
14Adrian Gorylpomocnik
15Rafał Górapomocnik
16Damian Grytapomocnik
17Dariusz Indykpomocnik
18Wacław Jandudapomocnik
19Szymon Jodłowiecpomocnik
20Kamil Kawapomocnik
21Jan Langpomocnik
22Łukasz Markitonpomocnik
23Krzysztof Masłowskipomocnik
24Piotr Masłowskipomocnik
25Szymon Pietrzykpomocnik
26Kamil Różankowskipomocnik
27Jakub Starońpomocnik
28Kamil Szczerbińskipomocnik
29Maksymilian Szczypkapomocnik
30Leszek Dziędzielnapastnik
31Michał Hanusiaknapastnik
32Mateusz Janotanapastnik
33Marcin Niebisznapastnik
34Patryk Sawińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Dariusz Indyk
5
Kamil Różankowski
4
Damian Gryta
Mateusz Janota
3
Marcin Niebisz
2
Michał Hanusiak
Wacław Janduda
Szymon Jodłowiec
Jakub Staroń
Mirosław Ustaszewski
1
Arkadiusz Chodór
Dariusz Potrząsaj
Maksymilian Szczypka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201611:00KABrenna1:2 (1:1)Strumień
14.08.201617:00KAStrumień1:1 (1:0)Pogwizdów
21.08.201611:00KAPogórze2:1 (1:0)Strumień
27.08.201617:00KAStrumień0:1 (0:1)Pielgrzymowice
03.09.201616:00KAPuńców6:0 (4:0)Strumień
10.09.201616:00KAStrumień1:2 (1:1)Kończyce W.
18.09.201616:00KAKończyce M.3:6 (2:2)Strumień
24.09.201616:00KAStrumień1:3 (0:2)Ochaby
01.10.201615:00KABąków1:1 (0:0)Strumień
08.10.201615:00KAStrumień2:2 (1:2)Goleszów
15.10.201615:00KAKaczyce1:2 (1:1)Strumień
23.10.201615:00KASkoczów II1:0 (0:0)Strumień
29.10.201615:00KAStrumień3:1 (2:1)Dębowiec
01.04.201715:00KAStrumień3:1 (2:1)Brenna
09.04.201715:00KAPogwizdów2:0 (0:0)Strumień
15.04.201715:00KAStrumień4:0 (2:0)Pogórze
23.04.201715:00KAPielgrzymowice3:3 (3:0)Strumień
03.05.201716:00KAKończyce W.3:2 (3:0)Strumień
06.05.201716:00KAStrumień1:1 (1:0)Kończyce M.
14.05.201716:00KAOchaby3:2 (1:1)Strumień
20.05.201716:00KAStrumień1:0 (0:0)Bąków
24.05.201718:00KAStrumień0:3 (0:1)Puńców
27.05.201716:00KAGoleszów2:0 (2:0)Strumień
03.06.201717:00KAStrumień0:3 (0:1)Kaczyce
11.06.201717:00KAStrumień0:2 (0:1)Skoczów II
18.06.201714:00KADębowiec3:4 (2:1)Strumień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:00Strumień7:0 (3:0)Rudnik
24.07.201611:00LKS Wisła Mała4:8 (2:6)Strumień
30.07.201617:00Strumień11:0 (7:0)Jedność Rogoźna
04.02.201717:00Strumień12:3 (5:1,3:0,4:2)Golasowice
11.02.201711:00Strumień3:2 (3:2)Zabłocie
18.02.201712:00StrumieńKończyce W.
25.02.201712:00Goleszów3:1 (2:0)Strumień
04.03.201715:00Strumień4:1 (1:0)Hażlach
11.03.201715:00Strumień3:0 (0:0)Iskrzyczyn
18.03.201715:30Strumień5:1 (4:0)KS 25 Kokoszyce
25.03.201716:00Kaczyce0:6 (0:1)Strumień

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189